facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

AP Czarni Kraków szuka trenera do grup młodzieżowych

AP Czarni Kraków szuka trenera do grup młodzieżowych

W związku z rozwojem Akademia Piłkarska CZARNI KRAKÓW, szuka TRENERA PIŁKI NOŻNEJ do:
 
Prowadzenia zajęć/treningów/drużyny piłkarskiej wg. autorskiego programu szkolenia AP CZARNI KRAKÓW.
 
Wymagania:
- Min. kwalifikacje trenera II klasy w piłce nożnej
- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowany AWF
- Znajomość najnowszych metod szkolenia
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą
- Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, planowanie pracy, dyspozycyjność, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie oraz przyjemność z pracy z dziećmi

Oferujemy:
- świetną atmosferę, idealne warunki pracy
- profesjonalny sprzęt NIKE
- najlepszą bazę treningową w JJ Sport Center w Kraków/Skotniki
- współpracę ze sztabem APC (psycholog, trener od motoryki, dietetyk, trener od gimnastyki)
- możliwość wyjazdu na staż w zachodnim klubie
- udział w bardzo mocno piłkarsko obsadzonych turniejach dla rocznika 2009 w całej Polsce
- mała grupa do 16 dzieci  (2 trenerów + asystent)
 
CV proszę wysłać na: info@apczarni.pl, więcej info: 516 93 04 04

 

 

Źródło: gm

Dodano: 2017-08-01 10:05:25


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
18.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
1:2
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00