facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska szturmuje! Wanda wicemistrzem Polski (foto)

Małopolska szturmuje! Wanda wicemistrzem Polski (foto)

Aż trzy małopolskie kluby w TOP 4 Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet do lat 16! Co ciekawe, do strefy medalowej awans wywalczyły wszystkie ekipy reprezentujące nasz region w MMP! Najwyżej sklasyfikowana została drużyna Wandy Kraków, która dotarła aż do ścisłego finału.

 

 

W fazie grupowej, na tak daleką podróż po mistrzowskiej drabince wcale początkowo się nie zanosiło. Wandeczki przegrały wysoko na inaugurację grupowych zmagań z ROW Rybnik. Później jednak po morderczym boju ograły Stomil Olsztyn 5:4 i to dało im awans do ćwierćfinałów z drugiego miejsca. 

W czołowej ósemce turnieju zameldowały się także Progres Kraków i Respekt Myślenice. Krakowianki awans wywalczyły z największym trudem, bo od ostatniej w tabeli Ślęzy lepsze były tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu i to dało im upragnioną promocję do strefy pucharowej. Najlepiej w fazie grupowej radziły sobie myśleniczanki, które wygrały oba spotkania i z pierwszego miejsce wskoczyły do ósemki.

W ćwierćfinale znów duże problemy z promocją do dalszych gier miały "Progresianki" ale i tym razem z próby nerwów wyszły zwycięsko lepiej egzekwując rzuty karne od zawodniczek ROW Rybnik. Myśleniczanki i Wandeczki wygrały w regulaminowym czasie gry i wraz z Progresem awansywały do strefy medalowej. Tu doszło już do bratobójczej walki. Wanda ograła Respekt 4:1, a Progres przegrał 1:3 z późniejszymi triumfatorkami - zawodniczkami Pragi Warszawa. W związku z tym, w meczu o brązowe medale znów mieliśmy derby Małopolski. Po remisie w regulaminowym czasie, tym razem lepiej karne egzekwowały myśleniczanki i to Respekt stanął na najniższym stopniu podium.

W wielkim finale obejrzeliśmy kapitalne widowisko i wymianie ciosów, Praga Warszawa 4:3 pokonała Wandę Kraków. Wielki sukces Wandeczek i całej trójki małopolskich klubów!
 
Grupa A
ROW Rybnik - Wanda Kraków 5:1
Stomil Olsztyn - Wanda 4:5
Stomil - ROW 0:1
 
1. ROW 2 6 6-1
2. Wanda 2 3 6-9
3. Stomil 2 0 4-6
 
Grupa B
Sztorm Gdynia - Progres Kraków 3:1
Ślęza Wrocław - Progres 1:1
Ślęza - Sztorm 0:4

1. Sztorm 2 6 7-1
2. Progres 2 1 2-4
3. Ślęza 2 1 1-5
  
Grupa C
Bielawianka - Włókniarz Białystok 4:1
Praga Warszawa - Włókniarz 7:1
Praga - Bielawianka 3:3

1. Praga 2 4 10-4
2. Bielaw. 2 4  7-4
3. Włók. 2 0  1-11
  
Grupa D
Respekt Myślenice - Stradom Częstochowa 6:1
Rolnik Biedrzychowice - Stradom 3:1
Rolnik - Respekt 1:3
 
1. Respekt 2 6 9-2
2. Rolnik 2 3 4-4
3. Stradom 2 0 2-9

 
1/4 finału
ROW - Progres 2:2, k.1-2
Praga - Rolnik 6:0
Wanda - Sztorm 4:2
Bielawianka - Respekt 1:3
 
1/2 finału: 
Progres - Praga 1:3
Wanda - Respekt 4:1
 
O III miejsce:
Progres - Respekt 1:1, k.2-3
 
Finał
Praga - Wanda 4:3
 

Czołówka klasyfikacji strzelczyń:
8 - Paulina Tomasiak (Wanda)
6 - Martyna Sokołowska (Praga), Natalia Wróbel (Respekt)


-[FOTOGALERIA SERWISU KOBIECAPILKA.PL
 

Wanda Kraków:
Anna Wełna, Julia Basta, Rassita Mirga, Joanna Nawrot, Martyna Szostak, Anna Zabagło, Patrycja Jania, Julia Płaza, Paulina Tomasiak, Anna Bałuszyńska, Sabina Kubiszewska, Lidia Myśliwiec, Sanda Różycka, Julia Mysior.
 
Respekt Myślenice: Milena Chlebda, Maria Topa, Wiktoria Zabłocka, Natalia Klimas, Natalia Topa, Magdalena Bochnak, Klaudia Rypel, Natalia Wróbel, Gabriela Tupta.
 
Progres Kraków: Magdalena Chmiel, Wiktoria Janik, Gabriela Skotnicka, Amelia Talaga, Małgorzata Cygan, Gabriela Matuszczyk, Klaudia Stefańska, Kamila Trojan, Michalina Zadęcka, Alicja Duszyk, Paulina Rusek, Justyna Syrek.

Źródło: MMP, foto: Kobieca Piłka

Dodano: 2017-12-06 14:32:16


Wanda  Progres  Respekt Myślenice  MMP 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:1
Pogoń Szczecin
19.10.2018
20:30
Piast Gliwice
1:1
Lechia Gdańsk
19.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
:
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

Sandecja Nowy Sącz
2:0
Wigry Suwałki
19.10.2018
19:10
Stal Mielec
2:0
GKS Katowice
19.10.2018
20:45
Garbarnia Kraków
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2018
18:00
ŁKS Łódź
2:0
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
:
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
:
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00

II liga

Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
:
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
0:2
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
:
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
:
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
:
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
5:1
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
1:1
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
1:3
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
2:0
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
:
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
:
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
:
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
:
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
:
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
:
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
:
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
2:0
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
3:1
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
3:0
Huragan Waksmund
20.10.2018
14:30
Laskovia
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
:
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
4:2
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
5:2
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
2:1
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
:
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
:
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
:
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
:
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
1:1
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
:
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
:
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
:
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
:
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
:
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
:
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
:
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
:
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
:
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
:
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
:
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
11:2
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
:
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
:
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
:
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
4:1
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
8:1
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
6:1
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
1:3
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
:
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
:
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
:
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
:
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
:
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
5:2
Jagiellonia
19.10.2018
13:00
Lech Poznań
7:0
Ruch Chorzów
19.10.2018
11:00
Elana Toruń
0:2
Zagłębie Lubin
20.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Arka G.
20.10.2018
12:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
20.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
1:4
Korona Kielce
20.10.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Górnik Zabrze
21.10.2018
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
5:1
Dalin Myślenice
19.10.2018
15:30
Garbarnia Kraków
4:0
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
2:5
Górnik Wieliczka
20.10.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:1
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
3:0
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
1:4
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
3:0
Okocimski Brzesko
20.10.2018
 
Unia Tarnów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Pcimianka
0:2
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
8:0
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
0:2
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
1:3
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
2:0
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:10
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
:
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:1
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
:
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
:
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
:
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00