facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wakacje w Akademii Młodego Trenera

Wakacje w Akademii Młodego Trenera

Wyróżnieni uczestnicy Akademii Młodego Trenera spotkali się po raz ostatni przed wakacjami aby podsumować pierwszy etap projektu. Wyróżniliśmy osiem osób - to fajna, rzetelna i bardzo ciekawa grupa młodych ludzi, których dziś już można bez wątpliwości zarekomendować do przyszłej pracy szkoleniowca - mówi Marek Dragosz z Keepers Foundation, która razem ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Krakowie realizuje projekt. - W drugiej, powakacyjnej części chcemy ten projekt rozwijać i uatrakcyjniać. Dlatego w sierpniu i wrześniu będziemy poprzez dodatkowy nabór uzupełniać naszą grupę.

W czasie spotkania powstało sporo nowych pomysłów i planów. Będzie też kilka kosmetycznych zmian. Ale trzeba na nie poczekać do pierwszego powakacyjnego spotkania, które odbędzie się 18 września. Chętni do udziału w jesiennej edycji mogą zgłaszać się mailowo: marek@keepersfoundation.pl lub telefonicznie: 508 695 873.

Keepers Foundation serdecznie dziękuje wszystkim prelegentom, którzy wzięli udział w pierwszym etapie projektu za poświęcony czas i sympatię a przede wszystkim za otwartość i chęć przekazania swojej wiedzy uczestnikom Akademii Młodego Trenera.

Sponsorem Akademii Młodego Trenera jest Introinstal a opieką medialną otoczył ją Futbol-Małopolska i TVP3 Kraków. Patronami merytorycznymi są Health Sport Management oraz wydawnictwo Asystent Trenera przy wsparciu Nice Polska. 

 

 

Źródło: AMT

Dodano: 2017-06-22 16:48:31


AMT 

Komentarze