facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Podział IV ligi i klas okręgowych na przyszły sezon

Podział IV ligi i klas okręgowych na przyszły sezon

Małopolski Związek Piłki Nożnej, na łamach swojej witryny, przedstawił wykaz drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach ligowych w sezonie 2017/2018.

W IV lidze zachodniej nie zgłosiła się Cracovia II. Czy wolne miejsce zajmie - zgodnie z regulaminem - Orzeł Piaski Wielkie zadecyduje podczas środowego posiedzenia Wydział Gier. W przypadku takiej decyzji nastąpi zmiana w podziale grup klas okręgowych. Do grupy 2. przejdą z grupy 1. Błękitni Modlnica (pisemna prośba zarządu klubu), a ich miejsce zajmie wicemistrz klasy A z najlepszym wskaźnikiem - Bibiczanka Bibice - czytamy na mzpnkrakow.pl.

We wtorek obraduje zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, który zajmie się m.in. regulaminami na nowy sezon. To pozwoli zacząć pracę nad terminarzami i ustalić terminy spotkań z klubami. IV liga sezon rozpocznie 12/13 sierpnia, natomiast klasy okręgowe wystartują 15 sierpnia.

IV liga zachodnia:
1. Hutnik Kraków 
2. Jutrzenka Giebułtów 
3. Wiślanka Grabie 
4. Dalin Myślenice 
5. MKP Unia Oświęcim 
6. Michałowianka 
7. Sosnowianka Stanisław Dolny 
8. Iskra Klecza 
9. Beskid Andrychów 
10. KS TS Węgrzce 
11. Pcimianka Pcim
12. KS Olkusz (b)
13. Clepardia Kraków (b)
14. Górnik Wieliczka (b)
15. Orzeł Ryczów (b)

Klasa okręgowa (grupa I):
1. Grębałowianka Kraków 
2. Sokół Kocmyrzów 
3. Prądniczanka Kraków 
4. Błękitni Modlnica 
5. Orzeł Iwanowice 
6. Przemsza Klucze 
7. Piliczanka Pilica 
8. Zieleńczanka Zielonki 
9. WKS Przebój Wolbrom 
10. Spójnia Osiek-Zimnodół 
11. Bolesław Bukowno
12. Nowa Proszowianka Proszowice (s)
13. Słomniczanka Słomniki (b)
14. Strażak Przybysławice (b)

Klasa okręgowa (grupa II):
1. Prokocim Kraków 
2. Kaszowianka Kaszów 
3. Nadwiślan Kraków 
4. Bronowianka Kraków 
5. Garbarnia II Kraków 
6. Iskra Radwanowice 
7. AP Kmita Zabierzów 
8. Wisła Jeziorzany 
9. Borek Kraków 
10. Świt Krzeszowice 
11. Piast Wołowice
12. Orzeł Piaski Wielkie (s)
13. Skawinka Skawina (s)
14. Wieczysta Kraków (b)

Klasa okręgowa (grupa III):
1. Czarni Staniątki 
2. LKS Mogilany 
3. Orzeł Myślenice 
4. Raba Dobczyce 
5. Pasternik Ochojno 
6. Gościbia Sułkowice 
7. Wolni Kłaj 
8. Targowianka Targowisko 
9. Karpaty Siepraw 
10.Tempo Rzeszotary 
11. Gdovia Gdów
12. Radziszowianka Radziszów (b)
13. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (b)
14. Zielonka Wrząsowice (b)


 

 

Źródło: mzpnkrakow.pl

Dodano: 2017-07-10 20:51:20


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
:
Orzeł Myślenice
19.09.2017
16:30