facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Krakowianie Mistrzami Polski TEB Edukacja (foto)

Krakowianie Mistrzami Polski TEB Edukacja (foto)

Z dużym rozmachem i na szeroką skalę turnieju byliśmy świadkami przez ostatnie trzy dni w hali sportowej Kolna 2 w Krakowie. Krakowski oddział TEB Edukacja z dyrektorem Radosławem Targoszem na czele, był organizatorem tegorocznych trzecich już w historii Mistrzostw Polski TEB Edukacja.

 

 

Po raz pierwszy na parkiecie boje o triumf toczyli przedstawiciele wszystkich piętnastu oddziałów w Polsce. Dzięki temu, rywalizacja toczyła się aż trzy dni, a organizatorzy przygotowali liczne atrakcje także poza boiskowe. Wszystkie szesnaście ekip zakwaterowano w hotelu Kolna 2, w którym odbywali wspólne posiłki, oglądali mecze Ligi Mistrzów oraz uczestniczyli w wieczornych mini-galach wręczania nagród dla Man Of The Day każdego dnia mistrzostw. 
 
Na parkiecie piłkarską wrzawę rozpoczęto w poniedziałek popołudniu. Rozpoczęły wówczas walkę ekipy z grupy A, w której znalazły się ze cztery zepoły, które miały chrapkę na pierwsze dwa, premiowane awansem do półfinałów miejsca. W gronie głównych faworytów grupy wymieniać należało mimo wszystko Kraków i Częstochowę A, zespoły które już w ubiegłych edycjach prezentowały po prostu wysoki poziom. Niespodzianki w walce o dwa pierwsze miejsca szukali gracze Tychów i Nowego Sącza. Ci pierwsi rozpoczęli wględnie obiecująco, bo z Częstochową przegrali na inaugurację tylko 0:1 więc w rywalizacji z ekipami z dalszych lokat zachowali spore szanse by długo pozostawać w grze o czołowe miejsca. Tyszanie jednak mimo, że skrupulatnie gromadzili potem punkty to wciąż ocierali się o remisy, wciąż wygrywali różnicą ledwie jedne bramki. Łatwo więc było o wpadkę, a w zasadzie każda kolejna po porażce na inaugurację skreślała tyszan z walki i awans. W czwartej kolejce czar prysł. Nadeszła bowiem porażka 0:2 z bezpośrednim rywalem z Nowego Sącza i już w zasadzie tylko nowosądeczanie właśnie pozostawali w grze o wskoczenie o drugie miejsce. Wcale nie przekonująco radzili sobie i częstochowianie. Podobnie jak ekipa z Tych, wygrywali skromnie z tą różnicą, że poza wysoką porażką z gospodarzami, nie dali się zaskoczyć do samego końca fazy grupowej. To dało im znakomity bilans 6 wygranych i 1 porażki oraz awans do półfinałów z drugiego miejsca. Częstochowianie swoją grę opierali głównie na wyraźnie doświadczonym piłkarsko Dorianie Matyi, który pewnie i zdecydowanie dyrygował całą ekipą, trzymał w ryzach defensywę, a i w ataku gdy trzeba było narobił zamętu. 
 
Królami polowania w grupie A okazali się krakowianie. Podopieczni trenera Grzegorza Bizonia bezlitośnie rozprawiali się w zasadzie z każdym. Kluczowe dla siły ognia zespołu Krakowa była pewność siebie, świadomość swoich umiejętności, znakomite zgranie, duża dynamika poszczególnych graczy oraz znakomite wyszkolenie techniczne. Nie brakowało też w ekipie gospodarzy indywidualności. Dominik Duszyk czy Norbert Leśniak to gracze, którzy z zimną krwią i rozległym przeglądem pola wprowadzali dużo spokoju ale i polotu zarazem w grę "pomarańczowych". Liderem zespołu pozostawał jednak niezwruszony Marcin Kołton gracz, który błyszczał nie tylko instynktem strzeleckim ale naprawdę wyborną techniką użytkową oraz umiejętnością gry zespołowej. To dzięki tym elementom oraz świetnemu zgraniu z kolegami z zespołu, dało mu suma summarum koronę króla strzelców w zasługach za ustrzelenie aż 20 goli w turnieju. 
 
Ostatecznie więc nowosądeczanie przegrali walkę o awans z Krakowem i Częstochową. Dzielnie dotrzymywali tym dwóm zespołom kroku nawet mimo porażki z Krakowem. Chwilą prawdy okazał się pojedynek w przedostatniej serii gier, minimalnie przegrany z Częstochową. To w zasadzie przekreśliło cały misterny plan "górali".
 
W grupie B także wyklarował się murowany faworyt do finału. Mowa oczywiście o Gdańsku. Obrońcy tytułu nie patyczkowali się z nikim i w fazie grupowej nastrzelali w 7 meczach aż 48 goli! O sile tego zespołu świadczył już choćby inauguracyjny bój z Wrocławiem, który gdańszanie wygrali w cuglach 6:0, a wrocławianie przecież do ostatniej serii gier bili się o awans do strefy medalowej. Aktualni jeszcze wówczas mistrzowie, mimo że bombardowali kolejnych rywali, nie grali tak efektownie jak krakowianie. Prezentowali się po prostu solidnie, robili swoje od pierwszej do ostatniej syreny, a mając w swoich szeregach Szymona Tyszkę czy podejmującego rywalizację z Kołtonem o koronę króla strzelców Jakuba Malinowskiego - nie natknęli się ani razu na poważniejsze problemy. Dopiero częstochowianie, którzy i w grupie B mieli swoją drużynę, napsuli nieco krwi i przegrali tylko 2:3. 
 
Drużyna Częstochowy B, wzorem swojej pierwszej ekipy w Grupie A, także wygrywała nieprzekonująco, skromnie, ledwo-ledwo ale skrupulatnie. Pewnie znacznie wcześniej zapewniliby sobie awans do półfinałów, gdyby już w drugiej kolejce nie zremisowali z Wrocławiem, który dzięki temu deptał im po piętach do ostatniej serii gier. Wrocławianie także jednak sami sobie utrudnili zadanie remisując bezbramkowo z Toruniem w połowie fazy grupowej. I dzięki temu, że Częstochowa wygrywała skromnie, a Wrocław był pod ogromną presją wyników, do samego końca głośno dopingujący swoje ekipy kibice Częstochowy, drżeli o losy wyjścia z grupy swoich pupili.
 
Grupa A:
Kraków - Bielsko Biała 5:0
Częstochowa A - Tychy 1:0
Nowy Sącz - Rzeszów 6:0
Grudziądz - Bełchatów 2:2
Częstochowa A - Bielsko Biała 1:0
Nowy Sącz - Kraków 0:3
Grudziądz - Tychy 0:1
Bełchatów - Rzeszów 1:0
Nowy Sącz - Bielsko Biała 4:1
Grudziądz - Częstochowa A 0:3
Bełchatów - Kraków 0:5
Rzeszów - Tychy 0:7
Bielsko Biała - Bełchatów 0:0
Rzeszów - Grudziądz 1:2
Tychy - Nowy Sącz 0:2
Kraków - Częstochowa A 3:0
Bielsko Biała - Rzeszów 6:0
Tychy - Bełchatów 2:1
Kraków - Grudziądz 5:1
Częstochowa A - Nowy Sącz 1:0
Bielsko Biała - Tychy 0:1
Kraków - Rzeszów 10:0
Częstochowa A - Bełchatów 1:0
Nowy Sącz - Grudziądz 1:1
Rzeszów - Częstochowa A 1:11
Bełchatów - Nowy Sącz 0:2
Grudziądz - Bielsko Biała 2:2
 
