facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

BSF Bochnia został wicemistrzem Polski

BSF Bochnia został wicemistrzem Polski

W Mikołowie rozegrany został finałowy turniej mistrzostw Polski U-16, w którym z bardzo dobrej strony zaprezentowały się drużyny BSF ABJ Bochnia i Fablok Chrzanów. Ci pierwsi trzeci rok z rzędu stanęli na podium, tym razem zajmując drugą logatę. Królem strzelców turnieju został Paweł Matras z BSF.

 

 

Ekipa z Bochni w eliminacjach rozgromiła Gwiazdę Toruń 9:1, wygrała z JKS Jarosław 4:2 oraz zremisowała z Kamionką Mikołów 1:1. Tradycyjnie już bardzo trudny dla zespołu okazał się mecz finałowy, w którym bochnianie wygrali 2:1 z Red Dragons Pniewy. W półfinale BSF wygrał z TAF Toruń 3:1, a w finale uległ Rekordowi Bielsko-Biała 1:5, choć prowadził 1:0.

W zespole z Bochni grali: Paweł Matrsas, Bartosz Orlik, Maksymilian Rybak, Igor Dymura, Jakub Smoleń, Adrian Janas, Błażej Gumuła, Dawid Burek, Kacper Paruch, Jakub Rachwalik, Karol Buczek, Damian Bochenek, Miłosz Mochel oraz Jakub Pasiut.

Pecha miał Fablok Chrzanów, który choć w grupie wygrał dwa mecze z Malwee Łódź 5:4 i Gwiazdą Ruda Śląska 2:1, to porażka z Red Dragons Pniewy 1:3 sprawiła, że zespół zajął trzecie miejsce i odpadł z dalszej rywalizacji.

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-12 09:02:08


Zobacz też: II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

futsal 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny