KO: Udany finisz rundy Orła Iwanowice (foto/video)

W ostatniej 13 kolejce przed przerwą zimową Orzeł Iwanowice podejmował Spójnię Osiek. W pierwszej odsłonie zdecydowana przewaga drużyny gospodarzy udokumentowana zdobytą bramką, której autorem był Stanisław Świerk,  a asystował mu Grzegorz Banaszek. W drugiej części spotkania goście przez kilkanaście pierwszych minut przycisnęli Orła chcąc odrobić straty, ale nie udało im się zmusić bramkarza gospodarzy do kapitulacji. Orzeł przeczekał napór rywala i po tym okresie gra się wyrównała, a w dalszej części znów przewagę osiągnęli zawodnicy z Iwanowic. Pomimo kilku sytuacji podbramkowych  do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Z perspektywy całego spotkania wygrana Orła Iwanowice jak najbardziej zasłużona.

Podopieczni Marka Bojko po tym  zwycięstwie zajmują 2 lokatę w tabeli i z identycznym dorobkiem punktowym (28 pkt) ustępują jedynie Słomniczance Słomniki uwzględniając bilans bramkowy, z którą jak pamiętamy w bezpośredniej konfrontacji wygrali na własnym boisku 3-0.

Teraz przed wszystkimi przerwa zimowa, a runda wiosenna zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż różnice punktowe w górnej część tabeli są niewielkie i każde rozwiązanie jest możliwe. Natomiast w dole tabeli czerwoną latarnią pozostaje beniaminek Strażak Przybysławice mający na koncie tylko 1 punkcik.