facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Drużyny Szkoły Futbolu Staniątki wygrywają w Czeczach

Drużyny Szkoły Futbolu Staniątki wygrywają w Czeczach

Podobnie jak w ubiegłym roku rocznik 2005 i 2007, również w tym zawodnicy Szkoły Futbolui Staniątki w roczniku 2006 i młodsi oraz 2008 i młodsi wygrywają Międzynarodowy Turniej Miast Partnerskich Kurim 2017. Na turnieju podopieczni Filipa Mazurków i Katarzyny Rabiasz reprezentowali nie tylko Szkołę Futbolu Staniątki, ale również Miasto i Gminę Niepołomice.
 
Rocznik 2006 i młodsi, trener Filip Mazurków: 
 
Bezkonkurencyjna, okazała się być drużyna U-11 Szkoły Futbolu Staniatki, reprezentująca Gminę Niepołomice podczas turnieju miast partnerskich Kurim 2017. Zawodnicy SFS odnieśli komplet zwycięstw, strzelając 28 bramek i tracac zaledwie 6. Podczas wszystkich spotkań gracze prezentowali sie dobrze ofensywie oraz dojrzale piłkarsko. Na słowa uznania zasługuje mecz z gospodarzami kiedy to juz 2. minucie zawodnicy ze Staniątek przegrywali 1:4 by podnieść się i ostatecznie zwyciężyc 11:4. Oprócz okazałego pierwszego miejsca w całym turnieju, zawodnik Kamil Jakóbczyk odebrał nagrodę dla najlepszego strzelca rozgrywek. Duże brawa dla wszystkich chłopców za zaangażowanie i walkę do końca!
 
Rocznik 2008 i młodsi, trener Katarzyna Rabiasz: 
 
SFS triumfuje! Po remisie w pierwszym spotkaniu i niesmiałym początku w wykonaniu zawodników Szkoły Futbolu Staniatki U-9 pozostale mecze obfitowały w dużo ładnych bramek zdobywanych przez graczy SFS, którzy już do końca zwyciężali. Warto wspomnieć, iż w składzie kilku zawodnikow debiutowało a całym turnieju w kategorii rocznika 2008 rozegrał dwa lata młodszy Ksawery Krawczyk, który kilkukrotnie trafiał do bramki rywali. Tak jak przed rokiem tak i tym razem zawodnicy Szkoły Futbolu Staniątki okazali sie bezkonkurecyjni. Oprócz okazałego pucharu za pierwszego miejsce graczom z Gminy Niepołmice przypadły również wszystkie nagrody indywidualne w tej kategorii. Zawodnikiem turnieju zostal Bruno Skoczek, a najlepszym bramkarzem Mateusz Banachowicz.
 
Rocznik 2006 i młodsi:
 
Badura Rafał, Kaczmarczyk Patryk, Sendor Adam, Kusion Konrad, Korpała Nataniel, Jakóbczyk Kamil, Moździerz Kuba, Łukasik Bartosz, Garlej Mikołaj, Buczek Sebastian, Cholewa Jan, Raniszewski Kacper, Widła Mateusz, Honzek Paweł, Karecki Adam, Szybiński Kacper, Szybiński Kamil, Słowikowski Michał, Bilski Jan, Sokół Sebastian.
 
Rocznik 2008 i młodsi:
 
Skoczek Bruno, Szewczyk Eryk, Kacper Matusz, Pajor Jakub, Krawczyk Maks, Krawczyk Ksawery, Chyra Piotr, Judka Jakub, Bamachowicz Mateusz, Kmieć Paweł, Siwek Filip, Pacut Bogumił, Giżycki Mateusz.
 

