facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orzeł Ryczów zaprasza na Casting Piłkarski

Beniaminek IV ligi klub LKS Orzeł Ryczów, zaprasza na Casting Piłkarski dnia 08 lipca 2017 r. (sobota), godz. 11.00, stadion Orzeł Ryczów w Ryczowie zawodników, którzy chcą dalej podnosić swoje umiejętności sportowe pod okiem niegdyś wspaniałych piłkarzy a teraz trenerów takich jak Ryszard Czerwiec (uczestnik rozgrywek ligi mistrzów, zawodnik Widzewa Łódź...), Grzegorz Pater (wieloletni zawodnik Wisły Kraków, strzelec dwóch bramek samej Barcelonie). Oprócz wspomnianych trenerów sztab szkoleniowy Orła Ryczów posiada również trenera bramkarzy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 514 691 757.

Zbiórka zawodników Stadion Ryczów godz.10.00, (08.07.2017r). Zostanie rozegrany mecz 2x45 min. Drużyny poprowadzą Grzegorz Pater i Ryszard Czerwiec. 

 

 

Źródło: auto

Dodano: 2017-06-27 23:54:28


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Wadowice)

Orzeł Ryczów 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
:
Orzeł Myślenice
19.09.2017
16:30