facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gdovia nie była gościnna

Gdovia nie była gościnna
Gdovia nie była gościnna

Dnia 4 marca 2017 r. na gminnej hali sportowej w Gdowie odbył się halowy turniej o „Puchar Wójta Gminy Gdów”. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Raba Dobczyce I, Raba Dobczyce II, Gwarek Wieliczka, Niepołomicka Szkoła Futbolu Puszcza, Gdovia Gdów 2007, Gdovia Gdów 2008.

Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”, 2x10 min. Turniej licznie zgromadzonej publiczności na pięknej hali w Gdowie mógł się podobać. Każdy mecz obfitował w dużą liczbę goli, walki, radości, ciekawych pojedynków 1x1. 

Na zakończenie każda drużyna otrzymała puchar oraz każdy z zawodników pamiątkowy medal.         W przerwie uczestnicy aby nie zabrakło im energii otrzymali poczęstunek.

 

Końcowa klasyfikacja:

 

I miejsce: Gdovia Gdów 2007

II miejsce: Raba Dobczyce I

III miejsce: Niepołomicka Szkoła Futbolu Puszcza

 

LKS Gdovie Gdów w turnieju o „Puchar Wójta Gminy Gdów” reprezentowali następujący zawodnicy: Stopa, Tuleja, Malarczyk, Godzik, Kowal, Urbanik, Małek, Ptak, Limanówka, Martyna, Trener: Krzysztof Obrał

 

Gdovia Gdów 2008: Pakuła, Woźniak, Kowalski, Kulig, Głowiak, Bzdyl, Stalmach, Stąpor, Olchawski, N. Feliks, K. Feliks, Trener: Michał Ciężarek

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-03-09 14:45:18


Gdovia  Gdów 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00