facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik organizuje test-mecz!

Hutnik organizuje test-mecz!

Hutnik Nowa Huta organizuje test-mecz dla młodych i ambitnych graczy, którzy zamierzają spróbować swoich sił w ekipie lidera IV ligi (Kraków-Wadowice). Już w najbliższą sobotę 13 stycznia na stadionie przy Ptaszyckiego w Krakowie drużyna Hutnika prowadzona przez trenera Leszka Janiczaka zmierzy się z zespołem złożonym z graczy testowanych. 

Aby wystąpić w drużynie testowanych, konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału do trenera Leszka Janiczaka, tel. 608 398 100.

Test mecz zaplanowano na sobotę 13 stycznia na g.11:00 na obiektach przy ul. Ptaszyckiego w Krakowie.

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2018-01-08 14:48:45


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Lech Poznań
20.04.2018
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Śląsk Wrocław
20.04.2018
18:00
Górnik Zabrze
0:1
Wisła Płock
21.04.2018
18:00
Korona Kielce
:
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
20:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
21.04.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Stal Mielec
2:2
Odra Opole
20.04.2018
20:45
GKS Tychy
2:0
Górnik Łęczna
20.04.2018
19:00
Ruch Chorzów
0:6
Pogoń Siedlce
20.04.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
2:0
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

II liga polska

Warta Poznań
1:1
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
0:1
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
0:5
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
2:2
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
4:1
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
:
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
:
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00

III liga (gr. IV)

Stal Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
0:2
Podhale Nowy Targ
21.04.2018
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
21.04.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
21.04.2018
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
1:1
Podlasie Biała Podlaska
21.04.2018
12:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Resovia Rzeszów
21.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
21.04.2018
16:00
Unia Tarnów
3:0
Karpaty K.
21.04.2018
17:00
JKS Jarosław
0:1
Motor Lublin
21.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:0
TS Węgrzce
21.04.2018
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Beskid Andrychów
21.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:4
Dalin Myślenice
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.04.2018
11:00
KS Olkusz
0:1
Górnik Wieliczka
21.04.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
3:2
BKS Bochnia
20.04.2018
17:00
Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
:
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
21.04.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:1
Słomniczanka Słomniki
21.04.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
6:0
Sokół Kocmyrzów
21.04.2018
11:00
Przebój Wolbrom
3:0
Spójnia Osiek
21.04.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Proszowianka Proszowice
21.04.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
:
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
1:0
Prokocim Kraków
21.04.2018
17:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
21.04.2018
17:00
Bronowianka Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
21.04.2018
17:00
Błękitni Modlnica
3:2
Piast Wołowice
21.04.2018
17:00
Borek Kraków
1:3
Nadwiślan Kraków
21.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
:
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
3:0
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:1
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
:
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
:
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:1
Brzezina Osiek
21.04.2018
16:00
KS Chełmek
4:0
Naroże
21.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
LKS Żarki
21.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Zatorzanka Zator
21.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Victoria Jaworzno
21.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
:
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Borzęcin Górny
21.04.2018
17:30
Tarnavia
2:7
Rylovia Rylowa
21.04.2018
17:00
Radłovia Radłów
1:6
Olimpia Kąty
21.04.2018
17:00
Okocimski Brzesko
5:0
Olimpia B.
21.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
21.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Sokół Maszkienice
21.04.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
4:1
LKS Wietrzychowice
21.04.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.04.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Wisła Szczucin
21.04.2018
17:00
Łukovia Łukowa
:
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
:
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
4:0
Orzeł Wojnarowa
21.04.2018
17:00
Zalesianka
2:2
AKS Ujanowice
21.04.2018
16:00
Kolejarz Stróże
4:1
Płomień Limanowa
21.04.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
:
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
:
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Pogoń Wronin
21.04.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:3
Orzeł Bębło
21.04.2018
11:00
Hutnik II Kraków
:
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
:
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
:
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
3:2
Dragon Szczyglice
21.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
21.04.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
Górzanka Nawojowa Góra
21.04.2018
17:30
Dąbski Kraków
:
Wawel Kraków
21.04.2018
17:00
JKS Zelków
:
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
:
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Bieżanowianka Kraków
21.04.2018
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Nadwiślan Rusocice
21.04.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
1:0
Tramwaj Kraków
21.04.2018
16:30
LKS Libertów
:
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
:
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
:
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
5:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
0:5
LKS Śledziejowice
21.04.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Złomex Branice
1:5
Wilga Koźmice Wielkie
21.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:0
Zieloni Niegowić
21.04.2018
16:00
Piast Łapanów
:
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:2
Orzeł Nowa Wieś
21.04.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:2
Rokita Kornatka
21.04.2018
17:30
LKS Trzebunia
:
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
:
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
0:4
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
7:3
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
:
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
MKS Alwernia
21.04.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
21.04.2018
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Błyskawica Maślachowice
21.04.2018
16:00
Start Kamień
2:1
Wisła Jankowice
21.04.2018
16:00
UKS Dulowa
0:3
Arka Babice
21.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
2:4
Kapitol Racławice
21.04.2018
17:00
Zawisza Sulechów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
21.04.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
:
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
:
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
:
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
2:6
Błękitni II Modlnica
21.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Potok Więckowice
21.04.2018
17:00
Orlęta Rudawa
7:0
Niegoszowianka
21.04.2018
17:30
Wisła Rząska
2:3
Strzelcy Kraków
21.04.2018
17:00
Fitball Szklary
1:4
Orzeł II Bębło
21.04.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
:
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
6:1
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
5:3
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
6:2
Piast S.
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
:
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
3:0
Gwiazda Brzegi
21.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Iskra Zakrzów
21.04.2018
17:00
Start Brzezie
1:3
Naprzód Ochmanów
21.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0 v.o.
Gdovia II Gdów
21.04.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
:
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
:
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
0:2
Staw Polanka
20.04.2018
17:30
Tempo II Rzeszotary
0:3
Sokół Borzęta
21.04.2018
16:00
Wicher Stróża
:
Sęp Droginia
21.04.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
0:2
Błysk Zederman
21.04.2018
16:00
Przemsza II Klucze
:
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
:
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
:
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
:
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
1:3
Iskra Pałecznica
21.04.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
:
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:1
Clepardia II Kraków
21.04.2018
14:00
Pogoń Skotniki
:
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
:
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Czarnochowice II
19.04.2018
20:30
Czarnochowice II
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Wiarusy II
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
21.04.2018
 
