facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pogoń Miechów najlepsza wśród młodzików

Pogoń Miechów najlepsza wśród młodzików

W hali sportowej w Olkuszu rozegrano zimowe mistrzostwa Podokręgu Olkusz w kategorii młodzików. Po zacietej walce zwyciężyła Pogoń Miechów.

 

 

W eliminacyjnej grupie pierwszej faworyzowany Słowik Olkusz wyprzedził Akademię Piłkarską Przemsza Klucze, Ledgion Bydlin i Spartak Charsznica. W grupie drugiej Wolbromska Akademia Piłkarska Młodzi Przebojem wyprzedziła Słowik II Olkusz, Prfzemsze Kluczę i Ospel Wierbka, zaś w trzeciej Pogoń Miechów zdystansowała Piliczankę Pilica, Centurię Chechło oraz Hetmana Dłużec.

W półfinałach Pogoń wygrała ze Słowikiem II 2:0, a WAP Wolbrom pokonał Słowika 1:0. W meczu o trzecią lokatę Słowik wygrał ze Słowikiem II 1:0, a mecz finałowy zakończył się remisem 1:1, a w rzutach karnych Pogoń zwyciężyła 3:1. Maciej Pałka z WAP Wolbrom został królem strzelców (7 bramek), jego klubowy kolega Bartosz Paszczela został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a Kacper Szyniec z Pogoni został najlepszym bramkarzem.

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-09 18:48:27


PPN Olkusz 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
16:30
Gwiazda Prószków
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30