 

 

Dodano: 2017-07-05 21:39:09


Szkoła Futbolu Staniątki 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

Ekstraklasa

Arka Gdynia
0:1
Śląsk Wrocław
19.05.2018
18:00
Piast Gliwice
4:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
1:4
Pogoń Szczecin
19.05.2018
18:00
Lechia Gdańsk
1:1
Sandecja Nowy Sącz
19.05.2018
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
20.05.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
20.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
20.05.2018
18:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Lubin
20.05.2018
18:00

I liga polska

Odra Opole
0:3
Ruch Chorzów
18.05.2018
20:45
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
19.05.2018
18:00
Miedź Legnica
2:0
Pogoń Siedlce
19.05.2018
20:00
GKS Katowice
1:2
GKS Tychy
19.05.2018
15:00
Stal Mielec
2:2
Bytovia Bytów
19.05.2018
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Olimpia Grudziądz
19.05.2018
19:21
Chojniczanka Chojnice
3:0
Chrobry Głogów
19.05.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:2
Stomil Olsztyn
19.05.2018
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

II liga polska

GKS Jastrzębie
3:1
Legionovia Legionowo
19.05.2018
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
19.05.2018
19:00
ŁKS Łódź
4:2
Siarka Tarnobrzeg
19.05.2018
18:00
GKS Bełchatów
3:0
Wisła Puławy
19.05.2018
14:00
Stal Stalowa Wola
4:0
ROW Rybnik
19.05.2018
17:00
Warta Poznań
1:0
Radomiak Radom
19.05.2018
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
:
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00

III liga (gr. IV)

JKS Jarosław
2:0
MKS Trzebinia-Siersza
19.05.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
19.05.2018
19:29
Podhale Nowy Targ
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
19.05.2018
13:00
Unia Tarnów
4:0
Soła Oświęcim
19.05.2018
15:00
Podlasie Biała Podlaska
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
19.05.2018
17:00
Motor Lublin
:
Wisła Sandomierz
19.05.2018
19:00
Resovia Rzeszów
0:0
Chełmianka Chełm
19.05.2018
17:00
Karpaty K.
:
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
19.05.2018
11:00
Orzeł Ryczów
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
19.05.2018
 
