facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Andrzej Sobieszczyk opuścił Puszczę Niepołomice

Andrzej Sobieszczyk opuścił Puszczę Niepołomice

Nie zobaczymy już w barwach pierwszoligowej Puszczy Niepołomice Andrzeja Sobieszczyka. Wychowanek Skawy Wadowice wybrał ofertę Motoru Lublin.

 

 

Sobieszczyk był jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy "Żubrów". Był młodzieżowym reprezentantem Polski, był na testach w Legii Warszawa i regularnie otrzymywał powołania do kadry, czym wyróżniał się na tle pozostałych graczy drużyny grającej w II i I lidze. O Sobieszczyku usłyszła acała Polska, gdy w meczu Pucharu Polski z Lechią Gdańsk był najlepszym graczem Puszczy, a do tego w serii jedenastek obronił dwa rzuty karne, co sprawiło, że Puszcza sprawiła prawdziwą sensację. Jego następcą w ekipie z Niepołomic został Miłosz Mleczko.

W statnim meczu kontrolnym podopieczni Tomasza Tułacza ulegli Slezsky FC Opava 2:4. Bramki dla Puszczy zdobyli Stępień i Mikulec, a zespół zagrał mw składzie: Staniszewski (46 Mleczko) - Fryc, Stawarczyk (30 Lepiarz), Czarny (60 Stawarczyk), Mikołajczyk – Ryndak (46 Zagórski), Stefanik (46 Uwakwe), Stępień, Domański (46 Żurek), Drzazga (46 Mikulec) – Orłowski (46 Szewczyk).

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-12 08:43:46


Zobacz też: I liga polska

Sobieszczyk 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny