facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 12-16 sierpnia

Futmal w delegacji: 12-16 sierpnia

IV liga (Kraków-Wadowice), 12.08.2017
TS Węgrzce - Clepardia Kraków, sb.11:00
reporterzy: Adam Murzański (tekst, foto, video), Wojciech Tracz (video, foto)

Ekstraliga Kobiet, 12.08.2017
AZS UJ Kraków - Medyk Konin, sb.18:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Prochownik (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Lotto Ekstraklasa, 12.08.2017
Wisła Kraków - Cracovia Kraków, sb.20:30
reporter: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 15.08.2017
Clepardia Kraków - Sosnowianka Stanisław Dln, wt.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Puchar Polski Kobiet, 15.08.2017
Dąb Zabierzów Bocheński - Prądniczanka Kraków, wt.14:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 15.08.2017
Hutnik Kraków - Michałowianka, wt.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 15.08.2017
Beskid Andrychów - TS Węgrzce, wt.17:00
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 15.08.2017
Sokół Kocmyrzów - Orzeł Iwanowice, wt.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka/Myślenice), 16.08.2017
Górnik Wieliczka - Gościbia Sułkowice, śr.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-08-11 10:21:07


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00