Tabela:
1. Kraków 7 21 36-2
2. Częstochowa A 7 18 18-4
3. Nowy Sącz 7 13 15-6
4. Tychy 7 12 12-9
5. Grudziądz 7  6  8-15
6. Bielsko Biała 7  5  9-13
7. Bełchatów 7  5  4-12
8. Rzeszów 7  0  2-43
 
 
Grupa B
Gdańsk - Wrocław 6:0
Częstochowa B - Poznań 2:1
Olsztyn - Toruń 0:4
Bydgoszcz - Piotrków Tryb. 0:2
Częstochowa B - Wrocław 1:1
Olsztyn - Gdańsk 0:13
Bydgoszcz - Poznań 2:0
Piotrków Tryb. - Toruń 0:2
Olsztyn - Wrocław 1:3
Bydgoszcz - Częstochowa B 0:1
Piotrków Tryb. - Gdańsk 0:4
Toruń - Poznań 1:3
Wrocław - Piotrków Tryb. 1:0
Toruń - Bydgoszcz 0:1
Poznań - Olsztyn 16:0
Gdańsk - Częstochowa B 3:2
Wrocław - Toruń 0:0
Poznań - Piotrków Tryb. 3:0
Gdańsk - Bydgoszcz 4:1
Częstochowa B - Olsztyn 4:2
Wrocław - Poznań 2:1
Gdańsk - Toruń 6:0
Częstochowa B - Piotrków Tryb. 2:1
Olsztyn - Bydgoszcz 0:1
Toruń - Częstochowa B 0:1
Poznań - Gdańsk 1:2
Piotrków Tryb. - Olsztyn 2:1
Bydgoszcz - Wrocław 0:3

Tabela:
1. Gdańsk 7 21 48-4
2. Częstochowa B 7 16 13-8
3. Wrocław 7 14 10-9
4. Bydgoszcz 7  9  5-10
5. Poznań 7  9 25-9
6. Toruń 7  7  7-11
7. Piotrków Tryb. 7  6  5-13
8. Olsztyn 7  0  4-43

Prime-time turnieju nastąpił w godzinach południowych we środę. Dobiegły końca zmagania grupowe i wielkimi krokami zbliżały się półfinały, czyli ostatnia faza całej imprezy. Wraz ze wzrostem emocji, piłkarskiego poziomu, rosła też ranga poszczególnych spotkań. Organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę poszczególnych widowisk. Uroczysta prezentacja wszystkich graczy, transmisja live w internecie, znamienici goście z Członkiem Zarządu Województwa Małopolskiego Grzegorzem Lipcem czy Dyrektorem Ośrodka Kolna 2 Zbigniewem Miązkiem na czele. Nie zabrakło na trybunach także dyrektorów poszczególnych oddziałów TEB Edukacja. Noi licznie zgromadzonej publiczności rzecz jasna. Piłkarskiej uczcie regularnie towrzyszyły także efektowne występy grupy cheerleaders Loading Stars z Krakowa. 
 
Pierwszy półfinał to walka Krakowa z Częstochową B. Mimo, że częstochowianie do półfinałów wprowadzili aż dwie ekipy, nie byli w nich faworytami. Kraków nie miał większych problemów z wywalczeniem awansu do finału. Szybko strzelone dwa gole przez niezawodnego Marcina Kołtona w zasadzie zakończyły emocje w tym spotkaniu. Kilka solowych akcji i sporo strzałów Kołtona, oraz kilka efektownych "solówek" Arkadiusza Grzybowskiego ozdabiało drogę krakowian do ostatniego boju w turnieju. Po przerwie "dwa grosze" dołożyli jeszcze Leśniak oraz Duszyk i na spokojnym 4:0 się skończyło. A mogło i znacznie wyżej gdyby choćby Duszyk nie marnował seryjnie okazji strzeleckich. 
 
O wiele bardziej emocjonujący, choć trudniejszy w oglądaniu był drugi półfinał. Obrońcy tytułu rozpoczęli mecz koszmarnie, bo od straty dwóch goli i co ciekawe, mimo większej ilości okazji strzeleckich, na przerwę schodzili z wynikiem 0:2. Zanosiło się powoli więc na to, że gole Socika i Kurzalewskiego mogą doprowadzić do prawdziwej sensacji. Nadzieją gdańszczan było to, że okazji bramkowych im nie brakowało. Pozostało jedynie poprawić skuteczność. Zadanie gdańszczanom ułatwili też i sami częstochowianie, którzy wyraźnie z sensacyjnym prowadzeniem sobie nie poradzili. Po przerwie stracili pewność siebie, mnożyły się błędy i banalne straty piłek, w efekcie po pięciu minutach gry po pauzie, mieliśmy już remis. Malinowski i Ciarka zadali dwa szybkie ciosy, a ten bolesny odwracający ostatecznie losy pojedynku, na 3 minuty przed końcem zadał Jędrzejczak, który notabene popisał się nie tylko piękną solową akcja ale i kapitalną bombą w samo okienko bramki Drożdża. Gdańszczanie wrócili więc z dalekiej podróży i choć po upływie 80% czasu gry przegrywali 0:2, zdołali rzutem na taśmę pozbawić częstochowian upragnionego awansu.
 
Mecz o trzecie miejsce był zatem bratobójczym widowiskiem. Oba zespoły Częstochowy zaprezentowały istny festiwal strzelecki który odpowiednio nastroił kibiców na wielki finał.
 
Starcie o pierwsze miejsce to wprowadzenie obu ekip na parkiet przy hymnie Champions League, swój popis przedmeczowy dały też cheerleaderki, ogólnie wielki finał okazał się wielkim widowiskiem nie tylko w trakcie ale i przed rozpoczęciem piłkarskiej bitwy. Dodatkowego smaku finałowej potyczki dodawało bezpośrednie starcie dwóch najlepszych strzelców turnieju: Jakuba Malinowskiego (15 goli przed finałem) oraz Marcina Kołtona (18 goli przed finałem). 
 
Krakowianie rozegrali ten mecz taktycznie. Nie forsowali tempa, nie chcieli powtórzyć błędów z zeszłorocznego finału. Nie chcieli wdawać się w wymianę ciosów. Spokojnie rozgrywali piłkę, momentami nawet oddając gdańszczanom inicjatywę na parkiecie. Sęk w tym, że małopolanie znów znakomicie rozpoczęli zawody. Już w 2 minucie po kapitalnej akcji Duszyka, piłkę do siatki skierował Kołton. Po kolejnych 8 minutach gdańszczanie wypracowali rzut wolny z niewielkiej odległości. Rosły więc szanse na poważne zagrożenie dla bramki Kozaka. Szybko jednak odwróciło się ono przeciwko pomorzanom. Źle rozegrany stały fragment gry, szybka kontra Leśniaka, który mimo asysty obrońcy i obecności lepiej ustawionego Kołtona, z zimną krwią samodzielnie podwyższył wynik na 2:0. Gdańszczanie jakiś rytm gry łapać zaczęli powolutku po zmianie stron. Doczekaliśmy się groźnego strzału Malinowskiego w poprzeczkę, z ulgą po dwóch akcjach i strzałach Szymona Tyszki odetchnął Mateusz Kozak. I właśnie wtedy, w kluczowym być może momencie dla obrońców tytułu, bezmyślny faul popełnił Lubiński, za co obejrzał czerwoną kartkę dodatkowo osłabiając liczebnie swój zespół na kolejne dwie minuty. Z rosnącej delikatnie przewagi gdańszczan nagle nie zostało nic i krakowianie spokojnie pracowali na gola numer trzy. Mimo, że nie zanosiło się ostatecznie by w końcu padł, prezent Kołtonowi złożył Daniel Argulewicz i krakowianie podwyższyli na 3:0 pieczętując raz mistrzostwo Polski, a dwa koronę króla strzelców dla Marcina Kołtona z Krakowa.
 
Po zakończeniu meczu nie brakowało cieszynek, radości i świętowania. Ufundowane przez organizatora TEB Edukacja, firmę fitnessową Phoenix, firmę Kraksport oraz Tiger and Bear nagrody wręczali: Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Grzegorz Lipiec, dyrektor ośrodka Kolna 2 w Krakowie Zbigniew Miązek oraz dyrektorzy placówek TEB Edukacja z całej Polski. Największą niespodziankę organizatorzy przygotowali dla MVP turnieju. Norbert Leśniak otrzymał ufundowany przez biuro podróży Jaworzyna Tour voucher na 11-dniowy obóz młodzieżowy w Hiszpanii, połączony m.in ze zwiedzaniem Barcelony i stadionu Camp Nou.

Jak poinformowali organizatorzy kilka godzin po zakończeniu turnieju. Kolejne Mistrzostwa Polski TEB Edukacja odbędą się w Częstochowie.
 
Półfinały:
Kraków - Częstochowa B 4:0 (2:0)
Kołton 1, 5, Leśniak 25, Duszyk 26
 
Gdańsk - Częstochowa A 3:2 (0:2)
Malinowski 22, Ciarka 25, Jędrzejczak 27 - Socik 5, Kurzalewski 6
 
Mecz o III miejsce:
Częstochowa A - Częstochowa B 8:3 (3:2)
Bogus 3, Matyja 6, 10, Socik 12, Ścisłowski 14, Kowalik 15, Kurzalewski 18, 20 - Łukaszek 3, 20, Pasieka 7
 
FINAŁ:
Kraków - Gdańsk 3:0 (2:0)
Kołton 2, 28, Leśniak 10

Sędziowali: Jakub Chajdecki, Tomasz Biela, Karolina Bojar, Tomasz Biela, Łukasz Szymczyk.
 

 
MAN OF THE DAY - DZIEŃ I: Szymon Tyszka (Gdańsk)
 
MAN OF THE DAY - DZIEŃ II: Dominik Duszyk (Kraków)
 
KRÓL STRZELCÓW: Marcin Kołton (20 goli - Kraków)
 
MVP Turnieju: Norbert Leśniak (Kraków)
 
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Szymon Drożdż (Częstochowa A)
 
DREAM TEAM TURNIEJU: Szymon Drożdż (Częstochowa A) - Szymon Tyszka (Gdańsk), Norbert Leśniak (Kraków), Marcin Kołton (Kraków), Jakub Malinowski (Gdańsk)


 
Radosław Targosz (dyrektor oddziału TEB Edukacja w Krakowie): - Udało nam się w pełni zrewanżować za zeszłoroczny finał w Gdańsku, w którym przegraliśmy z gospodarzami i obrońcami tytułu po zaciętym boju 2:3. Tym razem wygraliśmy pewnie 3:0 i to my za rok przystępować będziemy do mistrzostw w roli obrońcy tytułu. Fajnie, że udało się pokonać Gdańsk bo okazuje się że drużyna z województwa Pomorskiego nie ma monopolu na wygrywanie. Po dwóch triumfach gdańszczan, tym razem to Kraków przez minimum rok będzie wiódł prym wśród ekip TEB Edukacja w Polsce. Bardzo liczę na to, że z roku na rok będzie podnosić się także poziom rozgrywek. W tym roku, w grupie A mieliśmy na wysokim poziomie rywalizację pomiędzy pierwszymi czterema ekipami, w grupie B natomiast istniał w zasadzie tylko Gdańsk. Pozostałe ekipy już znacząco odstępowały obrońcom tytułu. Ale różnorodność poziomu musi występować. Dużo przecież zależy od ilości klas technikum w danym mieście. Jeśli mówimy np o Olsztynie czy Bełchatowie gdzie jest jak na razie tylko jedna klasa, trenerzy mają naprawdę niewielki wybór. Jak rozpoczął się cykl mistrzostw Polski? Na pomysł wpadliśmy wspólnie z dyrektorem oddziału poznańskiego. Uznaliśmy, że przydałaby się jakaś forma integracji całego środowiska TEB Edukacja w Polsce. Prowadzimy wszak klasy zarówno policealne jak i technikum. O ile ludzi z klas policealnych trudno namówić do uprawiania sportu bo są to zazwyczaj ludzie już nieco starsi, pracujący na codzień. Natomiast znakomicie nasz pomysł sprawdził się wśród uczniów technikum. Tu mamy do czynienia z chłopcami po gimnazjum, jeszcze nie do końca ukształowanymi emocjonalnie, sportowo czy edukacyjnie. Są więc chętni do pracy, do gry w piłkę i do własnego rozwoju na wielu płaszczyznach. Turniej rozrasta się z roku na rok. O ile pierwsza edycja w Poznaniu to rywzlizacja tylko czterech drużyn, to zeszłoroczna w Gdańsku zgromadziła już dwanaście ekip, a w tym roku w Krakowie mieliśmy już komplet 16 drużyn z 15 miast. Gościliśmy więc ponad 200 osób, która świetnie się ze sobą przez te trzy dni ze sobą integrowały. Mieliśmy wspólne oglądanie meczu Premiership w poniedziałek oraz Ligi Mistrzów we wtorek. Kilkadziesiąt osób w jednej sali konferencyjnej i sportowe emocje naprawdę znakomicie wpływają na atmosferę naszych mistrzostw tym bardziej, że mówimy tu także o wspólnych posiłkach i ogólnym "zakoszarowaniu" całej społeczności w hali Kolna 2 w Krakowie, znacznie oddalonej od centrum miasta. Wszyscy więc spędziliśmy na terenie tego ośrodka pełne trzy dni. Gdzie odbędą się kolejne mistrzostwa? Trudno na tą chwilę powiedzieć. Krąży opinia, że dobrze byłoby powtórzyć je w Krakowie ale pewnie szansę dostaną kolejne ośrodki. Niby funkcjonowała zasada, że mistrzostwa organizuje obrońca tytułu ale już w tym roku jej nie dotrzymaliśmy bo Gdańsk jako organizator rok temu zgarnął puchar, więc w tym roku mistrzostw już nie organizował. Pewnie podobnie stanie się z Krakowem. Jako obrońcy tytułu pewnie za rok pojedziemy gdzieś w Polskę.
 
I jeszcze kilka słów Radosława Targosza na temat działalności TEB Edukacja: TEB Edukacja to szkoły policealne, głównie medyczne ale także szkoły dla młodzieży na poziomie technikum. Szkolimy młodzież do różnych zawodów. Są to szkoły co prawda prywatne ale z pełnymi uprawieniami, zniżkami i promocjami dotyczącymi szkół publicznych. Nad szkołami publicznymi przewagę mamy już choćby na pozimie zaplecza, jakości sprzętu oraz przede wszystkim atmosfery. Ciekawostką jest także to, że TEB Edukacja to szkoły poniekąd na wzór amerykański. Nie ma u nas dzwonków i młodzież już w wieku 16 lat musi współpracować z nauczycielami i mieć na uwadze to kiedy kończy się jedna, a kiedy zaczyna kolejna lekcja. 

SPONSORZY TURNIEJU: TEB Edukacja Sp. z o.o., fundator nagród, wyżywienia i ogólnie całych mistrzostw, Jaworzyna Tour - biuro turystyczne które ufundowało MVP turnieju 11-dniowy pobyt w Hiszpanii ze zwiedzaniem Barcelony i słynnego Camp Nou wśród licznych atrakcji całej wycieczki, firma fitnessowa Phoenix Wojciecha Ankowskiego, która ufundowała sprzęt fitnessowy, Oshee - energetyczny partner mistrzostw, zapewniający niezliczoną ilość wody dla zawodników. Firma Kraksport ufundowała medale i puchary, Tiger&Bear zaś perfumy jako nagrody dla uczestników imprezy.
 


KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. TEB Kraków:
1.Mateusz Kozak, 5.Arkadiusz Grzybowski, 4.Grzegorz Adamczyk, 17.Norbert Leśniak, 10.Marcin Kołton, 6.Mateusz Jajkiewicz, 7.Grzegorz Radziszewski, 27.Dominik Duszyk, 19.Mikołaj Maj, 15.Adam Dudek, 26.Bartosz Pawelczyk.
 
2. TEB Gdańsk: 1.Daniel Argulewicz, 2.Radosław Tłuścik, 3.Błażej Lubiński, 4.Maciej Jędrzejczak, 5.Mateusz Pylak, 6.Szymon Tyszka, 7.Paweł Ciarka, 8.Adam Wachulewicz, 9.Jakub Jaśkiewicz, 10.Jakub Malinowski.
 
3. TEB Częstochowa A:  18.Szymon Drożdż, 2.Kamil Ścisłowski, 3.Mateusz Kurzalewski, 4.Tomasz Socik, 7.Bartłomiej Bogus, 8.Damian Szewczyk, 10.Krzysztof Grobelak, 11.Michał Kowalik, 16.Dorian Matyja, 18.Szymon Drożdż.
 
4. TEB Częstochowa B: 1.Dawid Kaptur, 5.Antoni Pochopień, 6.Kacper Kaczmarczyk, 9.Krzysztof Wochal, 12.Emil Janik, 13.Dawid Łukaszek, 14.Edward Kowalik, 15.Kamil Pasieka, 18.Patryk Smus.
 
5. TEB Wrocław: 4.Michał Wójcik, 6.Tomasz Zalega, 7.Daniel Końka, 8.Konrad Jędraszczyk, 9.Dawid Shahumyan, 10.Volodymir Palazanov, 11.Dorian Siciński, 12.Jakub Guziak, 16.Sebastian Siarczyński, 19.Ivan Skliarenko.
 
6. TEB Nowy Sącz: 1.Przemysław Kuczowicz, 5.Kacper Samek, 6. Maciej Kłębczyk, 7.Dominik Siedlarz, 8.Adam Homoncik, 9.Tomasz Lelito, 10.Bartosz Sarata, 11.Kamil Kłębczyk, 3.Jakub Nosal, 14.Krzysztof Pierzchała.
 
7. TEB Tychy: 2.Mateusz Bajda, 4.Daniel Rachocki, 5.Dawid Druzd, 6.Jakub Wyczewski, 7.Paweł Zienkiewicz, 11.Radosław Guzik, 8.Dawid Ryś, 13.Kamil Grabysa.
 
8. TEB Poznań: 1.Adam Grzelczak, 2.Bartosz Walczak, 8.Dawid Dodat, 12.Dominik Gryka, 11.Dawid Lisiak, 9.Michał Olczak, 17.Jakub Paluszkiewicz, 19.Adrian Włodarczyk, 24.Wojciech Frankiewicz, 16.Krzysztof Mucha.
 
9. TEB Bydgoszcz: 1.Szymon Wawrzyniak, 2.Ernest Krępic, 3.Kacper Świniarski, 4.Patryk Kempiński, 5.Adrian Kwiatkowski, 6.Kamil Kozłowski, 0.Dominik Krasiński, 8.Norbert Zakrzewski, 9.Norbert Kaczmarek, 10.Jakub Nowak.
 
10. TEB Toruń: 1.Krzysztof Ziajko, 5.Adrian Makowski, 14.Przemysław Arnista, 7.Dawid Szuman, 9.Damian Woźny, 11.Dominik Biernacki, 10.Jakub Bugajski, 12.Mirosław Szubiński, 8.Kacper Olszewski, 69.Bartosz Dzięciołowski.
 
11. TEB Grudziądz: 1.Radosław Jagielski, 7.Jakub Klebs, 8.Damian Andrearczyk, 9.Jakub Rybandt, 10.Oskar Sitarz, 11.Igor Piotrowski, 33.Sebastian Kępiński, 68.Mateusz Weisberger, 69.Radosław Pełka.
 
