facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

EFK: Wandeczki w strefie medalowej! (video/foto)

EFK: Wandeczki w strefie medalowej! (video/foto)

Efektownym zwycięstwem awans do Final Four Ekstraligi Futsalu Kobiet pieczętują zawodniczki Wandy Słomniczanki Słomniki. Podopieczne Bartłomieja Łukacza, wraz z AZS UJ Kraków wtargnęły do strefy medalowej rozgrywek.

 

 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, 24.02.2018, rewanż ćwierćfinału
Wanda Słomniczanka Słomniki - AZS UG Gdańsk 4:0 (2:0)
Agnieszka Karcz 8, Adrianna Sobolewska 18, Julia Basta 21, Urszula Kowal 36

Sędziowali: Grzegorz Hamowski i Sławomir Steczko.
Wanda Słomniczanka: Król - Karcz, Basta, Pietrzyk, Sobolewska oraz Darda, Matyja, Vypasniak, Kowal, Gruchacz, Fiałek.
AZS UG: Wieżynis - Świętoniowska, Kostewicz, Urbanowicz, Pawłowska oraz Kwasigroch, Wudarczyk, Paruch, Słowy, Kucharczyk.
Pierwszy mecz: 3-2 (awans do Final Four: Wanda Słomniczanka).


Relacja wykonana w ramach usługi:
www.futmal.pl/patronat







Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-02-25 01:22:32


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda  Słomniczanka  lex kancelaria 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:1
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
0:1
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
1:0
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00