facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Przez dwa dni w Sieprawiu rozgrywano eliminacyjne turnieje halowych mistrzostw Podokręgu Myślenice juniorów. W finale, który zaplanowano na 20 stycznia w Sieprawiu, zagra osiem ekip.

 

W grupie pierwszej awans zapewniły sobie drużyny Dalinu Myślenice i Grodziska Raciechowice, w drugiej Staw Polanka i Rudnik, w trzeciej Górnik Wieliczka i Pcimianka, a w czwartej Rokita Kornatka i Orzeł Myślenice.

 

Grupa I: Dalin - Grodzisko 6:0, Orzeł Nowa Wieś - Górki Myślenice 4:3, Grodzisko - Górki 3:1, Dalin - Orzeł 2:0, Orzeł - Grodzisko 4:6, Górki - Dalin 2:3.


Grupa II:
Staw Polanka - Cisy Harbutowice 1:0, Rudnik - Jordan Zakliczyn 3:1, Cisy - Jordan 1:4, Staw - Rudnik 2:0, Rudnik - Cisy 4:0, Jordan - Staw 2:1.


Grupa III:
Górnik Wieliczka - Sęp Droginia 5:0, Szczebel Lubień - Pcimianka 0:4, Orzeł Myślenice II - Górnik 1:3, Sęp - Szczebel 1:5, Pcimianka - Orzeł II 2:1, Górnik - Szczebel 3:1, Orzeł II - Sęp 3:1, Szczebel - Orzeł 2:3, Sęp - Pcimianka 1:13.


Grupa IV:
Mogilany - Gościbia Sułkowice 1:0, Beskid Tokarnia - Rokita Kornatka 0:2, Orzeł Myślenice - Mogilany 2:0, Rokita - Orzeł 0:0, Mogilany - Beskid 1:5, Orzeł - Gościbia 1:2, Rokita - Mogilany 2:0, Beskid - Orzeł 5:6, Gościbia - Rokita 0:3.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-01-09 09:50:25


Komentarze


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
1:4
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
5:5
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
8:2
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
3:0
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

AZS UP Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
2:7
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
5:6
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
2:8
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
12:0
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
2:6
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
4:1
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
4:3
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50