facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 17-19 listopada

Futmal w delegacji: 17-19 listopada

Turniej ogólnopolski rocznika 2005/2006, 18.11.2017
Kryspinów Cup Młodzików, sb.08:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Przemysław Marczewski (tekst, foto)

Lotto Ekstraklasa, 17.11.2017
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, pt.20:30
reporter: Grzegorz Saj (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 18.11.2017
Górnik Wieliczka - Beskid Tokarnia, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 18.11.2017
Clepardia Kraków - Iskra Klecza Dolna, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

II liga polska, 18.11.2017
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom, sb.13:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

Lotto Ekstraklasa, 18.11.2017
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań, sb.18:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Turniej ogólnopolski rocznika 2007/2008, 19.11.2017
Kryspinów Cup Orlików, nd.08:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Przemysław Marczewski (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-11-17 12:59:41


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
1:1
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
3:3
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
3:6
FC Toruń
15.12.2017
20:30

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
3:20
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
0:5
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
walkower
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00