facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zostań uczniem SMS Kraków

Zostań uczniem SMS Kraków

W związku z dużym zainteresowaniem podjęcia nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, dyrekcja placówki zdecydowała o stworzeniu dodatkowych klas w Liceum oraz Gimnazjum (klasy 2 i 3).

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę i szkolenie w SMS Kraków na testy piłkarskie w dniu 28 sierpnia. Więcej informacji znajdziecie na www.sms.krakow.pl

Celem szkoły przy Szablowskiego w Krakowie jest osiąganie przez Uczniów najlepszych wyników, zarówno w sporcie, jak i nauce. Szkoła dąży do utrzymania wysokich standardów w edukacji oraz szkoleniu piłkarskim, tak aby wzmocnić karierę sportową każdego Ucznia.

SMS Kraków swoim uczniom zapewnia między innymi:

·         profesjonalną i doświadczoną kadrę trenerską,

·         opiekę psychologa sportu,

·         opiekę fizjoterapeuty,

·         program szkolenia grup juniorskich oraz szkolny program wychowania fizycznego uzupełniony:

- zajęciami na pływalni

- aerobikiem

- gimnastyką sportową

- grami zespołowymi

- zajęciami teoretycznymi z zakresu taktyki oraz historii piłki nożnej

·         wysoki poziom edukacji ogólnej w Liceum i Gimnazjum,

·         tryb nauki dostosowany do treningów,

·         indywidualną strategię edukacyjną dla Uczniów o szczególnych obciążeniach sportowych.

Od nowego roku szkolnego SMS Kraków rozpoczyna szeroką współpracę z Polisch Soccer Skills.

 

Uczniami szkoły są między innymi zawodnicy krakowskich oraz małopolskich klubów m.in: MKS Cracovia S.S.A, Wisła Kraków S.A. i wielu innych drużyn ligowych.

Zaplanuj swoja karierę i dołącz do grona absolwentów szkoły. SMS Kraków ukończyli miedzy innymi: Błaszczykowski, Klich, Świerczok, Małecki, Chrapek, Czekaj, Jaroszyński, Gliwa, Baran i wielu innych znakomitych sportowców.

 

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2017-08-03 22:48:25


Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

Ekstraklasa

Arka Gdynia
0:1
Śląsk Wrocław
19.05.2018
18:00
Piast Gliwice
4:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
1:4
Pogoń Szczecin
19.05.2018
18:00
Lechia Gdańsk
1:1
Sandecja Nowy Sącz
19.05.2018
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
20.05.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
20.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
20.05.2018
18:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Lubin
20.05.2018
18:00

I liga polska

Odra Opole
0:3
Ruch Chorzów
18.05.2018
20:45
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
19.05.2018
18:00
Miedź Legnica
2:0
Pogoń Siedlce
19.05.2018
20:00
GKS Katowice
1:2
GKS Tychy
19.05.2018
15:00
Stal Mielec
2:2
Bytovia Bytów
19.05.2018
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Olimpia Grudziądz
19.05.2018
19:21
Chojniczanka Chojnice
3:0
Chrobry Głogów
19.05.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:2
Stomil Olsztyn
19.05.2018
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

II liga polska

GKS Jastrzębie
3:1
Legionovia Legionowo
19.05.2018
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
19.05.2018
19:00
ŁKS Łódź
4:2
Siarka Tarnobrzeg
19.05.2018
18:00
GKS Bełchatów
3:0
Wisła Puławy
19.05.2018
14:00
Stal Stalowa Wola
4:0
ROW Rybnik
19.05.2018
17:00
Warta Poznań
1:0
Radomiak Radom
19.05.2018
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
:
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00

III liga (gr. IV)

JKS Jarosław
2:0
MKS Trzebinia-Siersza
19.05.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
19.05.2018
19:29
Podhale Nowy Targ
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
19.05.2018
13:00
Unia Tarnów
4:0
Soła Oświęcim
19.05.2018
15:00
Podlasie Biała Podlaska
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
19.05.2018
17:00
Motor Lublin
:
Wisła Sandomierz
19.05.2018
19:00
Resovia Rzeszów
0:0
Chełmianka Chełm
19.05.2018
17:00
Karpaty K.
:
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
19.05.2018
11:00
Orzeł Ryczów
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
19.05.2018
 
Wiślanka Grabie
1:1
Unia Oświęcim
19.05.2018
17:00
TS Węgrzce
2:0
KS Olkusz
19.05.2018
11:00
Beskid Andrychów
0:3
Hutnik Kraków
19.05.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Iskra Klecza Dolna
19.05.2018
18:00
Pcimianka Pcim
:
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
3:0
Glinik Gorlice
19.05.2018
17:30
MLKS Żabno
2:1
BKS Bochnia
19.05.2018
17:30
KS Tymbark
1:5
Wolania Wola Rzędzińska
19.05.2018
18:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
19.05.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:4
Olimpia Pisarzowa
19.05.2018
18:00
GKS Drwinia
:
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
:
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
:
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
19.05.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
4:0
Strażak Przybysławice
19.05.2018
13:00
Piliczanka Pilica
2:0
Przebój Wolbrom
19.05.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Bibiczanka Bibice
19.05.2018
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
:
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
0:1
Błękitni Modlnica
19.05.2018
18:00
Skawinka Skawina
3:1
Wisła Jeziorzany
19.05.2018
18:00
Borek Kraków
3:1
Kmita Zabierzów
19.05.2018
18:00
Nadwiślan Kraków
0:9
Garbarnia II Kraków
19.05.2018
17:00
Iskra Radwanowice
:
Wieczysta Kraków
20.05.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Świt Krzeszowice
20.05.2018
14:00
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Zielonka Gamar Wrząsowice
0:0
Orzeł Myślenice
19.05.2018
17:30
Gościbia Sułkowice
0:2
Karpaty Siepraw
19.05.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:2
Raba Dobczyce
19.05.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Radziszowianka Radziszów
19.05.2018
17:00
Czarni Staniątki
0:3
Targowianka Targowisko
19.05.2018
17:00
Gdovia Gdów
0:1
LKS Mogilany
19.05.2018
17:00
Wolni Kłaj
:
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.05.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
Halniak Maków Podhalański
19.05.2018
17:30
Dąb Paszkówka
0:8
Garbarz Zembrzyce
19.05.2018
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:4
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2018
16:00
Naroże
0:2
LKS Jawiszowice
19.05.2018
17:00
KS Chełmek
1:2
Tempo Białka
19.05.2018
17:00
LKS Żarki
:
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
1:1
LKS Gnojnik
19.05.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
3:2
Orzeł Dębno
19.05.2018
17:30
Tarnavia
3:6
Olimpia B.
19.05.2018
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:4
Rylovia Rylowa
19.05.2018
17:30
Radłovia Radłów
2:2
Naprzód Sobolów
19.05.2018
17:00
Okocimski Brzesko
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
:
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
2:1
KS US Śmigno
19.05.2018
18:00
Victoria Koszyce Małe
2:1
Metal Tarnów
19.05.2018
17:30
LKS Wietrzychowice
5:0
LKS Nowa Jastrząbka
19.05.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
MLKS II Żabno
19.05.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Olimpia Wojnicz
19.05.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
:
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
1:2
Sokół Słopnice
19.05.2018
18:00
Zalesianka
1:6
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.05.2018
17:00
Kolejarz Stróże
1:0
LKS Rupniów
19.05.2018
17:00
LKS Szaflary
0:0
Huragan Waksmund
19.05.2018
17:00
Gród Podegrodzie
3:0
AKS Ujanowice
19.05.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2018
18:00
Jarmuta
:
Bobowa
20.05.2018
14:00
Płomień Limanowa
:
Orkan Raba Wyżna
20.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
5:1
Pogoń Wronin
19.05.2018
17:30
Ekler Baranówka
2:1
LKS Niedźwiedź
19.05.2018
17:00
Partyzant Dojazdów
4:1
Szreniawa Koszyce
19.05.2018
16:00
Orzeł Bębło
8:2
Jastrzębiec Książ Wielki
19.05.2018
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
:
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
6:1
Dąbski Kraków
19.05.2018
18:00
Podgórze Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
19.05.2018
18:00
Dragon Szczyglice
0:3
LOT Balice
19.05.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
:
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Nadwiślan Rusocice
4:3
Sokół Rybna
19.05.2018
18:00
Strażak Rączna
1:3
Tramwaj Kraków
19.05.2018
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Iskra Krzęcin
19.05.2018
18:00
Bieżanowianka Kraków
2:4
Wiślanie II Jaśkowice
19.05.2018
17:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
:
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:5
Wiarusy Igołomia
19.05.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
19.05.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
:
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
4:1
Gościbia II Sułkowice
19.05.2018
17:30
Lubomir Wiśniowa
2:4
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2018
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:0
Wrzosy Osieczany
19.05.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
19.05.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Beskid Tokarnia
19.05.2018
17:00
LKS Trzebunia
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
:
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
2:3
Unia Jaroszowiec
19.05.2018
18:30
Olimpia Łobzów
3:2
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2018
17:30
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
:
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
6:3
Wisła Jankowice
19.05.2018
17:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:4
Korona Lgota
19.05.2018
13:30
MKS Alwernia
4:1
Wolanka Wola Filipowska
19.05.2018
17:00
Start Kamień
6:2
Promyk Bolęcin
19.05.2018
17:00
Victoria Zalas
0:1
Arka Babice
19.05.2018
17:30
UKS Dulowa
:
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
19.05.2018
16:00
Zawisza Sulechów
2:1
Płomień Kościelec
19.05.2018
17:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
:
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
1:5
Orlęta Rudawa
19.05.2018
17:00
Bronowicki Kraków
4:0
Płomień Jerzmanowice
19.05.2018
17:00
Strzelcy Kraków
4:2
Niegoszowianka
19.05.2018
17:30
Wisła Rząska
11:2
TKKF Kliny Kraków
19.05.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
:
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
7:0
Borkowianka Borek Sz.
19.05.2018
16:00
Wisła II Jeziorzany
:
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
:
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
:
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
:
Piast S.
20.05.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
0:1
Czarnochowice
19.05.2018
17:00
Rożnowa
5:0
Gwiazda Brzegi
19.05.2018
18:00
Start Brzezie
4:1
Gdovia II Gdów
19.05.2018
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Naprzód Ochmanów
19.05.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
6:1
Dąb Zabierzów Bocheński
19.05.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:4
Gryf Wiatowice
19.05.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Iskra Zakrzów
19.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
2:2
Wicher Stróża
19.05.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Sokół Borzęta
19.05.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
Dukla Bysina
19.05.2018
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
:
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
:
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Laskowianka Laski
3:0
Przebój II Wolbrom
19.05.2018
18:00
Spójnia II Osiek
:
Pilica Wierbka
20.05.2018
17:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
20.05.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
:
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
4:0
LKS Niedźwiedź II
19.05.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
20.05.2018
17:00
Milenium Radziemice
:
Iskra Pałecznica
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Rybitwy Kraków
3:2
Clepardia II Kraków
19.05.2018
18:00
Pogoń Skotniki
13:0
Grom Kraków
19.05.2018
17:00
Gajowianka II Gaj
:
Universum Kraków
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
19.05.2018
17:30
Sankowia Sanka
:
Piast II Wołowice
19.05.2018
14:30

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Ledniczanka
19.05.2018
18:00
Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Start II Brzezie
19.05.2018
 
Wiarusy II
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II
:
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
:
Czarnochowice II
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Polonia Warszawa
4:2
Resovia Rzeszów
18.05.2018
14:00
SMS Łódź
0:3
Korona Kielce
19.05.2018
12:00
Stal Rzeszów
1:4
Wisła Płock
19.05.2018
11:00
MOSP Białystok
0:3
Motor Lublin
19.05.2018
12:00
AS Progres Kraków
5:0
ŁKS Łódź
19.05.2018
12:00
Wisła Kraków
0:6
Cracovia Kraków
19.05.2018
11:00
Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil
:
Jagiellonia
20.05.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
1:3
Dunajec Nowy Sącz
19.05.2018
16:00
Dunajec Zakliczyn
0:6
Soła Oświęcim
19.05.2018
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:1
Dalin Myślenice
19.05.2018
13:30
SMS Kraków
4:1
Puszcza Niepołomice
19.05.2018
10:00
BKS Bochnia
0:3
Hutnik Kraków
19.05.2018
10:00
Garbarnia Kraków
6:1
Profi Zielonki
19.05.2018
10:00
AS Progres II
:
Sokół Słopnice
20.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
20.05.2018
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

KKP Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
19.05.2018
14:00
Karpaty Krosno
:
Juventa
19.05.2018
13:00
Korona Kielce
:
Stal Mielec
19.05.2018
12:00
Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.05.2018
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
4:0
AS Progres Kraków
19.05.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:0
Garbarnia Kraków
19.05.2018
10:30
Sandecja Nowy Sącz
3:2
AP 21 Kraków
19.05.2018
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Ostrowsko
20.05.2018
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
3:2
Pcimianka
19.05.2018
09:00
Hutnik Kraków
2:2
Limanovia Limanowa
19.05.2018
10:00
Wiatr Ludźmierz
4:1
Dąb P.
19.05.2018
16:00
Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
0:1
Tarnovia Tarnów
19.05.2018
10:00
Limanovia
2:2
Sokół Stary Sącz
19.05.2018
10:00
Krakus Nowa Huta
0:1
Beskid A.
19.05.2018
15:00
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
20.05.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Wolania
1:3
Orzeł Myślenice
19.05.2018
10:00
Glinik
3:2
Okocimski Brzesko
19.05.2018
12:00
Karol Wadowice
2:1
Puszcza
19.05.2018
15:00
Górnik Wieliczka
:
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
19.05.2018
 
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Contra Sułków
19.05.2018
13:00
zdekompletowanie drużyny gości
Gościbia Sułkowice
:
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
:
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
0:2
Czarni Sosnowiec
19.05.2018
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Olimpia Szczecin
19.05.2018
16:00
Medyk Konin
2:0
SMS Łódź
19.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
4:3
AZS PSW Biała Podlaska
19.05.2018
16:00
Unifreeze Górzno
1:5
AZS Wrocław
19.05.2018
16:00
AZS UJ Kraków
2:1
Czwórka Radom
19.05.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
0:2
Tarnovia Tarnów
19.05.2018
12:30
Wanda Nowa Huta
0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.05.2018
16:00
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
19.05.2018
14:00
Resovia Rzeszów
0:0
GKS Katowice
19.05.2018
16:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

FC Toruń
5:1
Red Dragons Pniewy
19.05.2018
18:00
Piast Gliwice
:
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

AZS UG Gdańsk
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
19.05.2018
 
AZS UŚ Katowice
4:0
Pogoń Szczecin
19.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
:
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
:
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
:
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Małopolska Liga Talentów 2007

LUKS Skrzyszów
0:3
Dunajec
20.05.2018
09:00
Sandecja
0:0
Słowik
20.05.2018
09:00
Mineralni Krynica Zdrój
1:2
Górnik L.
20.05.2018
09:00
Wisła K.
2:0
PAPN Kraków
20.05.2018
09:15
Hutnik
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
0:5
Cracovia
20.05.2018
09:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
09:30
Hutnik
3:1
PAPN Kraków
20.05.2018
09:30
LUKS Skrzyszów
0:3
Cracovia
20.05.2018
09:30
Słowik
0:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
09:45
Wisła K.
3:0
Górnik L.
20.05.2018
09:45
Dunajec
2:0
Sandecja
20.05.2018
09:45
Sandecja
2:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
10:00
Cracovia
1:1
Dunajec
20.05.2018
10:00
PAPN Kraków
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:00
Hutnik
1:0
Wisła K.
20.05.2018
10:15
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:15
Górnik L.
5:0
Słowik
20.05.2018
10:15
Słowik
0:10
Wisła K.
20.05.2018
10:30
Mineralni Krynica Zdrój
0:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
10:30
Górnik L.
1:0
Sandecja
20.05.2018
10:30
Dunajec
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:45
Cracovia
5:0
Hutnik
20.05.2018
10:45
PAPN Kraków
2:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Cracovia
20.05.2018
11:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Sandecja
20.05.2018
11:00
PAPN Kraków
1:2
Górnik L.
20.05.2018
11:00
Hutnik
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
11:15
Dunajec
5:0
Słowik
20.05.2018
11:15
Wisła K.
2:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:15
Słowik
1:4
Hutnik
20.05.2018
11:30
Dunajec
0:0
Wisła K.
20.05.2018
11:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
11:30
Cracovia
7:1
Sandecja
20.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
0:3
Górnik L.
20.05.2018
11:45
PAPN Kraków
3:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:45
Dunajec
3:0
PAPN Kraków
20.05.2018
12:30
Górnik L.
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
12:30
Słowik
2:0
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
12:30
Mineralni Krynica Zdrój
2:1
Hutnik
20.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
0:0
Sandecja
20.05.2018
12:45
Cracovia
0:1
Wisła K.
20.05.2018
12:45
Hutnik
4:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:00
Wisła K.
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
13:00
Sandecja
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
13:00
Górnik L.
2:3
Cracovia
20.05.2018
13:15
Mineralni Krynica Zdrój
0:3
Dunajec
20.05.2018
13:15
Słowik
0:6
PAPN Kraków
20.05.2018
13:15
Pogoń Kraków
0:2
Słowik
20.05.2018
13:30
Dunajec
2:1
Górnik L.
20.05.2018
13:30
Cracovia
4:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
13:30
PAPN Kraków
2:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:10
Wisła K.
20.05.2018
13:45
Sandecja
0:4
Hutnik
20.05.2018
13:45
Pogoń Kraków
0:6
Dunajec
20.05.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:00
Górnik L.
1:1
Hutnik
20.05.2018
14:00
Cracovia
7:1
Słowik
20.05.2018
14:15
Sandecja
0:2
PAPN Kraków
20.05.2018
14:15
Mineralni Krynica Zdrój
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
14:15
PAPN Kraków
0:1
Cracovia
20.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
0:4
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
14:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Słowik
20.05.2018
14:30
Sandecja
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:45
Górnik L.
4:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
14:45
Hutnik
0:5
Dunajec
20.05.2018
14:45

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny