facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Przez dwa dni w Sieprawiu rozgrywano eliminacyjne turnieje halowych mistrzostw Podokręgu Myślenice juniorów. W finale, który zaplanowano na 20 stycznia w Sieprawiu, zagra osiem ekip.

 

W grupie pierwszej awans zapewniły sobie drużyny Dalinu Myślenice i Grodziska Raciechowice, w drugiej Staw Polanka i Rudnik, w trzeciej Górnik Wieliczka i Pcimianka, a w czwartej Rokita Kornatka i Orzeł Myślenice.

 

Grupa I: Dalin - Grodzisko 6:0, Orzeł Nowa Wieś - Górki Myślenice 4:3, Grodzisko - Górki 3:1, Dalin - Orzeł 2:0, Orzeł - Grodzisko 4:6, Górki - Dalin 2:3.


Grupa II:
Staw Polanka - Cisy Harbutowice 1:0, Rudnik - Jordan Zakliczyn 3:1, Cisy - Jordan 1:4, Staw - Rudnik 2:0, Rudnik - Cisy 4:0, Jordan - Staw 2:1.


Grupa III:
Górnik Wieliczka - Sęp Droginia 5:0, Szczebel Lubień - Pcimianka 0:4, Orzeł Myślenice II - Górnik 1:3, Sęp - Szczebel 1:5, Pcimianka - Orzeł II 2:1, Górnik - Szczebel 3:1, Orzeł II - Sęp 3:1, Szczebel - Orzeł 2:3, Sęp - Pcimianka 1:13.


Grupa IV:
Mogilany - Gościbia Sułkowice 1:0, Beskid Tokarnia - Rokita Kornatka 0:2, Orzeł Myślenice - Mogilany 2:0, Rokita - Orzeł 0:0, Mogilany - Beskid 1:5, Orzeł - Gościbia 1:2, Rokita - Mogilany 2:0, Beskid - Orzeł 5:6, Gościbia - Rokita 0:3.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-01-09 09:50:25


Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
:
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
:
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00