facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki 2018 (video/foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki 2018 (video/foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki nabiera rozmachu. Jubileuszowa, dwudziesta już edycja tego turnieju tym razem trwała aż przez trzy dni! 

 

 

Już w piątek bowiem odbył się Charytatywny Mityng Futsalowy na rzecz niepełnosprawnego Kamila Kapusty podczas którego zebrano ponad 5 tysięcy złotych. Odbyły się także futsalowe mecze towarzyskie z udziałem Sokoła Kielce, drużyny Fundacji Brata Albera Schronisko Radwanowice, Reprezentacji Polski 35+, ekipy Małopolskich Samorządowców pod wodzą Wójta Gminy Pawła Misia, Kaszowianki oraz zespołów Piasta Wołowice i Dąbskiego Kraków. Obejrzeliśmy także artystyczne występy Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka" oraz zespołu "Tanecznice". 
 
Prawdziwa futsalowa rywalizacja ruszyła drugiego dnia, w sobotę. Wówczas osiem najlepszych ekip z Gminy Liszki (w miejsce wycofanej z turnieju Iskry Czułów, dokooptowano oldbojów Kaszowianki), podzielonych na dwie grupy, stoczyły gry eliminacyjne, których celem było zajęcie pierwszych dwóch miejsc w grupie, dających awans do strefy medalowej. Naturalnym faworytem wydawał się najwyżej obecnie notowany w Gminie zespół Kaszowianki. Ekipa Roberta Stanuli w ostatnich latach dominuje w gminnej rywalizacji i nie inaczej było tym razem. Kaszowianie przez eliminacje przebrnęli jak burza aplikując w grupie A swoim rywalom 20 goli w 3 meczach! Kaszowianie bezlitośnie rozprawili się zarówno z Liszczanką, Strażakiem jak i oldbojami. O tym, jak zacięte są boje w tym turnieju świadczy zdarzenie z pierwszego już meczu turnieju, w którym jeden z liderów Kaszowianki - Tomasz Armatys starł się z golkiperem i grającym trenerem Liszczanki Krzysztofem Dukałą. Obaj panowie nie odpuścili i w wyniku nieszczęśliwego zderzenia, obaj nie byli w stanie kontynuować rywalizacji. Co gorsza, Tomasz Armatys musiał zostać odwieziony karetką do szpitala. Dukała także musiał być opatrywany i z poważnym urazem głowy, nie było mowy o dalaszej grze. Lisiecka ekipa pozostała więc (nie po raz pierwszy w historii występów w Pucharze Wójta) bez bramkarza, a między słupkami stanął Łukasz Szewczyk. Nie sprawiło to jednak drużynie ze stolicy gminy żadnych kłopotów z pokonaniem oldbojów Kaszowianki oraz Strażaka, co dało Liszczance pewny awans do półfinałów z drugiego miejsca. 
 
Kluczowy dla walki o miejsce trzecie i awans do boju o piąte miejsce w całym turnieju, był pojedynek Kaszowianki Old ze Strażakiem. Mimo, że był to inauguracyjny występ obu zespołów, można było podejrzewać, że zwycięzca tego spotkania uniknie ostatniej lokaty w tabeli. Niezwykle zacięty bój zakończył się remisem 4:4 i jak się później okazało, dopiero rozmiary porażek w kolejnych meczach miały decydujący wpływ na końcową pozycję w tabeli. Kaszowianie przegrywali nieco niżej i to oni ostatecznie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, wywalczyli grę o piąte miejsce w niedzielnej fazie finałowej. 

 
W grupie B zgodnie z przewidywaniami, walka była o wiele bardziej zacięta. Nieco poza zasięgiem była może jedynie najmłodsza w całym turnieju ekipa Lotnika Kryspinów, która wsparta doświadczonymi Krzysztofem Sadko i Danielem Bukalskim, ograła wszystkich, w tym Tęczę Piekary w ostatnim meczu, decydującym o pierwszym miejscu w tabeli. Ciekawa była droga do strefy medalowej drużyny Tęczy właśnie. Podopieczni Michała Tylki na inaugurację odnieśli niezwykle cenne zwycięstwo z Gwiazdą, ale kolejne dwa boje już przegrali (z Wisłą i Lotnikiem). Co ciekawe, miejsce dla Tęczy w strefie medalowej ostatecznie się znalazło, bo przez niedopatrzenie ekipy z Jeziorzan, w jej barwach wystąpił zawodnik nie mieszczący się już w protokole meczowym, co zgodnie z regulaminem i wobec protestu Tęczy, oznaczało weryfikację boiskowego rezultatu. Z 1:4 nagle zrobiło się 3:0 dla Tęczy i team z Piekar rzutem na taśmę wyprzedził Wisłę awansując jej kosztem do półfinałów. 
 
Losy Wisły są już zatem znane, z dziennikarskiego obowiązku dodać należy, że uznawana za jednego z faworytów turnieju Wisła uległa Lotnikowi 1:4 i rozgromiła Gwiazdę 5:1. Wysoka wygrana z Tęczą miała dać awans do półfinałów ale los okazał się mało łaskawy.

Grupa A
Kaszowianka - Liszczanka 5:0
Strażak - Kaszowianka Old 4:4
Kaszowianka - Strażak 7:1
Liszczanka - Kaszowianka Old 4:0
Kaszowianka - Kaszowianka Old 8:1
Liszczanka - Strażak 9:1

1. Kaszowianka 3 9 20-2
2. Liszczanka 3 6 13-6
3. Kaszowianka Old 3 1  5-16
4. Strażak 3 1  6-20

 
Grupa B
Gwiazda - Tęcza 3:6
Lotnik - Wisła 4:1
Gwiazda - Lotnik 0:6
Tęcza - Wisła 3:0 v.o (na boisku 1:4)
Gwiazda - Wisła 1:5
Tęcza - Lotnik 2:3

1. Lotnik 3 9 13-3
2. Tęcza 3 6 11-6
3. Wisła 3 3  6-8
4. Gwiazda 3 0  4-17

 
Niedzielna odsłona turnieju to już apogeum emocji oraz atrakcji związanych z jubileuszową XX edycją Halowego Pucharu Wójta Gminy Liszki. Dwukrotnie na parkiecie oglądaliśmy nieziemskie triki aktualnego Mistrza Świata w Football Freestyle Adriana Duszaka z Poznania, moc artystycznych wrażeń zapewniły grupy taneczne ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kaszowie. Szczególnie te ostatnie wprawiały w egzaltację wypełniających po brzegi lisiecką halę kibiców. Obejrzeliśmy efektowne występy nawiązujące i do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej i do hitu filmowego "Piraci z Karaibów" (ciekawy był motyw odnalezienia wśród skarbów Pucharu Wójta Gminy Liszki), czy wreszcie przypominającą ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich - prezentację wszystkich uczestników Pucharu Wójta. A wszystko z wielką i odblaskową liczbą "20" symbolizującą taki właśnie jubileusz halowych zmagań w Gminie Liszki. Liczba 20 okazała się także podkładem kolejnej niespodzianki, jaką przygotowali organizatorzy. Z okazji 20-tej rocznicy ślubu, uroczyście nagrodzeni zostali także Państwo Katarzyna i Mariusz Klimasowie, dla których to wyróżnienie było wręcz szokiem. Nagród wokół-sportowych było zresztą bez liku. Wyróżnione zostały także dwie współautorki wszystkich artystycznych występów dzieci z SP1, Pani Dyrektor Jolanta Karcz oraz prowadząca taneczne grupy Pani Renata Mądry. Podczas całej imprezy prowadzono także zbiórkę na rzecz chorego na białaczkę Alana z Kaszowa. Za sprawny przebieg imprezy, liczne ciekawostki, luźną atmosferę na trybunach dbał nietuzinkowy jak zawsze, znany od lat w całej Gminie spiker Mariusz Kruk. Nie można pominąć także pokazowego meczu młodzików z udziałem Kaszowianki i Piasta Skawina. O efektach wysiłków organizatorów można by się jeszcze rozwodzić dość długo ale nie o tym w głównej mierze jest ten materiał. Niedzielna obecność całej masy kibiców spowodowana była piłkarskimi emocjami. Już od rana w lisieckiej hali toczyły się boje o poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji. Na pierwszy ogień poszły zespoły, które w grupach eliminacyjnych zajęły ostatnie miejsce. Zdziesiątkowany w niedzielę zespół Strażaka Rączna dość nieoczekiwanie, choć dzięki fenomenalnej dyspozycji snajperskiej Łukasza Sotwina pokonał Gwiazdę 4:2 i uplasował się na siódmym miejscu w turnieju. Piłkarze Gwiazdy, za sprawą Dawida Paca i Adriana Żaka nawet dwukrotnie w tym pojedynku prowadzili ale za każdym razem do akcji wkraczał Sotwin i ekipa ze Ściejowic miała pozamiatane. 

Mecz o piąte miejsce, mimo wyniku - był naprawdę bardzo wyrównany. Oldboje Kaszowianki, choć grali odrobinę wolniej, nieco mniej dynamicznie, to byli równorzędnym rywalem dla podrażnionej sobotnią wpadką Wisły Jeziorzany. Bliscy otworzenia wyniku byli m.in Rafał Bugajski, Daniel Goczał czy Jan Trojan po efektownej akcji Daniela Goczała z Bogusławem Moniakiem ale to wiślacy mieli okazji nieco więcej. Swoją drogą znakomicie w bramce spisywał się Mirosław Kromka i to też dzięki niemu właśnie, kaszowianie wciąż pozostawali w grze o zwycięstwo. Problemy zaczęły się tuż po przerwie gdy zupełnie niepozorny strzał Szymona Stawowskiego z dystansu, zaskoczył Kromkę i Kaszowianka musiała się otworzyć. Co prawda, szybciutko kaszowianie zdołali odpowiedzieć dzięki Janowi Trojanowi, który wykorzystał błąd Konrada Korcela ale później luźniejsze szyki obronne oldbojów w pełni rozpracowali wiślacy i wygrali pewnie 4:1.

Przyszedł wreszcie czas na boje półfinałowe. Starły się ze sobą Kaszowianka i Tęcza oraz Liszczanka z Lotnikiem. Akurat takie zestawienie zapowiadało kapitalne emocje. Lotnik i Liszczanka to zespoły bazujące przede wszystkim na ambitnej grze zespołowej, Kaszowianka i Tęcza natomiast mają w swoich szeregach po kilka indywidualności które są w stanie rozstrzygać losy meczów. 

Najpierw na parkiecie obejrzeliśmy ekipę gospodarzy Kaszowiankę oraz Tęczę Piekary. Choć na papierze, faworytem mimo wszystko była Kaszowianka i to ten zespół dominował na parkiecie, to w pierwszej połowie grał zbyt wolno, zbyt przewidywalnie i piekarzanie czytając grę rywala, szukali swoich szans na zaskoczenie wyżej notowanego przeciwnika. I udało się! W 4 minucie po wrzutce Mariusza Królika z autu, piłkę do siatki z bliska wepchnął Przemysław Jasiołek. Tęcza kilkakrotnie groźnie jeszcze kontrowała, groźny jak zwykle był na szpicy Krzysztof Żyła. Po utracie gola powolutku jednak rozpędzała się drużyna Kaszowianki. Obrońcy tytułu coraz częściej szukali luk w obronie za pomocą strzałów. Próbowali i jak zwykle trudny do zatrzymania, bramkostrzelny Tomasz Grzesiak, strzelali też Pachacz czy Pamuła. I dopiero w samej końcówce pierwszej odsłony, Sebastianowi Pamule wyszedł strzał, który śmiało można mianować golem turnieju. Efektowny strzał z woleja, z obrotu zakończył się trafieniem idealnie w okienko i do przerwy mieliśmy 1:1 oraz smaka na drugą odsłonę tego coraz ciekawszego widowiska. Emocji faktycznie nie zabrakło, choć piekarzanie rozpoczęli drugą połowę dość niefortunnie. Po akcji świetnie współpracującego ze sobą duetu Grzesiak - Pamuła, piłkę pechowo do własnej bramki skierował Piotr Pyla i kaszowianie wyszli na prowadzenie. Chwilę później mogło być i 3:1 ale Grzesiak lobując bramkarza trafił tylko w poprzeczkę. Zemściło się to w 22 minucie gdy niezawodny Żyła zaskoczył Beretę skutecznym uderzeniem z 15 metrów. I choć remis utrzymywał się aż do 27 minuty (mecze trwały 2x15 minut), to napór kaszowian rósł z minuty na minutę i zwycięski gol trochę wisiał w powietrzu. I stało się, w końcówce gole Pamuły i Zawory przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść podopiecznych trenera Roberta Stanuli.