Wiślanka Grabie
1:1
Unia Oświęcim
19.05.2018
17:00
TS Węgrzce
2:0
KS Olkusz
19.05.2018
11:00
Beskid Andrychów
0:3
Hutnik Kraków
19.05.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Iskra Klecza Dolna
19.05.2018
18:00
Pcimianka Pcim
:
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
3:0
Glinik Gorlice
19.05.2018
17:30
MLKS Żabno
2:1
BKS Bochnia
19.05.2018
17:30
KS Tymbark
1:5
Wolania Wola Rzędzińska
19.05.2018
18:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
19.05.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:4
Olimpia Pisarzowa
19.05.2018
18:00
GKS Drwinia
:
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
:
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
:
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
19.05.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
4:0
Strażak Przybysławice
19.05.2018
13:00
Piliczanka Pilica
2:0
Przebój Wolbrom
19.05.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Bibiczanka Bibice
19.05.2018
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
:
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
0:1
Błękitni Modlnica
19.05.2018
18:00
Skawinka Skawina
3:1
Wisła Jeziorzany
19.05.2018
18:00
Borek Kraków
3:1
Kmita Zabierzów
19.05.2018
18:00
Nadwiślan Kraków
0:9
Garbarnia II Kraków
19.05.2018
17:00
Iskra Radwanowice
:
Wieczysta Kraków
20.05.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Świt Krzeszowice
20.05.2018
14:00
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Zielonka Gamar Wrząsowice
0:0
Orzeł Myślenice
19.05.2018
17:30
Gościbia Sułkowice
0:2
Karpaty Siepraw
19.05.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:2
Raba Dobczyce
19.05.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Radziszowianka Radziszów
19.05.2018
17:00
Czarni Staniątki
0:3
Targowianka Targowisko
19.05.2018
17:00
Gdovia Gdów
0:1
LKS Mogilany
19.05.2018
17:00
Wolni Kłaj
:
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.05.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
Halniak Maków Podhalański
19.05.2018
17:30
Dąb Paszkówka
0:8
Garbarz Zembrzyce
19.05.2018
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:4
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2018
16:00
Naroże
0:2
LKS Jawiszowice
19.05.2018
17:00
KS Chełmek
1:2
Tempo Białka
19.05.2018
17:00
LKS Żarki
:
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
1:1
LKS Gnojnik
19.05.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
3:2
Orzeł Dębno
19.05.2018
17:30
Tarnavia
3:6
Olimpia B.
19.05.2018
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:4
Rylovia Rylowa
19.05.2018
17:30
Radłovia Radłów
2:2
Naprzód Sobolów
19.05.2018
17:00
Okocimski Brzesko
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
:
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
2:1
KS US Śmigno
19.05.2018
18:00
Victoria Koszyce Małe
2:1
Metal Tarnów
19.05.2018
17:30
LKS Wietrzychowice
5:0
LKS Nowa Jastrząbka
19.05.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
MLKS II Żabno
19.05.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Olimpia Wojnicz
19.05.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
:
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
1:2
Sokół Słopnice
19.05.2018
18:00
Zalesianka
1:6
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.05.2018
17:00
Kolejarz Stróże
1:0
LKS Rupniów
19.05.2018
17:00
LKS Szaflary
0:0
Huragan Waksmund
19.05.2018
17:00
Gród Podegrodzie
3:0
AKS Ujanowice
19.05.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2018
18:00
Jarmuta
:
Bobowa
20.05.2018
14:00
Płomień Limanowa
:
Orkan Raba Wyżna
20.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
5:1
Pogoń Wronin
19.05.2018
17:30
Ekler Baranówka
2:1
LKS Niedźwiedź
19.05.2018
17:00
Partyzant Dojazdów
4:1
Szreniawa Koszyce
19.05.2018
16:00
Orzeł Bębło
8:2
Jastrzębiec Książ Wielki
19.05.2018
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
:
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
6:1
Dąbski Kraków
19.05.2018
18:00
Podgórze Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
19.05.2018
18:00
Dragon Szczyglice
0:3
LOT Balice
19.05.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
:
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Nadwiślan Rusocice
4:3
Sokół Rybna
19.05.2018
18:00
Strażak Rączna
1:3
Tramwaj Kraków
19.05.2018
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Iskra Krzęcin
19.05.2018
18:00
Bieżanowianka Kraków
2:4
Wiślanie II Jaśkowice
19.05.2018
17:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
:
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:5
Wiarusy Igołomia
19.05.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
19.05.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
:
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
4:1
Gościbia II Sułkowice
19.05.2018
17:30
Lubomir Wiśniowa
2:4
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2018
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:0
Wrzosy Osieczany
19.05.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
19.05.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Beskid Tokarnia
19.05.2018
17:00
LKS Trzebunia
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
:
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
2:3
Unia Jaroszowiec
19.05.2018
18:30
Olimpia Łobzów
3:2
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2018
17:30
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
:
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
6:3
Wisła Jankowice
19.05.2018
17:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:4
Korona Lgota
19.05.2018
13:30
MKS Alwernia
4:1
Wolanka Wola Filipowska
19.05.2018
17:00
Start Kamień
6:2
Promyk Bolęcin
19.05.2018
17:00
Victoria Zalas
0:1
Arka Babice
19.05.2018
17:30
UKS Dulowa
:
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
19.05.2018
16:00
Zawisza Sulechów
2:1
Płomień Kościelec
19.05.2018
17:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
:
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
1:5
Orlęta Rudawa
19.05.2018
17:00
Bronowicki Kraków
4:0
Płomień Jerzmanowice
19.05.2018
17:00
Strzelcy Kraków
4:2
Niegoszowianka
19.05.2018
17:30
Wisła Rząska
11:2
TKKF Kliny Kraków
19.05.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
:
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
7:0
Borkowianka Borek Sz.
19.05.2018
16:00
Wisła II Jeziorzany
:
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
:
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
:
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
:
Piast S.
20.05.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
0:1
Czarnochowice
19.05.2018
17:00
Rożnowa
5:0
Gwiazda Brzegi
19.05.2018
18:00
Start Brzezie
4:1
Gdovia II Gdów
19.05.2018
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Naprzód Ochmanów
19.05.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
6:1
Dąb Zabierzów Bocheński
19.05.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:4
Gryf Wiatowice
19.05.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Iskra Zakrzów
19.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
2:2
Wicher Stróża
19.05.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Sokół Borzęta
19.05.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
Dukla Bysina
19.05.2018
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
:
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
:
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Laskowianka Laski
3:0
Przebój II Wolbrom
19.05.2018
18:00
Spójnia II Osiek
:
Pilica Wierbka
20.05.2018
17:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
20.05.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
:
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
4:0
LKS Niedźwiedź II
19.05.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
20.05.2018
17:00
Milenium Radziemice
:
Iskra Pałecznica
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Rybitwy Kraków
3:2
Clepardia II Kraków
19.05.2018
18:00
Pogoń Skotniki
13:0
Grom Kraków
19.05.2018
17:00
Gajowianka II Gaj
:
Universum Kraków
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
19.05.2018
17:30
Sankowia Sanka
:
Piast II Wołowice
19.05.2018
14:30

