facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wakacyjne obozy szkoleniowe 2017

Wakacyjne obozy szkoleniowe 2017

Wakacyjne stacjonarne obozy  treningowe dla młodych piłkarzy i piłkarek realizowane przez trenerów Akademii Sportu Progres w Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta.

OFERUJEMY:

         Specjalistyczny trening piłki nożnej

         Specjalistyczny obóz bramkarski

         Szybki kurs pływania

 


Specjalistyczny trening piłki nożnej

Prowadzimy specjalistyczne treningi piłki nożnej  z nastawieniem na rozwój techniki indywidualnej i koordynacji z wykorzystaniem różnorodnych środków treningowych. Treningi dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników z podziałem na mniejsze grupy treningowe.

 


Specjalistyczny obóz bramkarski

Specjalistyczny obóz bramkarski ukierunkowany na poprawę techniki bramkarskiej, grę nogami, a także odpowiednie przygotowanie do wznowienia treningów po okresie wakacyjnym. Zgłosić się może każdy doświadczony bramkarz chcący poprawić swój warsztat, jak również dziecko pragnące zacząć przygodę na pozycji bramkarza.


Kurs pływania

Kurs dla zawodników nie potrafiących pływać i chcących opanować podstawowe ruchy motoryczne w wodzie oraz dla tych, którzy pragną szlifować swoje umiejętności pływackie. Zajęcia prowadzone są na nowoczesnej pływalni pod okiem doświadczonych trenerów i z wykorzystaniem nowoczesnych metod treningowych . Dzięki zajęciom zawodnicy nauczą się aktywnego wypoczynku w wodzie, która świetnie odciąża stawy.

 


Terminy:

26.06 - 01.07.2017: dziewczęta i chłopcy

03.07 - 08.07.2017: dziewczęta i chłopcy

10.07 - 15.07.2017: dziewczęta i chłopcy

17.07 - 22.07.2017: chłopcy

24.07 - 29.07.2017: bramkarze i chłopcy


Koszty

399 zł / 1 osoba  za 6 dni (w sobotę na zakończenie mini turnie w godzinach dopołudniowych i uroczyste zakończenie). Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:00 do 16:00 na obiektach Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta.


Cena zawiera:

- 1 pełnowartościowy  posiłek ciepły + przekąska w postaci owoców w ciągu dnia

- 10 zajęć treningowych  piłki nożnej w trakcie trwania obozu

- 6 zajęć treningowych na pływalni w trakcie trwania obozu

- Zajęcia teoretyczne oraz zajęcia motoryczne/ogólnorozwojowe 
(dopasowane do kategorii wiekowej)

- Ubezpieczenie NNW

- Koszulka treningowa

- Dla każdego uczestnika gadżety pamiątkowe i certyfikat uczestnictwa w obozie


Ramowy plan zajęć:

09:00 - 09:30 Zbiórka

09:30 - 11:00 Zajęcia treningowe

11:30 - 12:00 Obiad

12:00 - 13:00 Zajęcia teoretyczne

13:00 - 13:45 Zajęcia na pływalni

14:00 - 14:30 Przekąska owocowa

14:30 - 15:45 Zajęcia treningowe

16:00 Zakończenie dnia i odbiór dzieci. 


ZAPISY:

-- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY --

-- REGULAMIN WOS 2017 --


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 
783 222 044

 

 

Źródło: asprogres.org.pl

Dodano: 2017-06-22 16:44:03


Galeria zdjęć

 

AS Progres 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
:
Orzeł Myślenice
19.09.2017
16:30