12. TEB Piotrków Trybunalski: 11.Patryk Grzejszczak, 2.Szymon Marciniak, 9.Michał Szukalski, 8.Paweł Mamrot, 1.Kamil Woźniak, 12.Kacper Pachulski, 10.Daniel Motylski, 0.Bartłomiej Adamski, 6. Kacper Gliszczyński, 10.Konrad Pieczyński.
 
13. TEB Bielsko Biała: 1.Mateusz Omyła,  12.Igor Borowiec, 2.Sandro Loranc, 3.Jakub Bobija, 4.Robert Pudełko, 5.Dawid Nikiel, 6.Kamil Sztafiński, 7.Kamil Smyczek, 8.Dawid Marcinkowski, 9.Sebastian Wygaś.

14. TEB Bełchatów: 1.Kacper Wojnowski, 2.Marcin Woźniak, 3.Seweryn Grabarczyk, 4.Kamil Piotrowski, 5.Bartosz Mastalerz, 6.Łukasz Kacperski, 7.Piotr Sztajgla, 8.Dominik Kaczmarek, 9.Mateusz Jędryka.

15. TEB Olsztyn: 1.Jakub Dąbrowski, 6.Łukasz Kurpiel, 8.Błażej Czajkowski, 5.Marceli Bińkowski, 2.Michał Gogolewski, 10.Bartosz Cygan, 7.Patryk Okoń, 4.Mateusz Halik, 9.Marcin Ślesicki, 3.Marceli Zdonek.
 
16. TEB Rzeszów: 5.Jakub Hołub, 2.Maksym Samolewicz, 8.Roland Kaplita, 4.Kacper Jagielski, 5.Remigiusz Ślęzak, 6.Patryk Oczkoś, 7.Alan Kowalik, 8.Daniel Dudek, 9.Wojciech Drabik, 10.Piotr Łuczyk.
 
  

Relacja zrealizowana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/partronat)

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-03-08 00:08:36


Galeria zdjęć

 

TEB Edukacja 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
2:1
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
3:3
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

ŁKS Łódź
2:0
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
0:0
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
2:1
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Warta Poznań
24.10.2018
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
24.10.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2018
18:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
24.10.2018
17:00

II liga

Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:4
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:0
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
1:3
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
0:2
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
2:3
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:3
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
0:2
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
0:0
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
5:1
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
1:1
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
1:3
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
6:0
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
0:0
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
2:0
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
2:7
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
1:3
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
4:0
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
1:0
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
2:0
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
3:1
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
3:0
Huragan Waksmund
20.10.2018
14:30
Laskovia
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
3:3
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
4:2
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
5:2
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
1:0
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
2:2
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
2:1
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
3:1
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:3
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
1:3
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
1:6
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
3:3
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
1:2
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
1:1
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
3:0
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
5:5
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
6:2
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
2:1
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
0:1
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
1:2
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
3:3
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00
MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
7:0
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
0:4
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
1:0
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
2:4
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
0:2
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
1:0
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
3:3
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
0:9
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
5:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
11:2
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
2:1
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
2:3
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
7:3
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
7:1
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
7:0
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
4:1
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
8:1
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
6:1
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
1:3
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
3:0
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
1:1
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
3:0
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
8:0
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
2:1
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
2:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:2
Zagłębie Lubin
20.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Arka G.
20.10.2018
12:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
20.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
1:4
Korona Kielce
20.10.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Górnik Zabrze
21.10.2018
15:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
24.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
24.10.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
4:0
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
2:5
Górnik Wieliczka
20.10.2018
13:00
Hutnik Kraków
3:0 v.o.
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:1
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
9:0
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
1:3
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
3:0
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
1:4
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
3:0
Okocimski Brzesko
20.10.2018
 
Unia Tarnów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Pcimianka
0:2
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
8:0
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
0:2
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
5:1
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
1:3
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
2:0
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:10
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
1:1
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
0:8
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:1
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
 
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018
 

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
2:7
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
0:0
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
0:5
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
12:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00