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Ledniczanka
19.05.2018
18:00
Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Start II Brzezie
19.05.2018
 
Wiarusy II
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II
:
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
:
Czarnochowice II
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Polonia Warszawa
4:2
Resovia Rzeszów
18.05.2018
14:00
SMS Łódź
0:3
Korona Kielce
19.05.2018
12:00
Stal Rzeszów
1:4
Wisła Płock
19.05.2018
11:00
MOSP Białystok
0:3
Motor Lublin
19.05.2018
12:00
AS Progres Kraków
5:0
ŁKS Łódź
19.05.2018
12:00
Wisła Kraków
0:6
Cracovia Kraków
19.05.2018
11:00
Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil
:
Jagiellonia
20.05.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
1:3
Dunajec Nowy Sącz
19.05.2018
16:00
Dunajec Zakliczyn
0:6
Soła Oświęcim
19.05.2018
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:1
Dalin Myślenice
19.05.2018
13:30
SMS Kraków
4:1
Puszcza Niepołomice
19.05.2018
10:00
BKS Bochnia
0:3
Hutnik Kraków
19.05.2018
10:00
Garbarnia Kraków
6:1
Profi Zielonki
19.05.2018
10:00
AS Progres II
:
Sokół Słopnice
20.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
20.05.2018
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

KKP Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
19.05.2018
14:00
Karpaty Krosno
:
Juventa
19.05.2018
13:00
Korona Kielce
:
Stal Mielec
19.05.2018
12:00
Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.05.2018
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
4:0
AS Progres Kraków
19.05.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:0
Garbarnia Kraków
19.05.2018
10:30
Sandecja Nowy Sącz
3:2
AP 21 Kraków
19.05.2018
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Ostrowsko
20.05.2018
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
3:2
Pcimianka
19.05.2018
09:00
Hutnik Kraków
2:2
Limanovia Limanowa
19.05.2018
10:00
Wiatr Ludźmierz
4:1
Dąb P.
19.05.2018
16:00
Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
0:1
Tarnovia Tarnów
19.05.2018
10:00
Limanovia
2:2
Sokół Stary Sącz
19.05.2018
10:00
Krakus Nowa Huta
0:1
Beskid A.
19.05.2018
15:00
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
20.05.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Wolania
1:3
Orzeł Myślenice
19.05.2018
10:00
Glinik
3:2
Okocimski Brzesko
19.05.2018
12:00
Karol Wadowice
2:1
Puszcza
19.05.2018
15:00
Górnik Wieliczka
:
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
19.05.2018
 
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Contra Sułków
19.05.2018
13:00
zdekompletowanie drużyny gości
Gościbia Sułkowice
:
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
:
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
0:2
Czarni Sosnowiec
19.05.2018
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Olimpia Szczecin
19.05.2018
16:00
Medyk Konin
2:0
SMS Łódź
19.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
4:3
AZS PSW Biała Podlaska
19.05.2018
16:00
Unifreeze Górzno
1:5
AZS Wrocław
19.05.2018
16:00
AZS UJ Kraków
2:1
Czwórka Radom
19.05.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
0:2
Tarnovia Tarnów
19.05.2018
12:30
Wanda Nowa Huta
0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.05.2018
16:00
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
19.05.2018
14:00
Resovia Rzeszów
0:0
GKS Katowice
19.05.2018
16:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

