facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

1LFK: Naprzód AZS UEK - Prądniczanka 5:2 (foto/video)

I Liga Futsalu Kobiet, 01.02.2018 – 9 kolejka
Naprzód AZS UEK – Prądniczanka Kraków 5:2 (3:1)
samobójcza 17, Jaskółka 20, Szostak 20, 25, Kowalczyk 28 – Marszałek 3, Karp 34

Naprzód AZS UEK: Być - Juszczak, Jaskółka, Gęślak, Szostak, Kurek, Chlebda, Nowakowska, Buczek, Kowalczyk, Owsiak.
Prądniczanka Kraków: Małysa - Karp, Neumann, Marszałek, Popławska, Mrozek, Payerhin, Podgórska, Brzeszczyńska.

-[ FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO






Relacja zrealizowana w ramach usługi:
www.futmal.pl/patronat

 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2018-02-05 22:36:00


Zobacz też: I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka  Naprzód Sobolów AZS UEK 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny