facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zimowe plany myślenickiego Orła

Zimowe plany myślenickiego Orła

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/18 ruszają w poniedziałek 15 stycznia i wtedy nakreślony zostanie przez sztab szkoleniowy szczegółowy plan przygotowań. Znamy już sparingpartnerów, Orłowcy rozegrają siedem meczów kontrolnych oraz spotkanie III rundy Pucharu Polski przed ligową inauguracją wiosny.

Co ciekawe Orzeł dwukrotnie mierzyć się będzie z Beskidem Tokarnia, bowiem obie drużyny jeszcze w ubiegłym roku umówiły się na mecz kontrolny, który zostanie rozegrany 20 stycznia, a później Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej rozlosował pary Pucharu Polski i los skojarzył myśleniczan z liderem klasy A. 

Innymi rywalami Orła będzie między innymi czołowa drużyna śląskiej III ligi Gwarek Tarnowskie Góry, IV-ligowy KS Tymbark, V-ligowe Borek Kraków, Orkan Szczyrzyc, Sokół Słopnice oraz A-klasowa Rokita Kornatka. Niemal wszystkie mecze odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach. 

Terminarz meczów kontrolnych:

20 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Beskid Tokarnia (A klasa)
27 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Rokita Kornatka (A klasa)
3 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Gwarek Tarnowskie Góry (III liga)
10 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Tymbark (IV liga)
17 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Borek (V liga)
24 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Orkan Szczyrzyc (V liga)
3 marca 2018, Orzeł Myślenice - Sokół Słopnice (V liga)
11 marca 2018, Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice (Puchar Polski)
24 marca 2018, Orzeł Myślenice - Radziszowianka Radziszów (mecz ligowy)

 

 

Źródło: orzelmyslenice.pl

Dodano: 2018-01-13 01:48:05


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice 

Komentarze


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
1:4
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
5:5
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
8:2
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
3:0
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

AZS UP Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
2:7
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
5:6
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
2:8
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
12:0
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
2:6
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
4:1
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
4:3
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50