facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zimowe plany myślenickiego Orła

Zimowe plany myślenickiego Orła

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/18 ruszają w poniedziałek 15 stycznia i wtedy nakreślony zostanie przez sztab szkoleniowy szczegółowy plan przygotowań. Znamy już sparingpartnerów, Orłowcy rozegrają siedem meczów kontrolnych oraz spotkanie III rundy Pucharu Polski przed ligową inauguracją wiosny.

Co ciekawe Orzeł dwukrotnie mierzyć się będzie z Beskidem Tokarnia, bowiem obie drużyny jeszcze w ubiegłym roku umówiły się na mecz kontrolny, który zostanie rozegrany 20 stycznia, a później Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej rozlosował pary Pucharu Polski i los skojarzył myśleniczan z liderem klasy A. 

Innymi rywalami Orła będzie między innymi czołowa drużyna śląskiej III ligi Gwarek Tarnowskie Góry, IV-ligowy KS Tymbark, V-ligowe Borek Kraków, Orkan Szczyrzyc, Sokół Słopnice oraz A-klasowa Rokita Kornatka. Niemal wszystkie mecze odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach. 

Terminarz meczów kontrolnych:

20 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Beskid Tokarnia (A klasa)
27 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Rokita Kornatka (A klasa)
3 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Gwarek Tarnowskie Góry (III liga)
10 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Tymbark (IV liga)
17 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Borek (V liga)
24 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Orkan Szczyrzyc (V liga)
3 marca 2018, Orzeł Myślenice - Sokół Słopnice (V liga)
11 marca 2018, Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice (Puchar Polski)
24 marca 2018, Orzeł Myślenice - Radziszowianka Radziszów (mecz ligowy)

 

 

Źródło: orzelmyslenice.pl

Dodano: 2018-01-13 01:48:05


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
:
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
:
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00