facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Terminarze Kryspinów Cup 2017

Terminarze Kryspinów Cup 2017

Już w najbliższy weekend rozpocznie się coroczny fykl sześciu turniejów halowych Kryspinów Cup w Liszkach. Znamy już niemal komplet uczestników wśród których nie zabraknie takich ekip jak Sandecja Nowy Sącz, Wisła Kraków, Kolejarz Stróże, Cracovia, Okocimski Brzesko, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Ruch Chorzów czy GieKSa Katowice. Emocji jak zwykle na pewno nie zabraknie, niemało będzie też materiałów reporterów Futbol-Małopolska z wszystkich turniejów. Serwis Futmal.pl jak co roku został patronem medialnym imprezy. Poniżej prezentujemy aktualną listę uczestników oraz harmonogramy gier pierwszych czterech turniejów (młodziki, żaki, orliki i skrzaty). Pozostałe dwa (trampkarze, juniorzy młodsi) poznamy niebawem.

UWAGA: ZOSTAŁY DWA OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH!

Jeśli chcecie zgłosić swój zespół mailujcie na lks.lotnik@o2.pl.
 
 

-[HARMONOGRAM TURNIEJU MŁODZIKÓW

-[HARMONOGRAM TURNIEJU ORLIKÓW


-[HARMONOGRAM TURNIEJU ŻAKÓW

-[HARMONOGRAM TURNIEJU SKRZATÓW


LISTA UCZESTNIKÓW

 18 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski młodzików (roczniki 2005/2006):
1. LKS Lotnik Kryspinów
2. Akademia Mistrzów Cracovia
3. KS Clepardia Kraków
4. MKS Trzebinia
5. Beskidzka Akademia Piłkarska
6. MKP D&R Unia Oświęcim
7. KS Płaszowianka sekcja piłki nożnej
8. Akademia Piłkarska Hutnik Kraków

 19 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski orlików (roczniki 2007/2008):
1. Lotnik Kryspinów
2. Skawinka Skawina
3. Beskidzka Akademia Piłkarska
4. LKS Iskra Czułów
5. Akademia Sandecja Nowy Sącz
6. Akademia Piłkarska Wisła Kraków
7. Akademia Kolejarz Stróże
8. Uks Gryf Pleśna

 25 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski żaków (roczniki 2009/2010):
1. Lotnik Kryspinów - czerwony
2. Nowohucka Akademia Sportu Wanda Kraków
3. Cracovia Kraków
4. Akademia Piłkarska Orzeł Piaski Wielkie
5. Can Pack Okocimski KS Brzesko
6. Lotnik Kryspinów - niebieski
7. Kaszowianka Kaszów 1973
8. Wolbromska Akademia Piłkarska Młodzi Przebojem Wolbrom
9. AS Progres Kraków
10. Akademia Piłkarska Wisła Kraków

 26 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski skrzatów (roczniki 2011/2012):
1. Lotnik Kryspinów - czerwony
2. KS Kolejarz-Prokocim
3. Szkółka piłkarska KS Nadwiślan
4. Akademia Babice
5. J&J KSPN Pogoń Kraków
6. Lotnik Kryspinów - niebieski
7. LKS Wolanka Wola Filipowska
8. Okocimski Brzesko Fan Zone
9. Bronowianka Kraków Rocznik 2011
10. Prądniczanka Kraków

 2 XII 2017 r.: turniej ogólnopolski juniorów młodszych (roczniki 2001/2002 + max. 2 zawodników z rocznika 2000):
1. Lotnik Kryspinów
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS
3. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Kraków
4. Akademia Kolejarz Stróże
5. Ruch Chorzów
6. Akademia Piłkarska "Młoda GieKSa" Katowice
7.
8.

 3 XII 2017 r.: turniej ogólnopolski trampkarzy (roczniki 2003/2004):
1. Lotnik Kryspinów
2. MKS Krakus Nowa Huta
3. Górnik Wieliczka
4. AS Progres Kraków
5. KS Dalin Myślenice
6. RKS Garbarnia Kraków
7. LKS Szaflary
8. MKS Cracovia SS,

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-11-13 23:18:30


Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
24.11.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
24.11.2017
20:30
Arka Gdynia
:
Sandecja Nowy Sącz
25.11.2017
18:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
25.11.2017
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
25.11.2017
15:30
Lech Poznań
:
Wisła Płock
26.11.2017
15:30
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
26.11.2017
18:00

I liga polska

Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Łęczna
24.11.2017
20:45
Stomil Olsztyn
:
Chojniczanka Chojnice
24.11.2017
18:00
Odra Opole
:
Pogoń Siedlce
25.11.2017
13:00
Stal Mielec
:
GKS Tychy
25.11.2017
17:45
Bytovia Bytów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.11.2017
18:00
GKS Katowice
:
Miedź Legnica
25.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
:
Ruch Chorzów
26.11.2017
15:00
Wigry Suwałki
:
Olimpia Grudziądz
26.11.2017
16:00
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
26.11.2017
13:00

II liga polska

Wisła Puławy
:
Rozwój Katowice
25.11.2017
15:00
GKS Jastrzębie
:
Gryf Wejherowo
25.11.2017
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
25.11.2017
13:00
Warta Poznań
:
Legionovia Legionowo
25.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
25.11.2017
13:00
Radomiak Radom
:
Siarka Tarnobrzeg
26.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
26.11.2017
13:00
Gwardia Koszalin
:
ŁKS Łódź
26.11.2017
13:00
Znicz Pruszków
:
MKS Kluczbork
26.11.2017
12:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
26.11.2017
13:00
LKS Mogilany
:
Wolni Kłaj
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki
26.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
:
Juvenia Prandocin
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00
Wiarusy Igołomia
:
Wilga Instalbud Golkowice
26.11.2017
13:00
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.11.2017
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Sokół Chorągwica
26.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
26.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00
Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.11.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
26.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
:
Contra II
26.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
:
Czwórka Radom
26.11.2017
11:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
18:00
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
26.11.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
26.11.2017
18:30

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
5:0
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 
walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
26.11.2017
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
26.11.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Puszcza
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
08:00
AS Progres Kraków
:
Bronowianka Kraków
26.11.2017
08:50
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
09:40
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
26.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
26.11.2017
11:20
AS Progres Kraków
:
Pcimianka
26.11.2017
12:10
Bronowianka
:
AP 21 Kraków
26.11.2017
13:00
Wisła Kraków
:
Piast S.
26.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00