facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Akademia Mistrzów Cracovia ogłasza nabór!

Akademia Mistrzów Cracovia ogłasza nabór!


CHCESZ GRAĆ W PIŁKĘ?

UBIERAĆ KOSZULKĘ W BIAŁO-CZERWONE PASY?

BYĆ ZAWODNIKIEM LEGENDARNEGO KLUBU?

 

PRZYJDŹ DO CRACOVII!!!

 

WIOSENNY NABÓR WYSTARTOWAŁ!

 

Akademia Mistrzów Cracovia zaprasza dzieci z aż 4 roczników:

·         2008 (trener Jakub Dobosz - tel. 508775891)

·         2009 (trener Bogusław Kuraś - tel. 537871727)

·         2010 (trener Krystian Skłodowski - tel. 516749025)

·         2011 (trener Krystian Skłodowski - tel. 516749025)

 

Jesteś z innego rocznika i grałeś w innym klubie? Pokaż nam się na treningach testowych, a być może drzwi do Cracovii zostaną również dla Ciebie otwarte!

 

Treningi wszystkich grup treningowych odbywają się 3 razy w tygodniu i są prowadzone przez 2 trenerów w doskonałych warunkach Centrum Treningowego Wielicka 101 – boisko pod balonem oraz najnowocześniejsza sztuczna murawa w Małopolsce!



 

 

Źródło: Akademia Mistrzów Cracovia

Dodano: 2018-02-05 20:46:33


Akademia Mistrzów Cracovia 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00