facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup: Kolejarz odjechał wszystkim! (foto)

Kryspinów Cup: Kolejarz odjechał wszystkim! (foto)

W drugim dniu zmagań Kryspinów Cup do walki na parkiecie w Liszkach stanęli adepci piłkarscy w kategorii orliki. Zawodnicy reprezentujący barwy Kolejarza Stróże, Sandecji Nowy Sącz, Lotnika Kryspinów, Wisły Kraków, Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej...

 

 

... UKS-u Gryf Pleśna, Skawinki Skawina oraz LKS-u Iskry Czułów zapewnili zgromadzonej w hali publiczności nie lada widowisko. Mimo obecności aż dwóch klubów, które posiadają swoich reprezentantów w najwyższej seniorskiej klasie rozgrywkowej w Polsce, po mistrzowski tytuł sięgnął Kolejarz Stróże, zwyciężając po wyrównanym starciu z Sandecją Nowy Sącz 1:0.

Zespoły, podobnie jak dzień wcześniej ich starsi koledzy, zostali podzieleni na dwie grupy. W każdej z nich znalazł się jeden z klubów występujących w Lotto Ekstraklasie. Naturalnym faworytem grupy A była Sandecja Nowy Sącz. Najbardziej zacięta walka miała się zatem toczyć między pozostałymi zespołami o miejsce tuż za Biało-Czarnymi. Na tle reszty stawki Sandecja wyróżniała się przede wszystkim nienaganną techniką, ale przy tym równie dobrymi atutami fizycznymi. Ponadto piłkarze Bartłomieja Damasiewicza łączyli te cechy ze skutecznością i bez problemu zajęli pole position w grupie A. Walka za plecami Sączersów była niezwykle wyrównana, o czym może świadczyć fakt, iż ostatnia drużyna w tym zestawieniu - UKS Gryf Pleśna - traciła do miejsca premiowanego walką w półfinałach jedynie dwa punkty. O awans otarła się również Beskidzka Akademia Piłkarska, która mimo świetnego rozegrania w środku pola i pięknym rozprowadzaniem piłki przez Łukasza Gambala musiała zadowolić się walką o miejsca V-VIII. Co ciekawe, w ostatnim meczu tej grupy spore szanse na zgarnięcie pełnej puli miał właśnie kolektyw Tomasza Włodka. Rywale nowosądeczan sensacyjnie bardzo szybko objęli prowadzenie i przez długi czas udawało im się je utrzymać, jednak „ekstraklasowiec” zdołał wyrównać, choć nawet taki rezultat należy uznać za sukces w wykonaniu pleśnian. 

Patrząc na grupę B przed rozpoczęciem można było odnieść wrażenie, że Wisła powinna przejść tę grupę bez żadnych trudności. Takie odczucie szybko zmierzyło się z rzeczywistością i otrzymało bolesną lekcję. Już pierwsze starcie Białej Gwiazdy z Kolejarzem Stróże pokazało, że chociaż technika jest mocną stroną, to wobec skutecznie i ofensywnie grającego klubu z powiatu nowosądeckiego na niewiele się ona przyda. Piłkarze z Krakowa przegrali 0:2, a jedną ze swoich pierwszych bramek podczas tego turnieju strzelił Karol Niepsuj. Z pewnością dziwić nie może wynik starcia Iskry Czułów ze Skawinką Skawina. Pierwsza z drużyn przeważała fizycznie nad rywalem, zaś druga nadrabiała braki szybkością i sprawnością fizyczną, więc ekipy wymieniły się ciosami, a ostatecznie padł remis 1:1. Drugi mecz ekipy z Reymonta również przyniósł niemałe zaskoczenie. Wiślacy sensacyjnie podzielili się punktami z czułowianami, którzy zdecydowanie preferowali prosty futbol, pozbawiony zawiłości taktycznych. W szeregach Białej Gwiazdy zaczęło robić się gorąco, a tymczasem Kolejarz kontynuował swoją podróż po tytuł. W meczu ze Skawinką Skawina strzelaninę urządziła sobie czwórka graczy - Karol Niepsuj skompletował hat-tricka, Piotr Wojtas oraz Franciszek Poręba strzelili po dwie bramki, a do siatki rywali futbolówkę umieścił również Piotr Góra, który trafiał w każdym meczu grupowym. Zawodnicy Mateusza Nawoja, by zająć pewne miejsce w półfinałach potrzebowali zwycięstwa, jednak nie zdobyli go bez trudu. Najpierw to Skawinka wyszła na prowadzenie, a Wiślacy musieli gonić wynik. Na szczęście pościg zakończył się sukcesem i z dwoma punktami przewagi nad Iskrą Czułów dopięli swego. W ostatnim meczu grupy B po raz pierwszy tego dnia padł wynik dwucyfrowy. Kolejarz Stróże dosłownie rozjechał zajmujący trzecie miejsce kolektyw Andrzeja Wojka. Prawdziwym katem zespołu z Czułowa okazał się być dynamiczny Karol Niepsuj, który zadał aż siedem ciosów w ciągu 20 minut.

