facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ostatnie wolne miejsca na Albertus Cup

Mamy kilka miejsc wolnych na nasz Turniej z okazji 20-lecia KS Albertus w dniu 18.03.2018r:
1 wolne miejsce w kategorii U-15 (rocznik 2003/04);
1 wolne miejsce w kategorii U-11 (rocznik 2007/08);
3 wolne miejsca w kategorii U-7 (rocznik 2011 i młodsi)
Serdecznie zapraszamy.

Turniej Halowej Piłki Nożnej
Z okazji 20-lecia KS Albertus „Albertus Cup 2018”
W kategoriach U-15, U-12, U-11, U-9, U-7
W dniu 18 marca 2018r w godz. 8-19 na hali KS Orzeł Piaski Wielkie, ul. Niebieska 2 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Halowy Piłki Nożnej dla dzieci (5 kategorii wiekowych) tj. roczników 2003/04; 2006; 200708; 2009/10 i 2011/12.

Aktualna lista uczestników turnieju:

U-15, rocznik 2003/2004, godz. 8-14
1) KS Albertus Kraków
2) MKS Krakus 2004 Kraków
3) AP Michałowice
4) wolne

U-12, rocznik 2006 i młodsi, godz. 8-14
1) KS Albertus Kraków
2) Akademia Sportu KSB Lędziny (Dziewczęta)
3) MUKS Halny Kamienica
4) Raki Gostyń

U-11, rocznik 2007/2008, godz. 14-19
1) KS Albertus Kraków
2) UKS Grom Tychy
3) KS Górale Nowy Targ
4) UKS 2 Zakopane
5) AP Hutnik 2008 Kraków
6) AP Hutnik 2007 Kraków
7) UKS Zawisza Sulechów
8) wolne miejsce

U-9, rocznik 2009/2010, godz. 14-19
1) KS Albertus Kraków
2) KS Nadwiślan Kraków
3) KS Bieżanowianka Kraków
4) AP Wieliczka
5) WLKS Krakus Swoszowice
6) KS Górale Nowy Targ
7) UKS 2 Zakopane
8) MUKS Halny Kamienica
9) AP Hutnik Kraków
10) Dunajec Nowy Sącz

U-7, rocznik 2011 i młodsi, godz. 14-19
1) KS Albertus Kraków
2) WLKS Krakus Swoszowice
3) AP Wieliczka
4) AP Hutnik Kraków
5) AMC Cracovia Kraków
6) wolne
7) wolne
8) wolne

Wojciech Jobczyk
KS Albertus Kraków
M: +48 535 955 551

 

 

Źródło: wj

Dodano: 2018-03-12 21:20:10


Albertus 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00