facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 21-25 październik

Futmal w delegacji: 21-25 październik

IV liga (Kraków-Wadowice), 21.10.2017
TS Węgrzce - Hutnik Kraków, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 21.10.2017
Clepardia Kraków - Dalin Myślenice, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 21.10.2017
Nadwiślan Kraków - Prokocim Kraków, sb.15:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa A (Chrzanów), 21.10.2017
Start Kamień - Orzeł Balin, sb.15:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Futsal Ekstraklasa, 21.10.2017
Lex Kancelaria Słomniki - AZS UŚ Katowice, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Kamil Kopciński (tekst), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 22.10.2017
Orzeł Iwanowice - Przebój Wolbrom, nd.15:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Lotto Ekstraklasa, 22.10.2017
Wisła Kraków - Legia Warszawa, nd.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 25.10.2017
Górnik Wieliczka - UKS Sygneczów, śr.19:30 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-10-19 10:31:15


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00