facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

2L: Ogar daje Garbarni zwycięstwo (video)

2L: Ogar daje Garbarni zwycięstwo (video)

Po wyjazdowej wygranej 4:1 w Rybniku gracze Garbarni powrócili na swój stadion. Podopieczni Mirosława Hajdy podejmowali innego beniaminka, Gwardię Koszalin. Spotkanie nie rozpoczęło się za dobrze dla miejscowych, którzy przegrywali w 12. minucie po trafieniu Wojciecha Zyska. Odpowiedź Garbarni była niemal natychmiastowa. Sześć minut później doskonałe dośrodkowanie Nieśmiałowskiego wykorzystał Serhii Krykun. Zawodnik Brązowych pokonał golkipera gości efektownym szczupakiem. 

Na kolejnego gola dla Garbarni trzeba było czekać do 37. minuty. Mistrzyk świetnie wypatrzył w polu karnym Tomasza Ogara, ten poradził sobie z asystującym mu rywalem i strzałem po dalszym słupku wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Rozpędzony Ogar dał o sobie znać jeszcze cztery minuty przed przerwą, wykorzystując zagranie Krykuna. Napastnik Garbarni dublet opłacił jednak kontuzją, bowiem po przerwie sfaulował go Januszkiewicz, z takim skutkiem, że Ogar opuścił boisko na noszach i na ten moment trudno przewidzieć ile potrwa przerwa najgroźniejszego snajpera Brązowych.

 

 

II liga: 02.09.2017 r. - Kraków
Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin 3:1 (3:1)
Serhii Krykun 18, Tomasz Ogar 37, 41 - Wojciech Zyska 12
 
Sędziował: Albert Różycki (Łódzki ZPN).
Żółte kartki: Nieśmiałowski, Serafin - Mikołajczak, Januszkiewicz, Maciąg.
Czerwona kartka: Bartosz Maciąg (88, za dwie żółte).
 
Garbarnia: Cabaj - Mistrzyk, Garzeł, Kalemba, Niesmiałowski - Wójcik (66 Kiebzak), Pietras, Wojcieszyński (85 Kostrubała), Krykun (88 Górecki) - Serafin, Ogar (51 Kitliński).
Gwardia: Hartleb - Maciąg, Wojciechowski, Baranowski, Majtyka (46 Januszkiewicz) - Mikołajczak, Zyska, Shimmura (61 Łysiak), Ginter (46 Sopel), Kwiatkowski (62 Gregorek) - Szubert.



Źródło: własne / garbarnia.krakow.pl

Dodano: 2017-09-03 15:19:44


Zobacz też: II liga polska

Garbarnia Kraków  II liga  Gwardia Koszalin 

Komentarze


Ekstraklasa

Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
:
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30

I liga polska

Odra Opole
:
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
:
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
:
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
:
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
GKS Katowice
:
Chrobry Głogów
23.09.2017
18:00
Miedź Legnica
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

II liga polska

Rozwój Katowice
0:2
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
:
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
:
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
:
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
:
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
:
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
:
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
:
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
:
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
:
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
:
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
:
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
:
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Iskra Klecza Dolna
23.09.2017
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
KS Olkusz
23.09.2017
16:00
Beskid Andrychów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2017
16:00
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
24.09.2017
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Unia Oświęcim
24.09.2017
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Tuchovia Tuchów
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
23.09.2017
16:00
MLKS Żabno
:
Lubań Maniowy
23.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
24.09.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
GKS Drwinia
:
Olimpia Pisarzowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przebój Wolbrom
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
:
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Borek Kraków
23.09.2017
12:00
Nadwiślan Kraków
:
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Prokocim Kraków
:
Świt Krzeszowice
23.09.2017
16:00
Skawinka Skawina
:
Bronowianka Kraków
23.09.2017
11:00
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Orzeł Myślenice
23.09.2017
16:00
Gościbia Sułkowice
:
Pasternik Ochojno
23.09.2017
16:00
Czarni Staniątki
:
LKS Mogilany
23.09.2017
16:00
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
23.09.2017
16:30
Wolni Kłaj
:
Targowianka Targowisko
24.09.2017
16:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
:
Radziszowianka Radziszów
24.09.2017
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże
:
Zagórzanka Zagórze
23.09.2017
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Libiąż
23.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
23.09.2017
17:00
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Okocimski Brzesko
:
Naprzód Sobolów
23.09.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
23.09.2017
17:00
Rylovia Rylowa
:
Sokół Maszkienice
24.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
:
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Metal Tarnów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
:
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
8:2
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30
Orzeł Wojnarowa
:
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Bobowa
:
Zalesianka
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
LKS Rupniów
:
LKS Szaflary
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
:
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Jarmuta
24.09.2017
16:00
Huragan Waksmund
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
24.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
9:0
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:5
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
8:1
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
4:1
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:1
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
3:0
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
0:0
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00
Juvenia Prandocin
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2017
16:00
Pogoń Wronin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Ekler Baranówka
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.09.2017
16:30
Maszycanka Maszyce
:
MKS Skała 2004
23.09.2017
16:30
Orzeł Bębło
:
Strażak Goszcza
24.09.2017
13:00
Galicja Raciborowice
:
Szreniawa Koszyce
24.09.2017
16:00
Hutnik II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
23.09.2017
16:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
16:30
JKS Zelków
:
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
:
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Lotnik Kryspinów
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.09.2017
11:00
LKS Libertów
:
Nadwiślan Rusocice
23.09.2017
16:30
Iskra Krzęcin
:
Armatura Kraków
23.09.2017
16:00
Gajowianka Gaj
:
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
:
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
6:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wiarusy Igołomia
23.09.2017
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
23.09.2017
16:00
Piłkarz Podłęże
:
UKS Sygneczów
24.09.2017
16:00
Piast Łapanów
:
LKS Śledziejowice
24.09.2017
16:00
Złomex Branice
:
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.09.2017
16:00
Zryw Szarów
:
Wieliczanka Wieliczka
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Lubomir Wiśniowa
:
Topór Tenczyn
23.09.2017
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Skalnik Trzemeśnia
23.09.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Clavia Świątniki Górne
23.09.2017
16:00
Górki Myślenice
:
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00
LKS Rudnik
:
Wrzosy Osieczany
23.09.2017
16:00
LKS Trzebunia
:
Wróblowianka Wróblowice
23.09.2017
17:00
Iskra Głogoczów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
:
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
:
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.09.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
23.09.2017
16:30
MKS Alwernia
:
Błyskawica Maślachowice
23.09.2017
16:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
24.09.2017
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Orzeł II Iwanowice
24.09.2017
13:00
Kapitol Racławice
:
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
:
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Wisła Rząska
:
Bronowicki Kraków
23.09.2017
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2017
16:30
Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
23.09.2017
16:30
Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
23.09.2017
16:30
Strzelcy Kraków
:
Fitball Szklary
24.09.2017
16:00
Orzeł II Bębło
:
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
:
Pychowianka Kraków
23.09.2017
16:00
Pozowianka Pozowice
:
Radziszowianka II
23.09.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Iskra Czułów
24.09.2017
11:00
Błękitni Czułówek
:
Piast S.
24.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
:
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Dąb Zabierzów Bocheński
23.09.2017
16:00
Contra Sułków
:
Gryf Wiatowice
23.09.2017
16:00
Czarnochowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2017
16:00
Start Brzezie
:
Iskra Zakrzów
23.09.2017
16:00
Rożnowa
:
Promień Zakrzowiec
23.09.2017
16:00
Błyskawica Wyciąże
:
Gwiazda Brzegi
24.09.2017
16:00
Sokół Chorągwica
:
Naprzód Ochmanów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
23.09.2017
16:30
Sęp Droginia
:
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00
Raba II Dobczyce
:
Sokół Borzęta
24.09.2017
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Staw Polanka
24.09.2017
16:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Tempo II Rzeszotary
24.09.2017
16:00
Karpaty II Siepraw
:
Wicher Stróża
24.09.2017
16:00
Iskra Brzączowice
:
Dukla Bysina
24.09.2017
16:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Grodzisko Raciechowice
24.09.2017
11:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
:
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
:
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
:
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
:
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
:
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
:
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
:
Pogoń Skotniki
23.09.2017
13:30
Clepardia II Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2017
15:00
Universum Kraków
:
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
:
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Start II Brzezie
23.09.2017
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wieliczanka II Wieliczka
23.09.2017
15:00
Wiarusy II
:
Tęcza Słomiróg
24.09.2017
16:00
Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
24.09.2017
16:00
Czarni II Staniątki
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
24.09.2017
16:00
Czarnochowice II
:
Ledniczanka
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
0:4
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
23.09.2017
12:00
Wisła Kraków
:
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
:
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
:
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
:
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:30
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
:
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
5:1
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
0:7
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
2:3
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
2:3
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
3:0
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
:
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
:
Tarnovia Tarnów
23.09.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
:
Wolania
23.09.2017
10:30
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
23.09.2017
12:00
Limanovia
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
13:00
AP 21 Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
24.09.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
:
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
:
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00