facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Startują eliminacje MP U-20 w futsalu

Startują eliminacje MP U-20 w futsalu

W sobotę 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbędzie się turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w futsalu. W zmaganiach, oprócz organizatora turnieju, a więc drużyny BSF-u ABJ Bochnia, wezmą udział ekipy MKF-u Solnego Miasta Wieliczka, LEX Kancelarii Słomniczanki Słomniki oraz Sobka AZS-u UEK-u Kraków. Początek turnieju o godz. 8:00.

 

Stawką rywalizacji na bocheńskim parkiecie będzie udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 20, w których w ubiegłym roku bochnianie zajęli czwarte miejsce. W przeszłości, a dokładnie w sezonie 2013/14 jako gospodarz zmagań zdobyli tytuł wicemistrza kraju. W tegorocznych rozgrywkach turniej finałowy MMP zorganizowany zostanie w Łęczycy w dniach 15-17 grudnia, a awans uzyskają dwie najlepsze drużyny z grupy.

 

Będzie to także pierwszy w historii turniej, w którym zespół Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu weźmie udział pod zmienioną nazwą, w której pojawił się człon ABJ, a jest to firma, która od tego sezonu stała się sponsorem tytularnym BSF-u.

 

Terminarz turnieju eliminacyjnego – Bochnia, 11.11.2017r.:

8:00 - BSF ABJ Bochnia - Sobek AZS UEK Kraków

8:50 - MKF Solne Miasto Wieliczka - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki

9:40 - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki - BSF ABJ Bochnia

10:30 - MKF Solne Miasto Wieliczka - Sobek AZS UEK Kraków

11:20 - BSF ABJ Bochnia - MKF Solne Miasto Wieliczka

12:10 - Sobek AZS UEK Kraków - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki

 

 

Źródło: rg

Dodano: 2017-11-03 10:08:37


MP w futsalu 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
24.11.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
24.11.2017
20:30
Arka Gdynia
:
Sandecja Nowy Sącz
25.11.2017
18:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
25.11.2017
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
25.11.2017
15:30
Lech Poznań
:
Wisła Płock
26.11.2017
15:30
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
26.11.2017
18:00

I liga polska

Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Łęczna
24.11.2017
20:45
Stomil Olsztyn
:
Chojniczanka Chojnice
24.11.2017
18:00
Odra Opole
:
Pogoń Siedlce
25.11.2017
13:00
Stal Mielec
:
GKS Tychy
25.11.2017
17:45
Bytovia Bytów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.11.2017
18:00
GKS Katowice
:
Miedź Legnica
25.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
:
Ruch Chorzów
26.11.2017
15:00
Wigry Suwałki
:
Olimpia Grudziądz
26.11.2017
16:00
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
26.11.2017
13:00

II liga polska

Wisła Puławy
:
Rozwój Katowice
25.11.2017
15:00
GKS Jastrzębie
:
Gryf Wejherowo
25.11.2017
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
25.11.2017
13:00
Warta Poznań
:
Legionovia Legionowo
25.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
25.11.2017
13:00
Radomiak Radom
:
Siarka Tarnobrzeg
26.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
26.11.2017
13:00
Gwardia Koszalin
:
ŁKS Łódź
26.11.2017
13:00
Znicz Pruszków
:
MKS Kluczbork
26.11.2017
12:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
26.11.2017
13:00
LKS Mogilany
:
Wolni Kłaj
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki
26.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
:
Juvenia Prandocin
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00
Wiarusy Igołomia
:
Wilga Instalbud Golkowice
26.11.2017
13:00
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.11.2017
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Sokół Chorągwica
26.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
26.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00
Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.11.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
26.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
:
Contra II
26.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
:
Czwórka Radom
26.11.2017
11:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
18:00
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
26.11.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
26.11.2017
18:30

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
5:0
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 
walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
26.11.2017
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
26.11.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Puszcza
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
08:00
AS Progres Kraków
:
Bronowianka Kraków
26.11.2017
08:50
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
09:40
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
26.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
26.11.2017
11:20
AS Progres Kraków
:
Pcimianka
26.11.2017
12:10
Bronowianka
:
AP 21 Kraków
26.11.2017
13:00
Wisła Kraków
:
Piast S.
26.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00