facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wojciech Stawowy zaprasza do Akademii Estilo de Espana w Ochojnie

Wojciech Stawowy zaprasza do Akademii Estilo de Espana w Ochojnie

Akademia Futbolu "Estilo de Espana" szkoli dzieci w wieku od 4 lat do 19 lat w odpowiednio podzielonych grupach wiekowych. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, a szkolenie prowadzone jest w oparciu o model hiszpański (FC Barcelona).

Dzieci czeka wiele atrakcji, ale przede wszystkim wychowanie przez sport, rozwijanie odpowiednich dla danej kategorii wiekowej nawyków ruchowych, budowanie i doskonalenie umiejętności techniczno-taktycznych w oparciu o metody hiszpańskie (FC Barcelona), kształtowanie motywacji, odporności na stres i samodyscypliny.

Program szkoleniowy dostosowany jest do każdej grupy wiekowej indywidualnie. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną i merytorycznie przygotowaną kadrę trenerską. Akademia Futbolu Estilo de Espana współpracuje jako filia z Escola Barcelona  z Warszawy której Dyrektorem jest Wojciech Stawowy. 

Szczegółowy plan i zakres szkolenia dzieci ukazaby jest na naszej stronie internetowej lub poprzez indywidualny kontakt z Trenerami lub Właścicielem Akademii Wojciechem Stawowym. Akademia proponuje również treningi indywidualne z zakresu motoryki, techniki, taktyki, seniorom i wszystkim adeptom piłki nożnej, którzy będą chcieli poprawić swoje umiejętności w wymienionych elementach.

 

Kontakt:




WOJCIECH STAWOWY
Prezes Akademii, trener z licencją UEFA PRO
tel: 660-763-449



ANDRZEJ PASZKIEWICZ
 
(rocznik 2006-2005)
Dyrektor Sportowy Akademii, trener z licencją UEFA A
tel: 504-937-103
   


RAFAŁ SKÓRSKI
(rocznik 2008-2007)
Trener z licencją UEFA B oraz UEFA A Goalkeeper (w trakcie)
tel: 517-229-494



MARCIN CABAJ (rocznik 2010-2009)
Trener z licencją UEFA B
tel: 603-640-348


   


GRZEGORZ STASZEWSKI (rocznik 2004-2003)
Trener z licencją UEFA A
tel: 664-478-525



WOJCIECH KURLETO
Trener z licencją UEFA C
tel: 506-169-998

   


KONRAD WARCZAK
(rocznik 2014-2011)
Trener z licencją UEFA C
tel: 508-984-508

 
   

 

 

Źródło: www.facebook.com/akademiafutboluochojno/

Dodano: 2017-06-22 16:40:37


Estilo de Espana 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
:
Orzeł Myślenice
19.09.2017
16:30