Złomex II Branice
:
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Resovia Rzeszów
3:4
Cracovia Kraków
20.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil
:
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
:
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
:
SMS Łódź
22.04.2018
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
21.04.2018
10:00
Sokół Słopnice
0:1
BKS Bochnia
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
:
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Korona Kielce
1:2
Cracovia Kraków
21.04.2018
12:00
KKP Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
21.04.2018
14:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
:
Stal Mielec
22.04.2018
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres Kraków
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2018
16:00
Dunajec Ostrowsko
0:2
Garbarnia Kraków
21.04.2018
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
14:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
2:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
10:00
Dąb P.
3:2
Pcimianka
21.04.2018
11:00
Hutnik Kraków
:
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
1:1
AS Progres Kraków
21.04.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Krakus Nowa Huta
21.04.2018
10:00
Sokół Stary Sącz
3:2
Beskid A.
21.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
4:1
Limanovia
21.04.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
1:0
Wolania
21.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
3:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
11:00
Puszcza
0:3
Glinik
21.04.2018
16:30
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
13:00
Gdovia Gdów
:
Beskid Tokarnia
21.04.2018
 
Orzeł Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
21.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Contra Sułków
22.04.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
21.04.2018
11:00
AZS Wrocław
0:1
SMS Łódź
21.04.2018
11:00
AZS UJ Kraków
0:2
Czarni Sosnowiec
21.04.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
21.04.2018
17:00
Medyk Konin
5:0
Czwórka Radom
21.04.2018
14:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
22.04.2018
 

I liga polska kobiet (Południe)

Wanda Nowa Huta
3:2
Praga Warszawa
21.04.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
ISD-AJD Częstochowa
21.04.2018
13:00
GKS Katowice
2:1
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
21.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
:
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
:
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
:
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
:
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
:
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny