facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Garbarnia na Rydlówce!

Garbarnia na Rydlówce!

Na wczorajszym Posiedzeniu Komisja ds Licencji Klubowych pozytywnie rozpatrzyła wniosek RKS Garbarnia i wydała zgodę na rozgrywanie II-ligowych meczów w roli gospodarza na stadionie Garbarni przy ul. Rydlówka 23. Nałożyła na klub tzw. nadzór infrastrukturalny, w którym zobowiązuje Brązowych do wykonania zadaszenia nad trybuną dla min. 250 osób przed rozpoczęciem rundy wiosennej 2017/2018 - poinformował serwis klubowy na profilu Facebook.

Garbarnia domowe mecze w rundzie jesiennej grać będzie zatem na własnym stadionie.

 

 

Źródło: Garbarnia

Dodano: 2017-08-04 13:35:18


Garbarnia 

Komentarze


Ekstraklasa

Arka Gdynia
0:3
Pogoń Szczecin
19.08.2017
15:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Śląsk Wrocław
19.08.2017
20:30
Piast Gliwice
2:0
Korona Kielce
19.08.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Lech Poznań
20.08.2017
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
20.08.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
1:3
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Ruch Chorzów
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
23.08.2017
 

II liga polska

Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:1
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
1:1
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
4:2
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
5:2
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00
Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

III liga (gr. IV)

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:1
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
1:3
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
2:2
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
0:1
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
2:0
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
0:1
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
1:2
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
3:3
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
1:1
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
1:5
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
3:0
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
2:3
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
4:2
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
4:0
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
0:2
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
2:2
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:0
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Czarni Staniątki
4:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
7:0
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
0:2
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
0:4
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
2:2
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
3:0
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
6:2
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:5
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
0:3 v.o.
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
0:4
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
6:1
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:6
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia B.
1:2
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
1:0
LKS Gnojnik
19.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
3:3
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
0:7
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
4:4
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6:1
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
3:1
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:0
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Łukovia Łukowa
3:3
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
2:2
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
4:1
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:2
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
1:2
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00
Kolejarz Stróże
0:6
Skalnik Kamionka Wielka
20.08.2017
17:00
Bobowa
1:6
Orkan Szczyrzyc
20.08.2017
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:1
AKS Ujanowice
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków I)

MKS Skała 2004
2:4
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
6:1
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
2:1
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
2:2
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
7:2
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
7:3
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
4:0
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
5:1
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
3:1
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
5:1
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
1:0
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
3:1
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
0:0
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
:
Iskra Krzęcin
20.08.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
3:4
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
2:2
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
1:3
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
3:2
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
4:5
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
3:1
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:2
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:10
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30
Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
 
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
 
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
 
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
 

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
5:3
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
1:3
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
2:2
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
4:1
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
3:0
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
4:1
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
5:2
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
1:5
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
5:1
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
0:4
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
0:0
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
3:3
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
2:0
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
2:0
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
5:1
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
5:2
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Myślenice)

Staw Polanka
3:2
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
2:1
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
6:2
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
3:5
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:6
Iskra Brzączowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
4:1
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
0:6
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00
Cisy Harbutowice
:
Jawor Jawornik
23.08.2017
 
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
 
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
 
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
 
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
 
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
 
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
 

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
2:7
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
4:1
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
20.08.2017
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
3:2
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
3:1
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
2:7
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.08.2017
17:30
Start II Brzezie
1:5
Ledniczanka
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
20.08.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
0:5
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II
6:1
Contra II
20.08.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
2:0
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:1
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
2:2
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
2:6
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil
0:2
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
4:0
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
3:1
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00
AS Progres II
5:0
BKS Bochnia
20.08.2017
16:00
Garbarnia Kraków
3:1
Soła Oświęcim
20.08.2017
11:00
Unia Tarnów
3:6
Puszcza Niepołomice
20.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
12:0
Karol Wadowice
19.08.2017
10:00
AS Progres Kraków
9:0
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:2
Profi Zielonki
19.08.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
4:2
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
0:3
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

UKS Sygneczów
4:1
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
12:00
Pcimianka Pcim
:
Contra Sułków
20.08.2017
12:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
0:9
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
2:2
SMS Łódź
19.08.2017
15:00