facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zbliża się Sankowiada 2017!

Zbliża się Sankowiada 2017!

Już w ostatni weekend czerwca w Sance rozegrany zostanie piłkarski turniej orlików Sankowiada 2017. W imprezie udział wezmą 24 zespoły podzielone na sześć grup. Poniżej kilka podstawowych informacji dotyczących systemu gier.


1. W turnieju uczestniczy: 24 zespołów podzielonych na 6 grupy: A, B, C, D, E, F.
 
2. Maksymalna ilość zawodników w drużynie nie może przekroczyć 12 osób.
 
3. W fazie grupowej zespoły grają ze sobą systemem „każdy z każdym”. W przypadku uzyskania przez dwie drużyny równej ilości punktów
 
o kolejności w tabeli decydują: wynik meczu bezpośredniego pomiędzy zainteresowanymi zespołami, lepsza różnica bramek, większa
 
ilość strzelonych bramek, strzelanie rzutów karnych.
 
4. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez więcej niż dwa zespoły o kolejności decyduje tzw. mała tabelka.
 
W dodatkowej punktacji liczonej wyłącznie między zainteresowanymi drużynami decyduje: większa różnica bramek, większa ilość
 
strzelonych bramek, strzelanie rzutów karnych.
 
5. Drużyny które zajęły w grupach 1-2 miejsce grają „małe półfinały”: 1)A1-B2, 2)A2-B1 3)C1-D2, 4)C2-D1 5)E1-F2, 6)E2-F1
 
6. Również grają drużyny z grup które zajęły 3-4 miejsca:7)A3-B4, 8)A4-B3 9)C3-D4, 10)C4-D3 11)E3-F4, 12)E4-F3
 
7. „Małe Finały”: Z1-Z2, Z3-Z4, Z5- Z6 P1-P2, P3-P4, P5-P6
 
8. Również to samo dzieje się w grach o 13 miejsce: Z7-Z8, Z9-Z10, Z11- Z12 P7-P8, P9-P10, P11-P12
 
9. Następnie rozgrywamy półfinały
 
10. I na koniec grupy finałowe (w każdej grupie 3 drużyny)
 
11. W przypadku wyniku remisowego w „małych” półfinałach i finałach o zwycięstwie decydują rzuty

12. Na zakończenie turnieju odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów oraz nagród dla wszystkich uczestników.
 
13. Miejsce rozegrania turnieju: Boiska Sankowia Sanka (Sanka 58 – przy kościele).
 
14. Opłata turniejowa 100 zł + szalik bądź jakiś inny gadżet klubowy (sto złotych, wpisowe) w dniu turnieju, (na życzenie uczestników
 
wystawiamy potwierdzenie wpłaty - rachunek).
 
15. Kierownictwo turnieju zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu przed rozpoczęciem i w czasie trwania imprezy.
 
16. Wszelkie sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygać będzie kierownictwo turnieju.
 
17. Za zaistniałe wypadki niezawinione przez organizatora, organizator nie ponosi odpowiedzialności,
 
18. Organizator nie ubezpiecza drużyn od nieszczęśliwych wypadków zaistniałych podczas trwania turnieju.

-[REGULAMIN I HARMONOGRAM SANKOWIADY 2017!

Wśród patronów medialnych turnieju znalazł się portal Futbol-Małopolska

 

 

Źródło: kś

Dodano: 2017-06-16 12:00:24


Sankovia  Sankowia  sankowiada 

Komentarze


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30