facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wakacyjne stacjonarne obozy szkoleniowe dla młodych piłkarzy i piłkarek realizowane przez trenerów Akademii Sportu Progres Kraków

Wakacyjne stacjonarne obozy szkoleniowe dla młodych piłkarzy i piłkarek realizowane przez trenerów Akademii Sportu Progres Kraków

 

W ramach obozów treningowych oferujemy:

Specjalistyczny trening piłki nożnej
Prowadzimy specjalistyczne treningi piłki nożnej  z nastawieniem na rozwój techniki i koordynacji indywidualnej z wykorzystaniem małych, kreatywnych gier. Treningi dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników z podziałem na mniejsze grupy treningowe.

Kurs pływania
Kurs dla zawodników nie potrafiących pływać i chcących opanować podstawowe ruchy motoryczne w wodzie oraz dla tych, którzy pragną szlifować swoje umiejętności pływackie. Zajęcia prowadzone są na nowoczesnej pływalni pod okiem doświadczonych trenerów i z wykorzystaniem nowoczesnych metod treningowych . Dzięki zajęciom zawodnicy nauczą się aktywnego wypoczynku w wodzie, która świetnie odciąża stawy.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:00 - 16:00 na obiektach Akademii Sportu Progres ul.Ptaszyckiego 4 , 31-979 Kraków 

Terminy:
I turnus: 02 lipca –07 lipca:           

II turnus: 09 lipca -14 lipca:        

III turnus: 16 lipca -21 lipca:          

IV turnus  23 lipiec – 28 lipiec             

Koszty:
450  zł / 6 dni 

Cena zawiera:
5 pełnowartościowych posiłków + przekąski
10 zajęć treningowych piłki nożnej
5 zajęć treningowych na pływalni
Zajęcia teoretyczne (dopasowane do kategorii wiekowej)
Ubezpieczenie NNW
Koszulkę treningową 
Gadżety pamiątkowe + certyfikat uczestnictwa w obozie
 
Ramowy plan zajęć:
09:00 - 09:30: zbiórka
09:30 - 11:00: zajęcia treningowe
11:30: obiad
12:00- 13:00: zajęcia teoretyczne
13:00 - 13:45: zajęcia treningowe
14:00: przekąska owocowa
14:30- 15:45: zajęcia na pływalni
16:00: zakończenie dnia i odbiór dzieci

 

Specjalistyczny obóz bramkarski:         IV turnus  23 lipiec – 28 lipiec             
Specjalistyczny obóz bramkarski ukierunkowany na poprawę techniki bramkarskiej, grę nogami, a także odpowiednie przygotowanie do wznowienia treningów po okresie wakacyjnym. Zgłosić się może każdy doświadczony bramkarz chcący poprawić swój warsztat, jak również dziecko pragnące zacząć przygodę na pozycji bramkarza. W trakcie obozu niespodzianka: spotkanie z wielokrotnym Reprezentantem Polski i wspólny trening.
Pod koniec obozu odbędzie się bitwa bramkarska dla wszystkich uczestników obozu z nagrodami.


 


KONTAKT:
M: +48 783 222 044 lub + 48 882 011 483 
E: obozyasprogres@gmail.com


 

 

Źródło: asprogres.org.pl

Dodano: 2018-02-05 20:45:48


AS Progres 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00