Grupa A
Gryf - Lotnik 2:2
Sandecja - BAP 2:1
Lotnik - Sandecja 0:2
BAP - Gryf 3:1
Lotnik - BAP 2:0
Sandecja - Gryf 1:1

1. Sandecja 3 7 5-2
2. Lotnik 3 4 4-4
3. BAP 3 3 4-5
4. Gryf 3 2 4-6


Grupa B
Skawinka - Iskra 1:1
Wisła - Kolejarz 0:2
Iskra - Wisła 1:1
Kolejarz - Skawinka 8:0
Skawinka - Wisła 1:3
Iskra - Kolejarz 1:10

1. Kolejarz 3 9 20-1
2. Wisła 3 4  4-4
3. Iskra 3 2  3-12
4. Skawinka 3 1  2-12


Po ostatnich rozstrzygnięciach w fazie grupowej przyszedł czas na przerwę, podczas której w turniejach dryblingu oraz żonglerki wyłoniono prawdziwych specjalistów w tych dziedzinach, a okazali się nimi być kolejno Konrad Janik oraz Kacper Łędzki

O atrakcyjności meczów fazy pucharowej najlepiej  świadczy to, ile bramek padło podczas czterech spotkań. Średnia niemal 6 bramek na mecz to dowód na to, że właśnie ten etap rozgrywek cieszył oczy publiczności zgromadzonej w hali w Liszkach. W pierwszym meczu o miejsca V-VIII preferujący krótkie podania i grę po ziemi UKS Gryf Pleśna pokonał Iskrę Czułów, która prawdopodobnie wciąż nie mogła pozbierać się po dwucyfrowym wyniku poprzedniego meczu. Skoro już o dwucyfrowych liczbach mowa, to trend wysokich wyników utrzymał się i na tym etapie Kryspinów Cup. Niesamowity koncert i lekkość w prowadzeniu gry oraz utrzymywaniu jej ciężaru na własnych barkach dał Łukasz Gambal. Nie dość, że sam zaliczył cztery trafienia, to na dodatek asystował przy bramkach kolegów, walnie przyczyniając się do najwyższego zwycięstwa w tym dniu turnieju.

Trzeba przyznać, że choć to drugi z meczów półfinałowych na papierze sprawiał wrażenie bardziej interesującego, to jednak pierwsze starcie oglądało się z zapartym tchem. Widok walczących ramię w ramię drużyn oraz determinację i bój do ostatnich sekund Lotnika mógł się podobać. Ostatecznie gospodarzom turnieju nie udało się doprowadzić do rzutów karnych i to Kolejarz zameldował się w finale. Starcie numer dwa półfinału było pojedynkiem dwóch ekstraklasowych klubów, których przygotowanie pod kątem techniki i wariantów taktycznych nie budziło zastrzeżeń. Poziom tego spotkania był naprawdę wysoki, lecz to Sandecja była skuteczniejsza i wbiła rywalom dwie bramki, wobec czego Biała Gwiazda mogła walczyć już tylko o miejsce na podium. 
 
O miejsca V-VIII
Gryf - Iskra 4:0
BAP - Skawinka 12:0

Półfinały
Lotnik - Kolejarz 2:3
Sandecja - Wisła 2:0

Rywalizacja o poszczególne miejsca tradycyjnie poprzedzona została konkursem rzutów karnych, który zwyciężył reprezentant Wisły Kraków. O przedostatnią pozycję podczas Kryspinów Cup powalczyły ekipy, które podzieliły się punktami w fazie grupowej. Trzeba zaznaczyć, iż obie drużyny otrzymały srogą lekcję - Iskra od Kolejarza, zaś Skawinka od Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. W fazie pucharowej nie ma miejsca na remisy, więc bezbramkowy remis pomiędzy podopiecznymi Andrzeja Wojka i Łukasza Kopyckiego rozstrzygnęły rzuty karne. VII miejsce przypadło skawinianom, którzy z radością podrzucali swojego golkipera po szczęśliwym zakończeniu. W fazie grupowej spotkały się także walczące o piątą pozycję zespoły Gryfu i BAP-u. Na początku turnieju Beskidzka Akademia Piłkarska pokonała pleśnian 3:1, jednak w późniejszym etapie piłkarze Konrada Sendeckiego zagrali na zero z tyłu. Identycznym rezultatem zakończyło się również starcie o najniższe miejsce na podium. Zupełnie bez strachu, po dogłębnej obserwacji i analizie Białej Gwiazdy, do swojego ostatniego meczu tego turnieju podszedł Lotnik Kryspinów. Wiodącą postacią w szeregach gospodarzy był Kacper Łędzki, który podtrzymał formę z poprzednich starć i tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza Wisły Kraków. 

Spoglądając jedynie na wygrane Kolejarza ze Skawinką oraz Iskrą można było odnieść wrażenie, że finał, podobnie jak w poprzednim dniu Kryspinów Cup, dostarczy wielu emocji oraz goli. O ile w pierwszym aspekcie zawodnicy nie zawiedli, o tyle gradu bramek w starciu finałowym nie ujrzeliśmy. Dynamiczna i odważna gra ekipy Stanisława Szpyrki zderzyła się ze szlabanem w postaci kolektywu Bartłomieja Damasiewicza, który sprawnie dyrygował swoimi podopiecznymi, dzięki czemu nie zostawiali zbyt wiele przestrzeni szybkim zawodnikom ze Stróż. Napór Kolejarza w pewnym momencie był za bardzo intensywny, wobec czego Piotr Wojtas, a nie jak w poprzednich spotkaniach supersnajper i król strzelców, dał prowadzenie i ostatecznie mistrzowski tytuł drużynie z powiatu nowosądeckiego.

Po końcowym gwizdku wszystkie ekipy oraz najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów okazałe puchary, upominki i nagrody, które ufundowali sponsorzy: Kraków Airport, Powiat Krakowski, Urząd Gminy Liszki oraz hurtownia sportowa Kraksport.

Stanisław Szpyrka (Kolejarz): - Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak zaczęliśmy okres zimowy. Prawdę powiedziawszy jest to nasz drugi turniej halowy, podczas którego zajęliśmy pierwsze miejsce. Wcześniej triumfowaliśmy w Jaśle. Jeździmy na takie imprezy po to, by zaprezentować swoją formę i pokazać, że mamy zdolną młodzież. Zazwyczaj trenujemy na zewnątrz, ponieważ mamy ku temu świetne warunki infrastrukturalne. To dobrze, że chłopcy mają kontakt również z halą. Cieszy mnie dobra postawa na tle równie znakomitych drużyn. Musimy pamiętać, iż wciąż są na takim etapie, że uczą się futbolu, jednak w ich głowach pojawia się element rywalizacji. Bilans bramkowy w naszej grupie świadczy o radości piłkarzy z gry w futbol. Podoba mi się to, jak moi podopieczni dostosowują się do przeciwnika i warunków na placu gry. Pokazaliśmy grę ofensywną, lecz wiemy, że to jest zabawa. W Stróżach bardzo dobrze rozwijamy młodych adeptów i byłoby moim błędem, gdybym miał wskazać jednego wyróżniającego się zawodnika. Często bywa tak, że piłkarze mniej wyróżniający się swoją ciężką pracą i charakterem osiągają wyższy poziom niż przewidywano. Chcemy pokazać, że w Stróżach potrafimy szkolić młodzież!

O VII miejsce:
Iskra - Skawinka 0:0 k.0-2

O V miejsce:
Gryf - BAP 0:3

O III miejsce:
Lotnik - Wisła 3:0

Finał:
Kolejarz - Sandecja 1:0
 
Król Strzelców - Karol Niepsuj (Kolejarz)
Król żonglerki - Kacper Łędzki (Lotnik)
Król dryblingu - Konrad Janik (Sandecja)
Król rzutów karnych - Oskar Jańczy (Wisła)
Najlepszy Bramkarz - Adrian Damasiewicz (Sandecja)
Najlepszy Obrońca - Kacper Przetacznik (Kolejarz)
Najbardziej Wartościowy Zawodnik - Kacper Łędzki (Lotnik)
 
Klasyfikacja końcowa:

1. Kolejarz Stróże: Biel Kacper - Góra Piotr, Wojtas Piotr, Przetacznik Kacper, Niepsuj Karol, Puzio Adrian, Gryzik Dariusz, Poręba Franciszek
2. Sandecja Nowy Sącz: Damasiewicz Adrian - Mróz Jakub, Łukaszczyk Franciszek, Jurczyński Dawid, Krawczyk Kasper, Filip Patryk, Zakrzewski Piotr, Mąka Igor, Janik Konrad, Koral Xawier
3. Lotnik Kryspinów: Brąglewicz Stanisław - Orlof Patryk, Buczek Kacper, Białecki Szymon, Łędzki Kacper, Koszycki Jakub, Zemirek Aleks, Mlostek Dawid, Kołodziejczyk Nikodem, Lach Kacper, Musiał Jakub, Kowalik Kamil
4. Wisła Kraków: Romańczuk Franciszek, Jańczy Oskar - Suliński Krzysztof, Tomaszewski Michał, Kołodziej Wiktor, Knapek Szymon, Grodzki Hugo, Warszawski Arkadiusz, Stolarski Miłosz, Bienias Bartłomiej, Rzepka Jakub
5. Beskidzka Akademia Piłkarska: Biros Bartłomiej - Masztafiak Wiktor, Broda Jakub, Gruszczyński Kamil, Gambal Łukasz, Rudkiewicz Cyprian, Krok Łukasz, Broda Dominik
6. UKS Gryf Pleśna: Leśniak Dawid, Adwent Bartłomiej - Broda Aleksander, Sobczyk Radosław, Stefański Krystian, Kłósek Przemysław, Kłósek Mateusz, Szajna Jakub, Ogar Jakub, Zbylut Mateusz, Broda Kacper
7. Skawinka Skawina: Skakłak Marcin, Siefawko Eryk, Stekla Patryk, Jankowski Kamil, Kamecki Dariusz, Brodłowicz Patryk, Bysina Krystian, Stępski Julian, Dźwigał Krystian, Lis Szymon, Jamroży Mateusz, Pietraszek Mateusz
8. LKS Iskra Czułów: Wójcik Filip - Nojek Nikodem, Marchewka Oskar, Zajger Kacper, Płecki Kacper, Pyzik Kacper, Maziarz Wiktor, Kromka Nikodem, Blańda Franciszek, Pawlikowski Wiktor.

Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Przemysław Marczewski

Dodano: 2017-11-22 22:35:26


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
2:1
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
3:3
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

ŁKS Łódź
2:0
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
0:0
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
2:1
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Warta Poznań
24.10.2018
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
24.10.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2018
18:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
24.10.2018
17:00

II liga

Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:4
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:0
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
1:3
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
0:2
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
2:3
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:3
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
0:2
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
0:0
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
5:1
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
1:1
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
1:3
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
6:0
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
0:0
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
2:0
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
2:7
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
1:3
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
4:0
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
1:0
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
2:0
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
3:1
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
3:0
Huragan Waksmund
20.10.2018
14:30
Laskovia
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
3:3
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
4:2
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
5:2
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
1:0
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
2:2
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
2:1
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
3:1
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:3
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
1:3
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
1:6
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
3:3
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
1:2
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
1:1
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
3:0
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
5:5
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
6:2
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
2:1
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
0:1
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
1:2
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
3:3
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00
MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
7:0
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
0:4
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
1:0
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
2:4
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
0:2
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
1:0
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
3:3
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
0:9
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
5:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
11:2
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
2:1
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
2:3
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
7:3
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
7:1
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
7:0
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
4:1
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
8:1
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
6:1
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
1:3
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
3:0
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
1:1
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
3:0
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
8:0
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
2:1
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
2:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:2
Zagłębie Lubin
20.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Arka G.
20.10.2018
12:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
20.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
1:4
Korona Kielce
20.10.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Górnik Zabrze
21.10.2018
15:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
24.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
24.10.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
4:0
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
2:5
Górnik Wieliczka
20.10.2018
13:00
Hutnik Kraków
3:0 v.o.
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:1
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
9:0
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
1:3
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
3:0
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
1:4
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
3:0
Okocimski Brzesko
20.10.2018
 
Unia Tarnów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Pcimianka
0:2
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
8:0
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
0:2
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
5:1
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
1:3
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
2:0
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:10
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
1:1
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
0:8
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:1
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
 
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018
 

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
2:7
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
0:0
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
0:5
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
12:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00