FC Toruń
5:1
Red Dragons Pniewy
19.05.2018
18:00
Piast Gliwice
:
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

AZS UG Gdańsk
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
19.05.2018
 
AZS UŚ Katowice
4:0
Pogoń Szczecin
19.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
:
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
:
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
:
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Małopolska Liga Talentów 2007

LUKS Skrzyszów
0:3
Dunajec
20.05.2018
09:00
Sandecja
0:0
Słowik
20.05.2018
09:00
Mineralni Krynica Zdrój
1:2
Górnik L.
20.05.2018
09:00
Wisła K.
2:0
PAPN Kraków
20.05.2018
09:15
Hutnik
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
0:5
Cracovia
20.05.2018
09:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
09:30
Hutnik
3:1
PAPN Kraków
20.05.2018
09:30
LUKS Skrzyszów
0:3
Cracovia
20.05.2018
09:30
Słowik
0:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
09:45
Wisła K.
3:0
Górnik L.
20.05.2018
09:45
Dunajec
2:0
Sandecja
20.05.2018
09:45
Sandecja
2:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
10:00
Cracovia
1:1
Dunajec
20.05.2018
10:00
PAPN Kraków
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:00
Hutnik
1:0
Wisła K.
20.05.2018
10:15
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:15
Górnik L.
5:0
Słowik
20.05.2018
10:15
Słowik
0:10
Wisła K.
20.05.2018
10:30
Mineralni Krynica Zdrój
0:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
10:30
Górnik L.
1:0
Sandecja
20.05.2018
10:30
Dunajec
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:45
Cracovia
5:0
Hutnik
20.05.2018
10:45
PAPN Kraków
2:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Cracovia
20.05.2018
11:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Sandecja
20.05.2018
11:00
PAPN Kraków
1:2
Górnik L.
20.05.2018
11:00
Hutnik
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
11:15
Dunajec
5:0
Słowik
20.05.2018
11:15
Wisła K.
2:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:15
Słowik
1:4
Hutnik
20.05.2018
11:30
Dunajec
0:0
Wisła K.
20.05.2018
11:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
11:30
Cracovia
7:1
Sandecja
20.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
0:3
Górnik L.
20.05.2018
11:45
PAPN Kraków
3:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:45
Dunajec
3:0
PAPN Kraków
20.05.2018
12:30
Górnik L.
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
12:30
Słowik
2:0
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
12:30
Mineralni Krynica Zdrój
2:1
Hutnik
20.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
0:0
Sandecja
20.05.2018
12:45
Cracovia
0:1
Wisła K.
20.05.2018
12:45
Hutnik
4:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:00
Wisła K.
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
13:00
Sandecja
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
13:00
Górnik L.
2:3
Cracovia
20.05.2018
13:15
Mineralni Krynica Zdrój
0:3
Dunajec
20.05.2018
13:15
Słowik
0:6
PAPN Kraków
20.05.2018
13:15
Pogoń Kraków
0:2
Słowik
20.05.2018
13:30
Dunajec
2:1
Górnik L.
20.05.2018
13:30
Cracovia
4:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
13:30
PAPN Kraków
2:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:10
Wisła K.
20.05.2018
13:45
Sandecja
0:4
Hutnik
20.05.2018
13:45
Pogoń Kraków
0:6
Dunajec
20.05.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:00
Górnik L.
1:1
Hutnik
20.05.2018
14:00
Cracovia
7:1
Słowik
20.05.2018
14:15
Sandecja
0:2
PAPN Kraków
20.05.2018
14:15
Mineralni Krynica Zdrój
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
14:15
PAPN Kraków
0:1
Cracovia
20.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
0:4
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
14:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Słowik
20.05.2018
14:30
Sandecja
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:45
Górnik L.
4:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
14:45
Hutnik
0:5
Dunajec
20.05.2018
14:45

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny