facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szaflary czarnym koniem Kryspinów Cup! (foto)

Szaflary czarnym koniem Kryspinów Cup! (foto)

W ostatni dzień rywalizacji w turnieju Kryspinów Cup w hali w Liszkach rywalizowali trampkarze. Już w fazie grupowej mieliśmy małą niespodziankę, bowiem do głównej czwórki nie awansowała ekipa Cracovii.

 

 

Do zawodów przystąpiło osiem zespołów, które rozlosowano na dwie grupy. W grupie A zameldował się Lotnik Kryspinów, LKS Szaflary, Krakus Nowa Huta oraz Cracovia. Z kolei w drugiej grupie spotkały się Garbarnia Kraków, Progres Kraków, Górnik Wieliczka i Sparta Kazimierza Wielka. Już na samym wstępie gospodarze rywalizowali z zespołem z Szaflar. Goście z Podhala pokazali góralski charakter i w świetnym stylu rozpoczęli turniej, od zwycięstwa 5:0. Wśród podopiecznych Konrada Dygonia wspomnieć trzeba o Damianie Kasperku, który od pierwszego meczu do ostatniego był wyróżniającą się postacią w drużynie z Szaflar i to w dodatku bardzo skuteczną. Warto dodać, że podopieczni Konrada Dygonia przez fazę grupową przeszli jak burza, inkasując komplet punktów, strzelając dwanaście goli i tracąc tylko jedną bramkę. Drugie miejsce przypadło Krakusowi Nowa Huta, który już na wstępie swoich występów sprawił nie lada niespodziankę, pokonując Cracovię 2:0. Słynące z woli walki i determinacji do ostatniego gwizdka Pasy nie były w stanie przeciwstawić się graczom z Nowej Huty. W szeregach Cracovii warto wyróżnić Mateusza Wodnickiego, który był wyróżniającą się postacią. Preferujący prosty futbol Krakus po wygranej z Cracovią, pokonał jeszcze Lotnik Kryspinów i z sześcioma punktami na koncie awansował do głównej czwórki. Trzecie miejsce w grupie przypadło Pasom, a dobra postawa Patryka Pernala z Lotnika nie pomogła jego drużynie w sprawieniu niespodzianki. 
 
 
Grupa A:
Lotnik - Szaflary 0:5
Krakus - Cracovia 2:0
Szaflary - Krakus 5:0
Cracovia - Lotnik 2:1
Szaflary - Cracovia 2:1
Krakus - Lotnik 3:1

1. Szaflary 3 9 12-1
2. Krakus 3 6  4-6
3. Cracovia 3 3  3-5
4. Lotnik 3 0  2-10


W grupie B rywalizował główny kandydat do wygrania turnieju - Progres Kraków. Szkoleniowiec Grzegorz Dąbrowski od początku mógł być zadowolony ze swoich piłkarzy. Już w pierwszej potyczce jego podopieczni ograli Garbarnię 8:1. Następnie pokonali drużynę Marka Kowalskiego - Spartę Kazimierza Wielka i dopiero w ostatnim grupowym meczu mieli małe problemy z Górnikiem Wieliczka. Duża w tym zasługa Filipa Corkilla z Górnika, który swoją aktywnością po każdym sektorze boiska sprawiał dużo problemów graczom Progresu. Warto dodać, że obie drużyny prezentowały ładny dla oka futbol, bazujący na odpowiednim przygotowaniu taktycznym i fizycznym. W Akademii Jerzego Dudka szczególnie wyróżnili się Kamil Gródecki i Hubert Antkowicz, którzy rozdawali karty tego dnia na parkiecie w Liszkach. Najsłabsza w całej stawce w tej grupie okazała się Sparta Kazimierza Wielka. Młodzi piłkarze z województwa świętokrzyskiego nie potrafili sprostać poziomem do reszty stawki i tym samym Patrykowi Kozińskiemu i spółce przyszło grać o miejsce 5-8. Za plecami Progresu usytuował się Górnik Wieliczka, a trzecie miejsce zajęła Garbarnia Kraków. Pododpieczni Tomasza Liputa zdołali pokonać tylko Spartę, ale przegrany pojedynek z Górnikiem Wieliczka był dla oka bardzo ciekawy i emocjonujący, a Młodym Lwą w kilku sytuacjach zabrakło po prostu szczęścia. 

Grupa B:
Garbarnia - Progres 1:8
Górnik - Sparta 2:2
Górnik - Garbarnia 3:1
Progres - Sparta 5:1
Garbarnia - Sparta 3:0
Górnik - Progres 2:2
 
1. Progres 3 7 15-4
2. Górnik 3 5  7-5
3. Garbarnia 3 3  5-13
4. Sparta 3 1  3-10
 
Po rywalizacji grupowej przeyszedł czas na krótką przerwę, podczas której odbyły się turnieje dryblingu oraz żonglerki. Mistrzem dryblingu został Maciej Wett z Krakusa Nowa Huta, a najlepszym żognlerem Jakub Brzeźniak z Lotnika Kryspinów. Później odbył się również turniej rzutów karnych, a "jedenastki" najlepiej wykonywał Dominik Kuc z Cracovii. 
 
Następnie rozpoczęły się mecze w fazie pucharowej. Pierwszy mecz Lotnika i Garbarni był bardzo ciekawy od pierwszego gwizdka. Preferujący krótkie podania i grę po ziemi zawodnicy Brązowych ostatecznie zdołali pokonać gospodarzy i zagrali w spotkaniu o 5 miejsce, gdzie czekała na nich Cracovia, która po jednostronnym pojedynku wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka 4:0. Co ciekawe spektakl jednego aktora oglądaliśmy w grach o wielki finał. LKS Szaflary popisał się świetną skutecznością w ataku i obronie, dzięki czemu klub z Podhala pokonał Górnika 3:0. W drugim półfinale Progres bez żadnych problemów odprawił z kwitkiem Krakus Nowa Huta.
 
O przedostatnią pozycję w Kryspinów Cup grały ekipy Lotnika i Sparty Kazimierza Wielka. Mecz mógł się podobać, a Lotnik odniósł swoje pierwsze zwycięstwo tego dnia, dające im siódme miejsce w stawce. Gracze Marka Kowalskiego musieli przełknąć gorycz porażki. Dużo więcej emocji mieliśmy w starciu o piąte miejsce. Sytuacja w spotkaniu Cracovii i Garbarni zmieniała się jak w kalejdoskopie. Wydawało się, że gracze Tomasza Liputa pokonają Pasy, kiedy to piąty bieg włączyli piłkarze Cracovii i po istnej wymianie ciosów mogli unieść ręce w geście zwycięstwa. W rywalizacji o najniższy stopień podium Filip Corkill i reszta jego kolegów zdominowała środek pola w starcu z Krakusem, co było głównym środkiem do zgarnięcia brązowych medali. 
 
Świetnie zapowiadający się finał rzeczywiście był bardzo emocjonujący. Drużyny Progresu i Szaflar stanęły na wysokości zadania i zafundowały kibicom świetny spektakl. Rozpoczęło się od bramki Filipa Gródeckiego dla Progresu. Później prowadzenie krakowian podwyższył Kamil Klimczak, ale odpowiedź LKS-u była niemal natychmiastowa i po golu Kacpra Korczaka było już tylko 1:2. Obie ekipy bardzo dobrze operowały piłką i co najważniejsze walczyły o każdą piłkę. Skuteczniejsi byli gracze Grzegorza Dąbrowskiego, którzy łącznie zdobyli w finale 5 goli, a dali sobie wbić jedynie dwie bramki. Jednak zespół z Szaflar zasługuje na wielkie słowa pochwały, bowiem pokazał kawał dobrego piłkarskiego rzemiosła.
 
Po ostatnim meczu przyszedł czas na rozdanie nagród wszystkim zespołom i najlepszym zawodnikom w poszczególnych konkurencjach. Królem strzelców został Adrian Kulikowski z Szaflar, tytuł najlepszego obrońcy zgarnął Jan Gastoł z Górnika Wieliczka, najlepszym bramkarzem był Kacper Szewczyk (Progres), a najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju uznano Filipa Gródeckiego z Progresu. Wszystkie nagrody, puchary i statuetki wręczał Wójt Gminy Liszki Paweł Miś, Prezes Lotnika Czesław Sadko i Pani Dyrektor Promocji i Współpracy Powiatu Krakowskiego Małgorzata Zięć
 
Tegoroczny Kryspinów Cup dobiegł końca, a nie byłby on możliwy gdyby nie pomoc sponsorów: Urząd Gminy w Liszkach, Powiat Krakowski, Kraków Airport, Hurtownia Sportowa KrakSport, Piekarnia Łysa Góra, Firma Bako i Ośrodek Sportu i Rekreacji nad Zalewem w Kryspinowie. 
 
 
Półfinały o miejsca 5-8:
Lotnik - Garbarnia 1:2
Cracovia - Sparta 4:0
 
o miejsce 7:
Lotnik - Sparta 3:0
 
o miejsce 5:
Cracovia - Garbarnia 4:3
 
Półfinały o miejsca 1-4:
Progres - Krakus 4:0
Szaflary - Górnik 3:0
 
o miejsce 3:
Krakus - Górnik 0:3
 
o miejsce 1:
Szaflary - Progres 2:5

Grzegorz Dąbrowski (trener Progresu): - Moim zdaniem turniej organizacyjnie wypadł bardzo dobrze. Lotnik świetnie o wszystko zadbał. Pierwszy raz jesteśmy tutaj na Kryspinów Cup. Co ważne - było bardzo dużo gry dla chłopaków, ponieważ łącznie grali 100 minut. Fajna rywalizacja, bardzo się cieszymy, że wygraliśmy turniej. Jadąc na turniej zawsze chce się wygrać i z takim założeniem przyjechaliśmy dziś do Liszek. Turnieje halowe to dla chłopaków super przerywnik od gry na dużym boisku. Mamy zaplanowane już kilka turniejów halowych, a od stycznia będziemy sparować na dużych boiskach. 
 
Krzysztof Sadko (trener Lotnika i organizator turnieju): - Trzy tygodnie za nami, które bardzo dobrze oceniamy. Ten cykl nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie zarządu klubu i rodziców, którzy ze sobą współpracują, żeby dać dzieciakom możliwość rywalizacji z najlepszymi zespołami w naszym województwie i nie tylko - w sobotę np. przyjechał wicemistrz Polski juniorów młodszych, Ruch Chorzów. Do tego grał również z nami GKS Katowice, Cracovia, Podbeskidzie czy Sandecja Nowy Sącz, czyli zespoły, które nie są anonimowe w Polsce. Ten turniej to ma być nagroda dla nas za całą pracę społęczną, a dla chłopaków za pracę na treningach. Ostatni rok był bardzo udany, bo zwieńczony dwoma awansami - trampkarze i juniorzy młodsi wywalczyli promocję do I ligi. Myślę, że jest to sygnał, że wykonujemy wszyscy dobrą pracę jako stowarzyszenie, jako zarząd klubu i my trenerzy pokazujemy w Kryspinowie, że można pracować z tymi dziećmi i przede wszystkim ich wychowywać, bo to jest nasz nadrzędny cel. Jeśli w przyszłości, któregoś z nich uda się promować to nie jesteśmy zamknięci na taką możliwość. Myślę, że przez cztery lata organizacji Kryspinów Cup wyrobiliśmy już sobie jakąś markę i mam nadzieję, że następna edycja będzie taką wisieńką na torcie. 
 
Końcowa klasyfikacja:

1. Progres Kraków: Kacper Szewczyk, Hubert Antkowicz, Albert Baliga, Filip Kosakowski, Kamil Klimczak, Kacper Kotusiński, Arkadiusz Kaczyński, Filip Gródecki.
2. LKS Szaflary: Mateusz Gawron, Michał Sowa, Kamil Dzierżęga, Damian Kasperek, Adrian Kulikowski,  Kacper Korczak, Paweł Antoszek, Adam Mrugała, Dawid Skwarek, Bartłomiej Rzadkosz, Eryk Sąder.
3. Górnik Wieliczka: Szymon Sowa, Oskar Jarosz, Jan Gastoł, Dawid Duda, Filip Corkill, Szymon Wcisło, Filip Sobczak, Mateusz Hodurek, Przemysław Wrześniak, Patryk Ciesielski, Michał Anioł. 
4. Krakus Nowa Huta: Bartłomiej Fojt, Kamil Kała, Jakub Najda, Michał Ziarkowski, Filip Pietruszka, Patryk Zając, Michał Zaranek, Bartłomiej Zbroja, Maciej Wett, Adrian Wiśniowski.
5. Cracovia: Konrad Adamczyk, Igor Dołęga, Adrian Hajto, Kasper Humulewicz, Dominik Kuc, Albert Popiela, Oliwier Hyla, Mateusz Wodnicki, Kacper Zembol, Bartosz Zgłobik. 
6. Garbarnia Kraków: Maciej Pohl, Bartosz Gębala, Krystian Mądry, Bartłomiej Wolak, Wojciech Król, Kacper Górczak, Maciej Nazimek, Norbert Kolut, Dawid Główczyk, Rafał Kurlit, Jakub Butrynowicz, Kacper Ryś, Mateusz Malinowski, Tomasz Wilk.  
7. Lotnik Kryspinów: Patryk Pernal, Jakub Sobesto, Grzegorz Powroźnik, Jakub Brzeźniak, Mateusz Lorek, Dominika Michalczyk, Radosław Michalczyk, Mateusz Trzaska, Artur Niżnik, Arkadiusz Tworzyk, Hubert Bierzało, Szymon Kusek. 
8. Sparta Kazimierza Wielka: Mateusz Zimnicki, Konrad Frączek, Sebastian Twardowski, Aleksander Zaręba, Patryk Koziński, Hubert Kuc, Jakub Mącznik, Wojciech Jaworski, Michał Mazur, Kacper Jaros, Krystian Kałuża.
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Kacper Szewczyk (Progres)
Najlepszy obrońca - Jan Gastoł (Górnik)
MVP - Filip Gródecki (Progres)
Król strzelców - Adrian Kuliokowski (Szaflary)
Mistrz rzutów karnych - Dominik Kuc (Cracovia)
Mistrz żonglerki - Jakub Brześniak (Lotnik)
Mistrz dryblingu - Maciej Wett (Krakus)


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Jakub Dybał (tekst), Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-12-05 21:39:59


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
2:1
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
3:3
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

ŁKS Łódź
2:0
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
0:0
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
2:1
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Warta Poznań
24.10.2018
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
24.10.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2018
18:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
24.10.2018
17:00

II liga

Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:4
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:0
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
1:3
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
0:2
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
2:3
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:3
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
0:2
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
0:0
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
5:1
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
1:1
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
1:3
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
6:0
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
0:0
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
2:0
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
2:7
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
1:3
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
4:0
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
1:0
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
2:0
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
3:1
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
3:0
Huragan Waksmund
20.10.2018
14:30
Laskovia
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
3:3
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
4:2
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
5:2
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
1:0
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
2:2
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
2:1
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
3:1
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:3
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
1:3
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
1:6
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
3:3
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
1:2
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
1:1
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
3:0
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
5:5
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
6:2
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
2:1
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
0:1
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
1:2
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
3:3
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00
MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
7:0
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
0:4
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
1:0
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
2:4
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
0:2
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
1:0
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
3:3
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
0:9
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
5:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
11:2
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
2:1
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
2:3
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
7:3
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
7:1
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
7:0
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
4:1
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
8:1
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
6:1
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
1:3
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
3:0
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
1:1
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
3:0
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
8:0
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
2:1
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
2:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:2
Zagłębie Lubin
20.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Arka G.
20.10.2018
12:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
20.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
1:4
Korona Kielce
20.10.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Górnik Zabrze
21.10.2018
15:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
24.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
24.10.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
4:0
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
2:5
Górnik Wieliczka
20.10.2018
13:00
Hutnik Kraków
3:0 v.o.
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:1
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
9:0
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
1:3
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
3:0
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
1:4
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
3:0
Okocimski Brzesko
20.10.2018
 
Unia Tarnów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Pcimianka
0:2
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
8:0
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
0:2
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
5:1
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
1:3
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
2:0
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:10
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
1:1
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
0:8
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:1
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
 
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018
 

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
2:7
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
0:0
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
0:5
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
12:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00