facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 14/15 października

Futmal w delegacji: 14/15 października

IV liga (Kraków-Wadowice), 14.10.2017
Hutnik Kraków - Beskid Andrychów, sb.15:00
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Waldemar Ignaciuk (video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 14.10.2017
Wieczysta Kraków - Iskra Radwanowice, sb.15:00
reporter: Jakub Pieprzyk (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 14.10.2017
KS Olkusz - TS Węgrzce, sb.15:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 14.10.2017
Zieleńczanka Zielonki - Orzeł Iwanowice, sb.15:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 14.10.2017
Orzeł Myślenice - Zielonka Wrząsowice, sb.15:30
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)


Mecz towarzyski w futsalu, 14.10.2017
Kadra GAP - FC Lidköping United, sb.18:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Turniej, 15.10.2017
Turniej Orlików w Gaju, nd.10:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Waldemar Ignaciuk (video)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-10-13 09:58:16


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00