facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trampkarze rywalizują o Puchar PPN Myślenice

Zakończyły się eliminacje zimowych mistrzostw Podokręgu Myślenice w kategorii trampkarzy. Osiem najlepszych drużyn zagra w finale, który odbędzie się 24 lutego w Myślenicach.

 

 

Zespoły rywalizowały w hali sportowej w Lubniu przez cały weekend. W grupie pierwszej triumfowała Trójka Myślenice przed Toporem Tenczyn, Pcimianką, Beskidem Tokarnia i Jordanem Zakliczyn; w drugiej Pcimianka II wyprzedziła Trójkę II Myślenice, Lubomir Wiśniowa i Cisy Harbutowice; w trzeciej Górnik Wieliczka zdystansował Dalin Myślenice, Orła II Myślenice, AP Pasternik Ochojno i Gościbię Sułkowice, zaś kolejność w czwartej była następująca: Orzeł Myślenice, Rudnik, Iskra Brzączowice, Orzeł Sidzina i LKS Mogilany.

Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskały awans do zawodów finałowych.

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-11 17:05:48


Podokręg Myślenice 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny