facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ruch! Ruch! Mistrzowski Ruch! (foto)

Ruch! Ruch! Mistrzowski Ruch! (foto)

Kolejny turniej Kryspinów Cup juniorów młodszych już za nami. W hali w Liszkach niespodzianki nie było - zwycięstwo odniosła drużyna Ruchu Chorzów, która wygrała zdecydowanie wszystkie pojedynki i w pełni zasłużenie Niebiescy zgarnęli pierwsze miejsce w ośmiozespołowej stawce.  

 

 

Rywalizacja w Liszkach rozpoczęła się od starcia gospodarzy turnieju, Lotnika Kryspinów z Zatorzanką Zator. Zwycięsko z tej potyczki wyszli gracze z Zatora i bardzo udanie rozpoczęli zawody. Jak się okazało kilkadziesiąt minut później, było to jedyne grupowe zwycięstwo Zatorzanki. W kolejnych meczach podopieczni Marcina Folgi musieli uznać wyższość Kolejarza Stróże i GKS-u Katowice. Te dwie ekipy zajęły dwa pierwsze miejsca, co uprawniło je do walki w półfinałach o miejsca 1-4. Lotnik z jednym "oczkiem" (remis z Kolejarzem 1:1) zajął ostatnie miejsce i wspólnie z Zatorzanką walczył o lokaty 5-8. Jeśli chodzi o gospodarzy to w ich szeregach należy wspomnieć o Dawidzie Jaskowskim, który był motorem napędowym Lotnika. Niestety dla miejscowych jego dobra postawa nie przełożyła się na dobry wynik całej drużyny, która wyraźnie ustępowała umiejętnościami na tle innych drużyn. Kryspinowianie koncentrowali swoje szyki głównie w obronie, ale stać ich było również na kilka groźnych kontr. Zatorzanka, podobnie jak Lotnik, nie wywalczyła sobie awansu do finałowej czwórki. Może technika nie była mocną stroną graczy z Zatora, ale Krzysztofa Toporka i spółkę warto pochwalić za twardą i nieustępliwą grę. GKS Katowice i Kolejarz Stróże to ekipy, które nie preferowały prostego futbolu, tylko skupiły się na założeniach taktycznych, co okazało się kluczem do walki o najlepsze lokaty. 
 
Rywalizacja w grupie B przebiegła pod dyktando piłkarzy Ruchu Chorzów. Wicemistrz Polski w tej kategorii wiekowej na dużym boisku nie miał sobie równych. W każdym spotkaniu odprawiał rywali z przysłowiowym kwitkiem. Pierwszą ofiarą Niebieskich był myślenicki Orzeł (4:2), następnie gorycz porażki musiał poczuć Krakus Nowa Huta (6:3), a SMS Kraków poległ aż 8:0. Zatem trzem pozostałym ekipom przyszło rywalizować o drugą lokatę, którą ostatecznie zgarnął SMS. Trzecie miejsce przypadło Krakusowi, a jeden zdobyty punkt Orłowi dał ostatnie miejsce. Chorzowianie zdecydowanie wyróżniali się na tle innych ekip. Pomysł na niemal każdą akcję, szybkość i oczywiście świetne umiejętności taktyczne sprawiły, że Ruch wywindował poprzeczkę bardzo wysoko. Siłą drużyny z Górnego Śląska był przede wszystkich kolektyw - począwczy od bramkarza Rafała Aksamita, przez Szymona Gemborysa, aż po Jakuba Nowaka. Takich superlatyw nie można powiedzieć o SMS-ie, ale ich zaangażowanie o każdy centrymetr placu gry sprawił, że gracze Dariusza Małysy w grupie zameldowali się tuż za Ruchem, a duża w tym zasługa Szymona Zająca i Dariusza Waszy, którzy byli liderami SMS-u. 
 
Lotnikowi, Zatorzance, Orłowi i Krakusowi przyszło rywalizować o miejsca 5-8. Lotnik w pierwszym półfinale grał z Krakusem. Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu mieliśmy remis 2:2, przez co byliśmy świadkami, pierwszej tego dnia, serii rzutów karnych. Te lepiej wykonywali zawodnicy Krakusa i to oni zagrali w następnym meczu o lokatę numer 5. Kilka minut później na plac gry wybiegły ekipy Orła i Zatorzanki. Myśleniczanie toczyli z rywalami wyrównany mecz, ale to Zatorzanka okazała się lepsza o jedno trafienie. W końcowych fragmentach Orzeł wycofał już nawet bramkarza, ale nawet ten manewr nie uchronił ich od porażki. Zarówno zespół z Myślenic, jak i Krakus preferował prosty, ale przyjemny dla oka futbol. W Orle z bardzo dobrej strony pokazał się Wiktor Grochal. Z kolei w drużynie z Nowej Huty należy pamiętać o dobrej postawie Konrada Rolki
 
Półfinały o najwyższe lokaty były dość jednostronne. W derbowym meczu juniorzy młodsi Ruchu Chorzów grali z GKS-em Katowice. Niebiescy zdominowali graczy z ulicy Bukowej i wpakowali im aż pięć goli. Katowiczanie nie byli w stanie się podnieść po takiej serii ciosów. Mieli ogromne problemy z przedostaniem się pod pole karne Ruchu i w końcowym rozrachunku nie zmusili golkipera chorzowian do kapitulacji. W kolejnym staciu SMS Kraków o finał bił się z Kolejarzem Stróże. Uznawany za faworyta pojedynku Kolejarz dość niespodziewanie nie potrafił nawiązać wyrównanej walki z drużyną z ulicy Szablowskiego w Krakowie. SMS okazał się bardzo skuteczny i praktycznie każdą swoją szansę bramkową zamienił na gola. Po dwudziestu minutach gry na tablicy widniał wynik 4:0 i to gracze Dariusza Małysy zameldowali się w wielkim finale. 
 
Między spotkaniami młodzi piłkarze mieli okazje również uczestniczyć w różnych konkurencjach. Mistrzem dryblingu został Jakub Kantyka z GKS-u Katowice, najlepszym żonglerem był Szymon Gemborys z Ruchu, a rzuty karne najlepiej wykonywał Rafał Aksamit, który został nagrodzony także statuetką dla najlepszego bramkarza. Tytuł króla strzelców powędrował do Jakuba Nowaka (Ruch), najlepszym defensorem został Michał Szymała (GKS Katowice), a najbardziej wartościowym graczem turnieju wybrano Bartłomieja Waszę z SMS-u Kraków
 
Po kilkuminutowej przerwie zespoły przystąpiły do walki o poszczególne pozycje. W grze o 7 i 5 miejsce do rozstrzygnięcia zwycięzców potrzebne były rzuty karne. Najpierw Lotnik po regulaminowym czasie gry remisował z Orłem Myślenice 3:3. "Jedenastki" lepiej strzelali myśleniczanie i to gospodarze turnieju zostali sklasyfikowani na ostatnim miejscu w "generalce". Następnie na plac gry wybiegły ekipy Zatorzanki i Krakusa. Podobnie jak w poprzednim meczu byliśmy świadkami rzutów karnych. Próbę nerwów lepiej wytrzymali gracze ze stolicy Doliny Karpia i puchar za zajęcie piątej lokaty pojechał do Zatora. Bardzo zaciętą rywalizację mieliśmy w pojedynku o brązowy medal. "GieKSa" pokazała prawdziwy śląski charakter. Katowiczanie przegrywali 0:1, gonili wynik i w końcowym rozrachunku pokonali 2:1 Kolejarza Stróże.
 
Finałowy mecz, zgodnie z oczekiwaniami, był spektaklem jednego aktora. Ruch od pierwszego gwizdka narzucił swój styl gry i zdominował SMS Kraków. Premierowe trafienie miało miejsce w trzeciej minucie, kiedy to znakomitym, indywidualnym rajdem popisał się Oskar Machulec i uderzeniem po dalszym słupku otworzył worek z bramkami. Kolejne gole padały dla Niebieskich po wypracowanych akcjach. Później golkipera SMS-u pokonywali kolejno Jakub Nowak (dwa gole), Szymon Gemborys, Szymon Kalisz, Jakub Siwek, Kacper Bąk, a wynik ustalił Marcin Przybyła
 
Tym samym Niebiescy udowodnili, że nie bez powodu dzierżą tytuł wicemistrza Polski w tej kategorii wiekowej. Chorzowska szkółka piłkarska wychowała już nie jeden piłkarski talent i bardzo możliwe, że któregoś z piłkarzy, których w sobotę oglądaliśmy na Kryspinów Cup, w przyszłości zobaczymy na boiskach Ekstraklasy, bo predyspozycje do tego mają olbrzymie. Warto odnotować, że bramki Ruchu bronił wychowanek Prokocimia Kraków - Rafał Aksamit
 
Kolejny Kryspinów Cup juniorów młodszych przeszedł już do historii. Z roku na rok poziom organizacji turnieju stale się podnosi. Do Liszek przyjeżdżają zespoły nie tylko z Małopolski, ale również z innych województw, a uczestnictwo w grze takich marek jak Ruch Chorzów czy GKS Katowice mówi samo za siebie. Dodajmy, że poczynania młodych piłkarzy oglądało spore grono widzów, którzy mogli skorzystać ze specjalnego bufetu oferującego różne napoje czy przekąski.

SPONSORZY TURNIEJU: AIRPORT KRAKÓW, URZĄD GMINY LISZKI, KRAKSPORT, POWIAT KRAKOWSKI.
 
Paweł Drapała (trener Ruchu): - Turnieje halowe są dla nas przerywnikiem od grania na dużym boisku. Drugi raz jesteśmy na Kryspinów Cup i dla moich chłopaków jest to taka odskocznia od zielonej murawy. Cieszymy się bardzo, że udało nam się wygrać dzisiejsze zawody. W pierwszych meczach mieliśmy małe problemy z rywalami. W jednym spotkaniu przegrywaliśmy nawet już 0:3, ale szczęśliwie udało się dogonić rywali i wygrać. Zawsze przestrzegam zawodników, że w piłce każdy z każdym może wygrać. Tak było również i dziś. 

 
Grupa A:
Lotnik - Zatorzanka 1:2
GKS Katowice - Kolejarz 0:3
Zatorzanka - GKS Katowice 2:6
Kolejarz - Lotnik 1:1
Zatorzanka - Kolejarz 1:3
GKS Katowice - Lotnik 4:2
 
1. Kolejarz 3 7  7-2
2. GKS 3 6 10-7
3. Zatorzanka 3 3  5-10
4. Lotnik 3 1  4-7

 
Grupa B:
Krakus - SMS 1:4
Orzeł - Ruch 2:4
Ruch - Krakus 6:3
SMS - Orzeł 3:3
Orzeł - Krakus 1:4
Ruch - SMS 8:0
 
1. Ruch 3 9 18-5
2. SMS 3 4  7-12
3. Krakus 3 3  8-11
4. Orzeł 3 1  6-11

 
Półfinały o miejsca 5-8:
Lotnik - Krakus 2:2 k. 4:5
Zatorzanka - Orzeł 1:0
 
o miejsce 7:
Lotnik - Orzeł 3:3 k. 1:2
 
o miejsce 5: 
Zatorzanka - Krakus 1:1 k. 3:2
 
Półfinały o miejsce 1-4:
GKS Katowice - Ruch 0:5
Kolejarz - SMS 4:0 
 
o miejsce 3: 
GKS Katowice - Kolejarz 2:1
 
o miejsce 1:
Ruch - SMS 8:0
 
Kolejność końcowa: 

1. Ruch Chorzów: Kevin Rocki, Jakub Nowak, Jakub Siwek, Rafał Aksamit, Dominik Brzozowski, Marek Gierut, Szymon Kalisz, Marcin Przybyła, Oskar Machulec, Kacper Bąk, Kamil Tyroń, Szymon Gemborys. Lider drużyny: Oskar Machulec.
2. SMS Kraków: Bartosz Matwiejków, Dawid Zieliński, Zakhar Pranovich, Jakub Kacperski, Szymon Zając, Bartłomiej Waszak, Dawid Lekki, Kyrył Kyryłow, Tobiasz Gurgul, Filip Kwinta, Krzyszotf Kołpak, Wiktor Nowakowski. Lider drużyny: Szymon Zając.
3. GKS Katowice: Jakub Pilarski, Oliwer Zalewski, Kamil Stalmach, Jakub Gnojczewski, Jakub Kantyka, Kacper Bąba, Michał Szymała, Daniel Marzec, Filip Mucha, Dawid Wałęsa. Lider drużyny: Oliwier Zalewski.
4. Kolejarz Stroże: Mikołaj Kalisz, Jan Krok, Jakub Matusik, Bartłomiej Dziedzic, Michał Radzik, Damian Matusik, Grzegorz Krok, Krystian Kopernik, Norbert Ochel, Marek Jarzębak. Lider drużyny: Grzegorz Krok.
5. Zatorzanka: Piotr Pytlowski, Patryk Palka, Maciej Miętka, Dawid Woźniak, Dawid Ćwiertnia, Jakub Szostak, Krzysztof Toporek, Szymon Siwiec, Maciej Grzela, Norbert Lutuszek, Adrian Kozak. Lider drużyny:  Krzysztof Toporek. 
6. Krakus Nowa Huta: Hubert Figura, Szymon Ładowski, Tomasz Lipieta, Maksymilian Misiak, Grzegorz Radziszewski, Wojciech Bielecki, Stanisław Pomykacz, Konrad Rolka, Mateusz Luty, Dymitr Polyanetsky. Lider drużyny: Konrad Rolka.
7. Orzeł Myślenice: Davlat Kurmazenko, Arkadiusz Nosal, Wiktor Grochal, Jakub Płoszaj, Filip Pilch, Kamil Depta, Kamil Topa, Maciej Jamrozik, Denis Babycz. Lider drużyny: Wiktor Grochal.  
8. Lotnik Krystpinów: Krzysztof Olszewski, Jakub Brzeźniak, Kacper Mądry, Mateusz Galos, Krzysztof Przebinda, Michał Meus, Mateusz Banak, Karol Koziara, Sebastian Wąsowicz, Jakub Grzesiak, Dawid Jaskowski. Lider drużyny: Dawid Jaskowski. 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Rafał Aksamit (Ruch)
Najlepszy obrońca - Michał Szymała (GKS)
MVP - Bartłomiej Wasza (SMS)
Król strzelców - Jakub Nowak (Ruch)
Mistrz rzutów karnych - Rafał Aksamit (Ruch)
Mistrz żonglerki - Szymon Gemborys (Ruch)
Mistrz dryblingu - Jakub Kantyka (GKS)


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Jakub Dybał (tekst); Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-12-04 22:43:45


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
2:1
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
3:3
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

ŁKS Łódź
2:0
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
0:0
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
2:1
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Warta Poznań
24.10.2018
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
24.10.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2018
18:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
24.10.2018
17:00

II liga

Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:4
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:0
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
1:3
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
0:2
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
2:3
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:3
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
0:2
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
0:0
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
5:1
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
1:1
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
1:3
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
6:0
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
0:0
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
2:0
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
2:7
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
1:3
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
4:0
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
1:0
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
2:0
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
3:1
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
3:0
Huragan Waksmund
20.10.2018
14:30
Laskovia
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
3:3
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
4:2
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
5:2
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
1:0
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
2:2
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
2:1
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
3:1
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:3
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
1:3
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
1:6
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
3:3
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
1:2
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
1:1
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
3:0
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
5:5
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
6:2
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
2:1
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
0:1
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
1:2
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
3:3
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00
MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
7:0
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
0:4
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
1:0
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
2:4
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
0:2
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
1:0
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
3:3
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
0:9
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
5:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
11:2
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
2:1
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
2:3
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
7:3
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
7:1
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
7:0
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
4:1
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
8:1
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
6:1
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
1:3
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
3:0
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
1:1
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
3:0
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
8:0
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
2:1
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
2:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:2
Zagłębie Lubin
20.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Arka G.
20.10.2018
12:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
20.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
1:4
Korona Kielce
20.10.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Górnik Zabrze
21.10.2018
15:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
24.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
24.10.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
4:0
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
2:5
Górnik Wieliczka
20.10.2018
13:00
Hutnik Kraków
3:0 v.o.
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:1
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
9:0
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
1:3
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
3:0
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
1:4
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
3:0
Okocimski Brzesko
20.10.2018
 
Unia Tarnów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Pcimianka
0:2
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
8:0
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
0:2
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
5:1
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
1:3
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
2:0
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:10
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
1:1
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
0:8
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:1
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
 
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018
 

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
2:7
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
0:0
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
0:5
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
12:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00