facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolanie toczyli boje z kadrą Niemiec DJK (foto)

Małopolanie toczyli boje z kadrą Niemiec DJK (foto)

W Krakowie przebywały (w dniach 30.09-3.10) Reprezentacje Niemiec DJK (Deutsche Jugend Kraft) w kategoriach U-13 i U-15. Wymiana sportowa młodzieży możliwa jest dzięki współpracy z Parafialnym Klubem Sportowym Jadwiga Kraków. Niedzielne, słoneczne popołudnie było okazją do rozegrania dwóch meczów towarzyskich - treningowych na stadionie Bronowianki.​

Reprezentacja Niemiec DJK U-13 - Bronowianka Kraków 2004  1:1 (bramka dla polskiej drużyny Karol Sałamaj)

Reprezentacja Niemiec DJK U-15 - Jadwiga Kraków jun. mł.  2:2 (bramki Kacper Nowak i Maciej Knapczyk)
Jadwiga: Antolak, Janecki, Maziarz, Blatkiewicz, Świca, Błażowski, Skałka, Gurgul W., ,  Bielecki, Morga, Dijuk, oraz Nowak, Prucnal, Knapczyk i Kulpa.


W poniedziałek 1.10 rozegrano dwa atrakcyjne mecze pomiędzy reprezentacjami Niemiec DJK U-13 i U-15 oraz kadrami Małopolski - roczniki 2005 i 2004.
W pierwszym meczu młodsi Niemcy U-13 zremisowali 2:2 z reprezentacją naszego regionu (r.2005 - trener Górecki). Bramki dla DJK - Weiler i Corogli
 
DJK Deutschland U-13: Budziak, Aschenbrenner, Mehmeti, Purpura, Ulas, Neuhauser, Weiler, Kraemer, Schwarzer, Baldauf, Kiritharian, Laubersheimer, Corogli, Ohnemus, Cotuk, Foerster, Rabe.
Kadra Małopolski 2005: Zydowski, Łatka, Gacal, Jakubowski, Szemiot, Przybyłko, Tokarczyk, Pogwizd, Janeczek, Sraga, Stanek, Gdowski, Bień, Głogowski, Cieśla, Żmuda, Urbański, Czepielik, Celej.
 
W drugim meczu reprezentacja Niemiec DJK r. 2003/02 zmierzyła się z młodszą drużyną kadry Małopolski r. 2004 (trener Pasionek). Dość wyrównana gra toczyła się w pierwszej połowie, w drugiej mocniejsi fizycznie Niemcy uzyskali przewagę dokumentując ją trzema zdobytymi golami (Bleuel, Scheffer, Breher).

DJK Deutschland U-15: von Buttler, Nowak, Jensen, Hafner, Keskin, Holstein, Ditzel, Kramer, Breher, Scheffer, Bleuel, Topdur, Tunc, Romstadt, Dunkel, Barukcic.
Kadra Małopolski 2004: Bartusik, Kutrzeba, Kędziora, Chełmecki, Kutwa, Zięba, Zborowski, Niedbała, Litwa, Wocial, Sambor, Jaworski, Jania, Kapusta, Ciuruś, Stokłosa, Sałamaj, Ziewiec.
 
Wynik w tych meczach był sprawą drugorzędną - liczą się korzyści szkoleniowe płynące z tej atrakcyjnej, międzynarodowej rywalizacji - co zgodnie podkreślili trenerzy polscy i niemieccy a także szef Komisji Szkolenia MZPN Pan Lucjan Franczak oraz szef ekipy Niemiec DJK Pan Jurgen Martens, który reprezentuje nie tylko Deutsche Jugend Kraft ale też Niemiecką Federację Piłkarską w Berlinie DFB. Partnerem strony niemieckiej w Krakowie jest Parafialny Klub Sportowy Jadwiga, z którym DJK od wielu lat współpracuje. Warto nadmienić, że wiodącym partnerem dla szkółki piłkarskiej w PKS Jadwiga (projekt Inter Campus) jest włoski gigant piłkarski - FC Inter Mediolan - zdobywca Pucharu Champions League w 2010 roku.
 

 

 

Źródło: AK

Dodano: 2017-10-04 10:11:48


Galeria zdjęć

 

Jadwiga 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
15.10.2017
18:00
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
15.10.2017
15:30
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

III liga (gr. IV)

Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
7:1
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Bobowa
15.10.2017
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
LKS Rupniów
15.10.2017
15:00
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
15.10.2017
15:00
Jarmuta
3:2
Huragan Waksmund
15.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków III)

Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast S.
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł K.
15.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II
15.10.2017
14:00
Czarnochowice II
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
2:1
SMS Kraków
15.10.2017
10:00
Unia Tarnów
2:3
Limanovia Limanowa
15.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
15.10.2017
10:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
15.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Juventa
0:3
Karpaty Krosno
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.10.2017
10:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania
15.10.2017
13:15
Limanovia
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00