Drugi półfinał dla odmiany był mniej atrakcyjny, choć równie emocjonujący. Szczególnie w pierwszej połowie oglądaliśmy trochę piłkarskich szachów, w których jakby nieco lepiej sprawowali się liszczanie. Lotnik, pozbawiony swoich dwóch filarów (Sadko i Bukalski) śmiało stawiał czoła o wiele bardziej doświadczonym graczom Liszczanki. Miłe dla oka był poziom zaawansowania taktycznego młodziutkich graczy Lotnika. Kryspinowianie, niby wycofani, momentami umiejętnie i rzetelnie uruchamiali zespołowy pressing, co bez wątpienia było dla lisieckiej ekipy jakimś zaskoczeniem. Kryspinowianie trzymali się dzielnie do 19 minuty gdy huknął z połowy występujący w bramce Łukasz Szewczyk i zrobiło się 1:0. Niedługo potem prowadzenie liszczan mogło być wyższe choćby za sprawą Łukasza i Krzysztofa Koczwary, ale dopiero na 5 minut przed końcem ten ostatni właśnie skutecznie dobijał strzał Pawła Kopecia i podwyższył na 2:0. Emocje skończyły się tylko pozornie. Liszczanka miała sporą zaliczkę ale też nadmiar przewinień. Wobec braku pola manewru w tej kwestii, musiała grać nieco asekuracyjnie i na 40 sekund przed końcem meczu, po dośrodkowaniu Mateusza Banaka, efektownie - piętą gola kontaktowego zdobył Paweł Hady. Emocji dodawał także zapis regulaminu, który przy "stykowym" wyniku wymuszał zatrzymywany czas gry, więc ostatnie sekundy trzymały w napięciu. Liszczanie wytrwali do końca z prowadzeniem i przywitali się z Kaszowianką w wielkim finale. 
Zanim jednak doszło do tego wielkiego pojedynku. Na parkiecie trwała walka o brązowe medale. Tęcza, która wraz z Lotnikiem wyszła z grupy A, miała okazję na rewanż za wysoką porażkę w eliminacjach. Przed meczem odbyła się kolejna już uroczystość. Wyróżniony został bowiem Sławomir Steczko, jedyny gracz Tęczy Piekary który brał udział we wszystkich dwudziestu edycjach halowego Pucharu Wójta Gminy Liszki. Sam mecz był wysokich lotów. Tęcza szybko, za sprawą czujnego Piotra Pyli wyszła na prowadzenie. Lotnik grał jednak bardzo dynamicznie i konkretnie. Dużo kreatywności kryspinowanie zawdzięczali zwłaszcza Andrzejowi Lorkowi, który swoimi akcjami sprawiał rywalom najwięcej problemów. W 11 minucie lotnicy wyrównali, co było efektem konsekwentnego naporu na rywala Pawła Hadego i Pawła Jaskowskiego. Odgryzali się wkrótce i Żyła i Adrian Ludwikowski ale bez efektów. Powoli zanosiło się więc na remis i konkurs rzutów karnych. Wtedy jednak w głowie golkipera Lotnika zrodziła się żyłka napastnika i ryzykowna szarża w kierunku bramki rywala skończyła się stratą piłki i golem Jakuba Pitry. Tęcza więc w końcówce wyszła na prowadzenie ale i tak prawdziwe emocje nadeszły w ostatnich 30 sekundach. Wtedy to kryspinowianie zmarnowali dwie piłki meczowe, które na dobrą sprawę mogły odwrócić losy meczu o 180 stopni. Niesłychane pudło zarówno Pawła Hadego jak i Mateusza Banaka (tego ostatniego ofiarnym wślizgiem powstrzymał jakimś cudem Mariusz Królik na linii bramkowej) zatrzęsło całą widownią i odpowiednio nastroiło ją na bój o złoty medal.

Wielki mecz rozpoczął się tuż przed godziną 14. Zadbano o uropczysty wymiar tego wydarzenia. W związku z obchodzonym w tym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, przed meczem odegrano Hymn Polski. Potem już na boisku oglądaliśmy zażartą walkę. Faworyt i obrońca tytułu - Kaszowianka oraz trochę nieoczekiwany finalista, w dodatku grający bez nominalnego bramkarza - Liszczanka. Finałowy bój znów nieco przypominał półfinałową przeprawę Kaszowianki. Obrońcy tytułu dość długo się rozkręcali, dość długo nabierali tempa i długo dzięki temu trwała wyrównana walka. Liszczanie, którzy zaskoczyli ogromną wolą walki, szybkością, podwajaniem oraz szybkimi akcjami -trzymali Kaszowiankę w ryzach niemal do końca pierwszej połowy meczu. Na dwie minuty przed przerwą, mocny strzał Pamuły obił słupek, a dobitka Grzesiaka dała prowadzenie Kaszowiance i była to jedna z pierwszych tak naprawdę groźnych akcji drużyny Roberta Stanuli. To jednak momentalnie rozbiło ekipę z Liszek. Okazało się, że naprawdę niewiele brakowało do tego by obrońcy tytułu wyrwali się z uścisku rywala i rozpoczęli swój koncert. Mimo ledwie kilkudziesięciu sekund dzielących ich od przerwy, zdołali jeszcze zdobyć dwa gole (Grzesiak i kapitalne widły Pamuły), która zakończyły emocje w tym pojedynku. I choć w połowie drugiej części, po błędzie Grzesiaka na 3:1 trafił Przemysław Czubaj, to w końcówce z Liszczanką rozprawili się ostatecznie Zawora z Pamułą.

Po meczu niezwykle liczne nagrody ufundowane m.in przez Kraksport, MG-Sport czy Gminę Liszki wręczali Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki), prezes Kaszowianki Andrzej Urbaniec oraz kierownik zespołu Andrzej Mądry. Ostatnie pięć zespołów uhonorowano pucharami oraz upominkami, a pierwsze trzy okazałymi pucharami i medalami. Nagród także nie brakowało. Na koniec, Wójt wręczył dodatkowo ogromnych rozmiarów Puchar Przechodni Wójta Gminy Liszki. 

Mecz o VII miejsce
Strażak - Gwiazda 4:2

Mecz o V miejsce
Kaszowianka Old - Wisła 1:4

Półfinały
Kaszowianka - Tęcza 4:2
Liszczanka - Lotnik 2:1

Mecz o III miejsce
Tęcza - Lotnik 2:1

Mecz o I miejsce
Kaszowianka - Liszczanka 5:1

Król strzelców: Tomasz Grzesiak (11 goli - Kaszowianka)

MVP Turnieju: Przemysław Czubaj (Liszczanka)

Najlepszy bramkarz: Patryk Bojda (Tęcza)

 

Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki): - Ten rok był ciekawy pod względem wyników piłkarskich osiąganych przez drużyny z naszej gminy. Taka Liszczanka, która dotarła dziś aż do finału, osiągnęła bardzo dobry wynik jesienią na boisku. Ich wyniki na jesień pokazały, że ten zespół ma potencjał i nie można już tej ekipy przekreślać jako drużyny będącej w rozsypce i chylącej się ku spadkowi. Kaszowianka muszę jednak przyznać, trochę zdominowała ten turniej. Niemniej, mecz finałowy z Liszczanką do momentu zdobycia trochę przypadkowej bramki dającej prowadzenie czy cały półfinał z Tęczą Piekary miały bardzo wyrównany przebieg. To oznacza, że rywliazacja w gminie jest i ma się dobrze. Ale nie tylko emocjami sportowymi żyliśmy podczas tego turnieju. Obejrzeliśmy przecież kilka wyśmienitych występów grup tanecznych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaszowie, które pod wodzą Pani Renaty Mądry oraz Pani Dyrektor Jolanty Karcz przygotowały naprawdę wielkie widowisko i te dzieci oraz wszyscy ludzie z Kaszowa którzy przyczynili się do tak wysokiego poziomu organizacyjnego turnieju pokazały, że w tej gminie drzemie potencjał. Wszystkim tym, a w szczególności dzieciom, które mimo ferii i panującej w okolicy grypie, wykazały ogrom poświęcenia i determinacji, prezentując szereg artystycznych atrakcji. Wielkie podziękowania raz jeszcze, a chciałbym na koniec dodać także to, że to co dzieje się wokół naszego turnieju powoduje, że Gmina Liszki jest atrakcyjna nie tylko sportowo ale i budzi zainteresowanie drużyn spoza gminy. Efektem choćby wizyta drużyny Piasta Skawina, która towarzysko grała podczas turnieju z Kaszowianką w kategorii młodzików. 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Kaszowianka Kaszów: 12.Bereta Jakub, 1.Kozłowski Jakub - 8.Fijak Dorian, 3.Klima Piotr, 9.Armatys Tomasz, 22.Arynin Igor, 15.Tyrpuła Konrad, 10.Zawora Krzysztof, 18.Grzesiak Tomasz, 19.Koczwara Paweł, 17.Pachacz Krzysztof, 11.Pamuła Sebastian. Trener: Stanula Robert.

