facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 11-15 listopada

Futmal w delegacji: 11-15 listopada

Turniej U-20, 11.11.2017
Turniej el. MP w Futsalu U-20 w Bochni, sb.08:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 11.11.2017
Clepardia Kraków - Beskid Andrychów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 11.11.2017
Start Kamień - UKS Dulowa, sb.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

II liga polska, 11.11.2017
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy, sb.13:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

Klasa A (Wieliczka), 11.11.2017
LKS Śledziejowice - Wieliczanka Wieliczka, sb.13:30 www.futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Ekstraliga Futsalu Kobiet, 11.11.2017
Słomniczanka Słomniki - ISD AJD Częstochowa, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Kamil Kopciński (tekst), Piotr Kwiecień (foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 12.11.2017
Beskid Tokarnia - Górnik Wieliczka, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Turniej U-16, 12.11.2017
Turniej el. MP w Futsalu U-16 w Krakowie, nd.13:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 15.11.2017
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, śr.12:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-11-09 15:23:31


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00