facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zapraszamy do młodej żeńskiej Puszczy (video)

MKS Puszcza Niepołomice zaprasza dziewczynki urodzone w latach 2007-2010 do treningów piłki nożnej więcej informacji na profilu facebookowym www.facebook.com/puszczadziewczynki oraz pod numerem telefonu 884 924 734.

 

 

Źródło: ts

Dodano: 2018-01-05 14:34:48


Puszcza 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
19.10.2018
20:30
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
19.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
:
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00

I liga

Sandecja Nowy Sącz
:
Wigry Suwałki
19.10.2018
19:10
Stal Mielec
:
GKS Katowice
19.10.2018
20:45
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2018
18:00
ŁKS Łódź
:
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
:
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
:
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
:
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00

II liga

Znicz Pruszków
0:2
Stal Stalowa Wola
18.10.2018
19:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
:
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
:
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
:
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
:
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
:
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
:
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
:
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
:
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
:
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
:
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
:
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
:
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
:
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
:
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
:
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
:
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
:
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
:
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
:
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
:
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
:
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
:
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
:
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
:
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
:
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
:
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
:
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
:
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
:
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
:
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
:
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
:
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
:
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
:
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
:
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
:
Huragan Waksmund
20.10.2018
15:30
Laskovia
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
:
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
:
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
:
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
:
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
:
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
:
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
:
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
:
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
:
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
:
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
:
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
:
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
:
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Korona Lgota
:
Start Kamień
20.10.2018
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
:
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
:
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
:
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
:
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
:
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
:
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
:
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
:
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
:
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
:
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
:
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
:
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
:
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
:
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
:
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
:
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
:
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
:
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
:
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
:
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
:
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
:
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce
0:1
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia
20.10.2018
 
Elana Toruń
:
Zagłębie Lubin
20.10.2018
 
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2018
 
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
20.10.2018
 
Lech Poznań
:
Ruch Chorzów
20.10.2018
 
Wisła Kraków
:
GKS Bełchatów
20.10.2018
 
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
20.10.2018
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Górnik Zabrze
20.10.2018
 

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
19.10.2018
15:30
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
:
Górnik Wieliczka
20.10.2018
12:30
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
:
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
:
Okocimski Brzesko
20.10.2018
11:00
Pcimianka
:
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2018
13:45

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
:
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
:
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
:
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
:
Resovia Rzeszów
20.10.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
:
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
:
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
:
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
:
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
:
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Górnik Wieliczka
20.10.2018
14:30
Pogorzanka Pogorzyce
:
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
:
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Berland OSiR Komprachcice
1:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.10.2018
19:30
Heiro Rzeszów
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00