facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pary I i II rundy Pucharu Polski - Wieliczka

Pary I i II rundy Pucharu Polski - Wieliczka

Komisja Gier Wielickiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowała pary I rundy Pucharu Polski w sezonie 2017/2018.
 
I runda: 12 sierpnia, 17:30
Tęcza Słomiróg - Dąb Zabierzów Bocheński 
Złomex II Branice - Wilga Golkowice 
Złomex Branice - Błękitni Bodzanów 
Piłkarz Podłęże - Nadwiślanka Nowe Brzesko 
Zieloni Niegowić - LKS Śledziejowice
Nowa Wawrzynianka Wawrzeńczyce - LZS II Czarnochowice
UKS Sygneczów - Piast Łapanów 
LZS CZarnochowice - Contra Sułków
Naprzód Ochmanów - Wilga Koźmice Wielkie
Start Brzezie - Wiarusy Igołomia 
Strażak Kokotów  - Wieliczanka Wieliczka
Wiarusy II Igołomia - Batory Wola Batorska 
Promień Zakrzowiec - wolny los
 
II runda: 15 sierpnia, 17:30:
LZS Czarnochowice/Contra Sułków - UKS Sygneczów/Piast Łapanów
Tęcza Słomiróg/Dąb Zabierzów Bocheński - Zieloni Niegowić
Złomex Branice - Górnik Wieliczka
Wolni Kłaj - Czarni Staniątki
Piłkarz Podłęże/Nadwiślanka Nowe Brzesko - Targowianka Targowisko
Nowa Wawrzynianka Wawrzeńczyce - Wiślanka Grabia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Gdovia Gdów
Złomex II Branice/Wilga Golkowice - Naprzód Ochmanów/Wilga Koźmice Wielkie
Wiarusy II Igołomia/Batory Wola Batorska - Start Brzezie/Wiarusy Igołomia
Promień Zakrzowiec - Strażak Kokotów/Wieliczanka Wieliczka

 

 

Źródło: ppnwieliczka.pl

Dodano: 2017-07-15 15:51:09


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
:
Orzeł Myślenice
19.09.2017
16:30