facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

EFK: Wypunktowane przez ROW (video)

EFK: Wypunktowane przez ROW (video)

Fatalna skuteczność, nienajlepsza celność strzałów oraz nietrafione rozwiązania pod bramką fenomenalnie spisującej się tego dnia Dąbek - to elementy które mimo całego mnóstwa bramkowych okazji, przyprawiły słomniczanki i wysoką porażkę z wicemistrzyniami Polski - TS ROW Rybnik.

 

 

Podopieczne Bartłomieja Łukacza, jak na futsalową czwartą siłę w Polsce, zagrały bardzo ofensywnie i wypracowały wiele okazji ku temu, by zwyczajnie pokonać rybniczanki. Sęk w tym, że przyjezdne już pierwszą i jedną z niewielu sytuacji wykorzystały i szybko zdobyte prowadzenie pozwoliło zawodniczkom trenera Denela na grę z kontrataków. Szturm małopolanek na nic się zdawał i choć na dłuższą chwilę po przerwie ucichł, to później w dalszym ciągu oglądaliśmy festiwal okazji bramkowych dla gospodyń, którym równie źle zaczęła się i druga odsłona. Wzorem pierwszej, już na wstępie goście za sprawą Szymańskiej podwyższyły na 0:2 i zapowiadało to poważne problemy miejscowych z wywalczeniem kompletu punktów. Gdy na kilka minut przed końcem zawodów, wynik wciąż pozostawał niekorzystny dla miejscowych, trener Łukacz wycofał bramkarkę i w ostatniej minucie słomniczanki dostały dwa ciosy (do pustej bramki z własnej połowy) nokautujące. Z przebiegu gry wynik jest bardzo mylący. Z drugiej jednak strony, to o skuteczność, a nie ilość bramkowych okazji w meczu chodzi. Obrazem triumfu przyjezdnych jest uznanie golkiperki ROW-u najbardziej wartościowym graczem meczu.

Futsal Ekstraliga Kobiet, 25.11.2017
Wanda Słomniczanka Słomniki - ROW Rybnik 0:4 (0:1)
Sobkowicz 3, 40, Szymańska 22, Rodak 39

Sędziowali: Henryk Bąk, Izabela Mnich (Śląski ZPN)
Wanda Słomnniczanka: Król - Karcz, Pietrzyk, Basta, Sobolewska oraz Janik, Darda, Matyja, Vypasniak, Dyba, Gruchacz, Fiałek, Kowal, Żak.
ROW: Dąbek - Wójcik, Szymanowska, Sobkowicz, Lizoń oraz Cielanga, Botor, Garcarczyk, Sobota, Rosak.


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Piotr Kwiecień (video, foto)

Dodano: 2017-11-26 02:06:07


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda  ROW Rybnik  lex kancelaria  Wanda Słomniczanka 

Komentarze


Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny