facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dragon Winter Cup 2018

W drugiej połowie stycznia i w pierwszy weekend lutego znowu mocno zakręci się futbolowa karuzela dla najmłodszych w Skawinie. Po jesiennej edycji Dragon Piast Cup, przyszedł czas na cykl Noworocznych Turniejów DRAGON WINTER CUP 2018. Do Skawiny zaprasza organizator – Miejskie Towarzystwo Sportowe „Piast” Skawina – wraz z partnerami: Dragon Poland, Gminą Skawina, Powiatem Krakowskim i Województwem Małopolskim.

- Jesienne turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem, pytano nas o kolejne turnieje i – jak co roku – przygotowaliśmy ofertę turniejów noworocznych. Jak zawsze, każdy uczestnik może liczyć na indywidualny pakiet upominkowy, wszystkie drużyny poczęstujemy pizzą, a najlepszych nagrodzimy medalami, pucharami i statuetkami. Kategorie od młodzika wzwyż zagrają na duże bramki, co też powinno stanowić jakąś odmianę od gry na bramki do piłki ręcznej
– zapowiada Marcin Kuflowski, koordynator skawińskich turniejów.


Harmonogram rozgrywek:
20 I (g. 8:30): rocznik 2002  (2 wolne miejsca)
20 I (g. 14:30): rocznik 2005 (2 wolne miejsca)
21 I (g. 8:30): rocznik 2011      (3 wolne miejsca)
21 (g. 14:30):  rocznik 2006(4 wolne miejsca)
27 I (g. 8:30): rocznik 2007(2 wolne miejsca)
27 I (g. 14:30): rocznik 2009(1 wolne miejsce)
28 I (g. 8:30): rocznik 2008(3 wolne miejsca)
28 I (g. 14:30): rocznik 2010(brak wolnych miejsc)
3 II (g. 8:30): rocznik 2005(3 wolne miejsca)
3 II (g. 14:30): rocznik 2004(2 wolne miejsca)
4 II (g. 8:30):  rocznik 2003(2 wolne miejsca)
4 II (g. 14:30): rocznik 2006(4 wolne miejsc)
 
W dn. 10 II – w związku z dużym zainteresowaniem turniejami w kategoriach żaków – najprawdopodobniej odbędą się kolejne turnieje dla roczników 2009, 2010. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: info@piastskawina.pl oraz pod nr tel. 507.065.495


 

 

Źródło: mk

Dodano: 2018-01-06 13:31:05


Dragon Winter Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
:
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
:
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00