facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik zaprezentował drużynę (foto)

Hutnik zaprezentował drużynę (foto)

Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarzy, którzy w sezonie 2017/2018 reprezentować będą barwy Hutnika. Kadrę nowohuckiego klubu zasilił min. Dariusz Gawęcki, który na swoim koncie ma występy w Ekstraklasie. Hutnik sezon rozpocznie już w najbliższy weekend, wyjazdowym pojedynkiem z Unią Oświęcim.


Kadra Hutnika na sezon 2017/2018

Bramkarze:

1. Dawid Migdał (1988)
12. Michał Siwiecki (1996)

Obrońcy:

2. Tomasz Jaklik (1996)
3. Oskar Lejda (1999)
4. Łukasz Kędziora (1998)
5. Konrad Tyrpuła (1986)
6. Mariusz Bienias (1992)
13. Przemysław Antoniak (1992)
15. Wojciech Wiatr (1999)
17. Marcin Makuch (1980)
18. Paweł Byrski (1984)
23. Michał Barnaś (1998)
24. Adrian Siatka (1993)

Pomocnicy:

7. Krzysztof Świątek (1987)
9. Hubert Pachowicz (1997)
10. Michał Guja (1986)
11. Dariusz Gawęcki (1983)
14. Mateusz Król (1992)
16. Grzegorz Antolak (1999)
20. Damian Serafin (1999)
25. Błażej Radwanek (1998)
26. Gor Sargysaian (1997)

Napastnicy:

8. Kamil Sobala (1987)
19. Daniel Wiśniewski (2000)
21. Mateusz Kotwica (1994)

Trener: Leszek Janiczak

Nowi zawodnicy:
Radwanek, Sargysian, Gawęcki, Antolak, Barnaś, Siatka

 

 

Źródło: Dariusz Grochal

Dodano: 2017-08-07 14:26:01


Galeria zdjęć

 

Hutnik Nowa Huta 

Komentarze


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30