facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pierwsze roszady kadrowe w Lex Kancelarii

Pierwsze roszady kadrowe w Lex Kancelarii

Koniec sezonu oprócz świętowania sukcesów, analizowania błędów, przygotowywania planów na przyszły sezon przynosi również decyzje w kwestiach personalnych. Takie decyzje zostały też podjęte w LEX Kancelarii Słomniki, świeżo upieczonego beniaminka Futsal Ekstraklasy.

Z klubem żegna w chwili obecnej czterech zawodników – Michał Mach, Konrad Korzeniowski, Daniel Klim oraz kapitan Łukasz Nocoń. Przypomnijmy sobie ich tegoroczne występy.

Michał Mach nie zdołał w zakończonym sezonie zadebiutować w lidze ogólnopolskiej natomiast zagrał w KLF 80 minut. Daniel Klim zagrał łącznie 331 minut. 103 w lidze ogólnopolskiej w której zdobył trzy bramki oraz 228 w Krakowskiej Lidze Futsalu gdzie do siatki rywali trafiał ośmiokrotnie. Konrad Korzeniowski świetnie rozwijał się w trakcie sezonu, w ostatnich spotkaniach musiał zastąpić kontuzjowanych zawodników i widać było pewność, którą zyskał poprzez treningi i występy w LEX Kancelarii. Na parkietach pierwszej ligi zanotował 234 minuty i jedną zdobytą bramkę, natomiast na parkietach ligi krakowskiej 314 minut i trzy bramki. Łukasz Nocoń przez cały sezon był kapitanem trzymającym w ryzach zespół. Rozegrał 321 minut w pierwszej lidze gdzie zanotował dwa trafienia oraz 350 minut w KLF gdzie pokonywał bramkarzy rywali 12 razy. 

 

 

Źródło: lexkancelariaslomniki.futbolowo.pl

Dodano: 2017-06-17 00:11:24


Zobacz też: Futsal I Liga, gr. południowa

lex kancelaria 

Komentarze


Klasa A (Chrzanów)

Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
24.06.2017
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny