facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PP: Podhale gorsze od drugoligowca

PP: Podhale gorsze od drugoligowca

Szybko zakończyli przygodę z Pucharem Polski gracze Podhala Nowy Targ. Podopieczni Tomasza Kulawika w rundzie wstępnej podejmowali drugoligową Siarkę Tarnobrzeg. Po dobrym i wyrównanym meczu lepsi okazali się goście. Zwycięstwo Siarce zapewnił w 66 minucie Grzesik, który pokonał Gorzelańskiego. 
 
Puchar Polski (runda wstępna): 15.07.2017 r. - Nowy Targ
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
Grzesik 66
 
Podhale: Gorzelański - Drobńak, Mikołajczyk, Bedronka, Komorek - Czubin (78 Silczuk), Ligienza, Świerzbiński, Nawrot, Kobylarczyk (60 Hreśka) - Piwowarczyk.
Siarka: Dybowski - Witasik, Kubowicz, Zaradny (90 Przewoźnik), Janeczko (78 Ropski), Stępień, Broź (85 Dawidowicz), Grzesik, Czyżycki, Witkowski, Płatek.

 

 

Źródło: nkp.podhale.pl

Dodano: 2017-07-16 08:51:07


Zobacz też: III liga (grupa IV)

Siarka  Podhale Nowy Targ 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
:
Orzeł Myślenice
19.09.2017
16:30