2. Liszczanka Liszki: 1. Dukała Krzysztof, 14.Szewczyk Łukasz - 10.Sobesto Adam, 9.Kopeć Paweł, 11.Koczwara Łukasz, 15.Koczwara Krzysztof, 7.Czubaj Przemysław, 6.Kędzierski Konrad. Trener: Dukała Krzysztof.

3. Tęcza Piekary: 22.Bojda Patryk - 8.Królik Mariusz, 9.Pyla Piotr, 10.Żyła Krzysztof, 19.Steczko Sławomir, 20.Ludwikowski Adrian, 11.Pitra Jakub, 14.Karcz Dawid, 77.Soból Dawid, 18.Jasiołek Przemysław. Trener: Tylka Michał.

4. Lotnik Kryspinów: 1.Iżyk Mariusz - 11.Hady Paweł, 14.Bukalski Daniel, 6.Skóra Łukasz, 4.Jaskowski Paweł, 5.Lorek Andrzej, 8.Sadko Krzysztof, 10.Gędłek Mateusz, 3.Mądry Kacper, 1. Olszewski Krzysztof, 9.Banak Mateusz, 5.Nogieć Damian. Trener: Krzysztof Sadko.

5. Wisła Jeziorzany: 93.Gruca Mateusz - 7.Królik Tomasz, 10.Cygan Krzysztof, 19.Korcel Konrad, 17.Galos Mateusz, 16. Rytel Karol, 5.Stawowski Szymon, 20.Musiał Mariusz, 4.Korcel Piotr, 11.Mlostek Daniel. Trener: Nowak Maciej.

6. Kaszowianka Kaszów Oldboje: 1.Kromka Mirosław - 6.Goczał Daniel, 8. Para Piotr, 19.Trojan Jan, 11.Skowronek Marek, 13.Bugajski Rafał, 16.Miś Stanisław, 9.Moniak Bogusław, 20.Stenzel Grzegorz, 5.Kucharski Grzegorz, 10.Buczek Krzysztof. Trener: Sieradzki Paweł.

7. Gwiazda Ściejowice: 1.Kowalik Adrian - 6.Gruca Gabriel, 7.Ugorek Michał, 11.Kumerski Jacek, 3.Taborski Adam, 8.Grzesiak Szymon, 10.Żak Adrian, 5.Żak Dawid, 4.Sotwin Kamil, 9.Pac Dawid. Trener: Drewniak Ryszard.

8. Strażak Rączna: 1.Kozłowski Sławomir - 10.Stolarski Damian, 5.Wsołek Wojciech, 9.Bujak Karol, 4.Wsołek Mateusz, 11.Wąsiołek Dominik, 7.Michałek Damian, 11.Sotwin Łukasz, 8.Sroka Adrian. Trener: Steczko Michał. 


Relacja zrealizowana w ramach usługi:
www.futmal.pl/patronat

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-02-12 00:27:20


Galeria zdjęć

 

Tęcza  Lotnik  Kaszowianka  Gwiazda Ściejowice  Liszczanka  Strażak Rączna  Puchar Wójta 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
24.09.2018
17:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
24.09.2018
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2018
17:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Clepardia Kraków
24.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
24.09.2018
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
24.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
24.09.2018
17:00
Victoria Kobierzyn
:
Strzelcy
24.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
:
Armatura Kraków
24.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
24.09.2018
17:00

Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
2:1
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
1:0
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Sosnowiec
24.09.2018
18:00

I liga

Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Olimpia Grudziądz
1:1
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:1
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:0
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
:
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00