facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 4-7 listopada

Futmal w delegacji: 4-7 listopada

IV liga (Kraków-Wadowice), 04.11.2017
TS Węgrzce - Dalin Myślenice, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)


I liga polska kobiet, 04.11.2017
Wanda Kraków - GKS Katowice, sb.11:00
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 04.11.2017
Bronowianka Kraków - Świt Krzeszowice, sb.14:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)

Lotto Ekstraklasa, 04.11.2017
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz, sb.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto), Dariusz Grochal (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 05.11.2017
Orzeł Iwanowice - Spójnia Osiek, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 05.11.2017
AZS UJ Kraków - Czwórka Radom, nd.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa B (Kraków I), 05.11.2017
Orzeł II Iwanowice - Spartak Wielkanoc, nd.13:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 05.11.2017
Pcimianka Pcim - Hutnik Kraków, nd.13:30
reporterzy: Wojciech Tracz, Dariusz Grochal (foto, video)


IV liga (Kraków-Wadowice), 05.11.2017
Wiślanka Grabie - Clepardia Kraków, nd.13:30
reporterzy: Agata Murzańska i Adam Murzański (foto, video)

Małopolska Liga Juniorów Młodszych, 05.11.2017
Profi Zielonki - Hutnik Kraków, nd.13:30
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 07.11.2017
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka, wt.14:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-11-03 10:26:37


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00