facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pary I i II rundy Pucharu Polski - Wieliczka

Pary I i II rundy Pucharu Polski - Wieliczka

Komisja Gier Wielickiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowała pary I rundy Pucharu Polski w sezonie 2017/2018.
 
I runda: 12 sierpnia, 17:30
Tęcza Słomiróg - Dąb Zabierzów Bocheński 
Złomex II Branice - Wilga Golkowice 
Złomex Branice - Błękitni Bodzanów 
Piłkarz Podłęże - Nadwiślanka Nowe Brzesko 
Zieloni Niegowić - LKS Śledziejowice
Nowa Wawrzynianka Wawrzeńczyce - LZS II Czarnochowice
UKS Sygneczów - Piast Łapanów 
LZS CZarnochowice - Contra Sułków
Naprzód Ochmanów - Wilga Koźmice Wielkie
Start Brzezie - Wiarusy Igołomia 
Strażak Kokotów  - Wieliczanka Wieliczka
Wiarusy II Igołomia - Batory Wola Batorska 
Promień Zakrzowiec - wolny los
 
II runda: 15 sierpnia, 17:30:
LZS Czarnochowice/Contra Sułków - UKS Sygneczów/Piast Łapanów
Tęcza Słomiróg/Dąb Zabierzów Bocheński - Zieloni Niegowić
Złomex Branice - Górnik Wieliczka
Wolni Kłaj - Czarni Staniątki
Piłkarz Podłęże/Nadwiślanka Nowe Brzesko - Targowianka Targowisko
Nowa Wawrzynianka Wawrzeńczyce - Wiślanka Grabia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Gdovia Gdów
Złomex II Branice/Wilga Golkowice - Naprzód Ochmanów/Wilga Koźmice Wielkie
Wiarusy II Igołomia/Batory Wola Batorska - Start Brzezie/Wiarusy Igołomia
Promień Zakrzowiec - Strażak Kokotów/Wieliczanka Wieliczka

 

 

Źródło: ppnwieliczka.pl

Dodano: 2017-07-15 15:51:09


Komentarze


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
1:4
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
5:5
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
8:2
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
3:0
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

AZS UP Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
2:7
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
5:6
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
2:8
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
12:0
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
2:6
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
4:1
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
4:3
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50