facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Tarnowianie wrócili ze złotem

Tarnowianie wrócili ze złotem

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zdobyła złoty medal w kategorii uczelni podczas Akademickich Mistrzostw Polski mężczyzn w futsalu. Turniej finałowy odbył się w Warszawie. Przypomnijmy, że wśród kobiet złoto wywalczył AZS UJ Kraków.

 

 

Tarnowianie jechali do stolicy jako wicemistrzowie Małopolski, których wyprzedziła jedynie ekipa Uniwesytetu Ekonomicznego z Krakowa. Tarnowianie w końcowej klasyfikacji zawodów zajęli miejsca 13.-16., ale jako jedyna uczelnia z typu wyższych szkół zawodowych otrzymała złoty medal. To trzeci taki tytuł PWSZ Tarnów, której sztandarową sekcją jest żeńska siatkówka.

W klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych brązowy medal zdobył UEK Kraków, a w kategorii uczelni technicznych Akademia Górniczo-Hutnicza uplasowała się na czwartej lokacie.

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-03-19 10:35:35


futsal 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
20.04.2018
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Śląsk Wrocław
20.04.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
21.04.2018
18:00
Korona Kielce
:
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
20:30
Piast Gliwice
:
Pogoń Szczecin
21.04.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30

I liga polska

Stal Mielec
:
Odra Opole
20.04.2018
20:45
GKS Tychy
:
Górnik Łęczna
20.04.2018
19:00
Ruch Chorzów
:
Pogoń Siedlce
20.04.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
:
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
:
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

II liga polska

Warta Poznań
3:3
Gwardia Koszalin
18.04.2018
16:00
Garbarnia Kraków
1:0
Rozwój Katowice
18.04.2018
17:30
Wisła Puławy
2:0
ROW Rybnik
18.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:4
GKS Bełchatów
18.04.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Znicz Pruszków
18.04.2018
16:00
Warta Poznań
:
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
:
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
:
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
:
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
:
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
:
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00

III liga (gr. IV)

Stal Rzeszów
4:0
Wiślanie Jaśkowice
18.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
1:1
Wisła Sandomierz
18.04.2018
16:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.04.2018
16:00
JKS Jarosław
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2018
16:00
Unia Tarnów
0:0
Avia Świdnik
18.04.2018
16:00
Karpaty K.
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
18.04.2018
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Resovia Rzeszów
18.04.2018
16:00
Stal Rzeszów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
:
Podhale Nowy Targ
21.04.2018
17:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
21.04.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
KSZO Ostrowiec Św.
21.04.2018
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
:
Podlasie Biała Podlaska
21.04.2018
12:00
Spartakus Daleszyce
:
Resovia Rzeszów
21.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
:
Avia Świdnik
21.04.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Karpaty K.
21.04.2018
17:00
JKS Jarosław
:
Motor Lublin
21.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
1:5
Jutrzenka Giebułtów
18.04.2018
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.04.2018
17:30
Unia Oświęcim
4:2
Clepardia Kraków
18.04.2018
17:30
Orzeł Ryczów
:
TS Węgrzce
21.04.2018
17:00
Unia Oświęcim
:
Beskid Andrychów
21.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
:
Dalin Myślenice
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.04.2018
11:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
21.04.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
:
BKS Bochnia
20.04.2018
17:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
:
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
:
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
2:1
Bibiczanka Bibice
18.04.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Przemsza Klucze
21.04.2018
17:00
Bolesław Bukowno
:
Słomniczanka Słomniki
21.04.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Sokół Kocmyrzów
21.04.2018
11:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
21.04.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
21.04.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
:
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
:
Prokocim Kraków
21.04.2018
17:00
Kmita Zabierzów
:
Świt Krzeszowice
21.04.2018
17:00
Bronowianka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
21.04.2018
17:00
Błękitni Modlnica
:
Piast Wołowice
21.04.2018
17:00
Borek Kraków
:
Nadwiślan Kraków
21.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
:
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gościbia Sułkowice
:
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
:
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
:
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
:
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
:
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Brzezina Osiek
21.04.2018
16:00
KS Chełmek
:
Naroże
21.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Żarki
21.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
21.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Jaworzno
21.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
:
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Sokół Borzęcin Górny
21.04.2018
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
21.04.2018
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
21.04.2018
17:00
Okocimski Brzesko
:
Olimpia B.
21.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
21.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Sokół Maszkienice
21.04.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
:
LKS Wietrzychowice
21.04.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
Dunajec Zbylitowska Góra
21.04.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
:
Wisła Szczucin
21.04.2018
17:00
Łukovia Łukowa
:
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
:
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
:
Orzeł Wojnarowa
21.04.2018
17:00
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
21.04.2018
16:00
Kolejarz Stróże
:
Płomień Limanowa
21.04.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
:
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
:
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
6:1
Maszycanka Maszyce
18.04.2018
17:30
Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Pogoń Wronin
21.04.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Orzeł Bębło
21.04.2018
11:00
Hutnik II Kraków
:
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
:
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
:
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dragon Szczyglice
21.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.04.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
:
Górzanka Nawojowa Góra
21.04.2018
17:30
Dąbski Kraków
:
Wawel Kraków
21.04.2018
17:00
JKS Zelków
:
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
:
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
21.04.2018
17:00
Iskra Krzęcin
:
Nadwiślan Rusocice
21.04.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
:
Tramwaj Kraków
21.04.2018
16:30
LKS Libertów
:
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
:
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
:
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Złomex Branice
18.04.2018
17:00
LKS Śledziejowice
3:1
Wiarusy Igołomia
18.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zryw Szarów
18.04.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Piłkarz Podłęże
18.04.2018
17:00
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
21.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
:
LKS Śledziejowice
21.04.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Złomex Branice
:
Wilga Koźmice Wielkie
21.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
21.04.2018
16:00
Piast Łapanów
:
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Orzeł Nowa Wieś
21.04.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Rokita Kornatka
21.04.2018
17:00
LKS Trzebunia
:
LKS Rudnik
22.04.2018
12:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
:
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
:
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
:
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
0:0
UKS Dulowa
18.04.2018
17:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
21.04.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wolanka Wola Filipowska
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Błyskawica Maślachowice
21.04.2018
16:00
Start Kamień
:
Wisła Jankowice
21.04.2018
16:00
UKS Dulowa
:
Arka Babice
21.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
:
Kapitol Racławice
21.04.2018
17:00
Zawisza Sulechów
:
Trątnowianka Trątnowice
21.04.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
:
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
:
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
:
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Błękitni II Modlnica
21.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Potok Więckowice
21.04.2018
17:00
Orlęta Rudawa
:
Niegoszowianka
21.04.2018
17:30
Wisła Rząska
:
Strzelcy Kraków
21.04.2018
17:00
Fitball Szklary
:
Orzeł II Bębło
21.04.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
:
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
:
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
:
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Piast S.
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
:
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Gwiazda Brzegi
21.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Iskra Zakrzów
21.04.2018
17:00
Start Brzezie
:
Naprzód Ochmanów
21.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gdovia II Gdów
21.04.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
:
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
:
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2018
17:30
Tempo II Rzeszotary
:
Sokół Borzęta
21.04.2018
16:00
Wicher Stróża
:
Sęp Droginia
21.04.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Raba II Dobczyce
22.04.2018
15:00
Dukla Bysina
:
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Błysk Zederman
21.04.2018
16:00
Przemsza II Klucze
:
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
:
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
:
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
:
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
:
Iskra Pałecznica
21.04.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
:
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
:
Clepardia II Kraków
21.04.2018
14:00
Pogoń Skotniki
:
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
:
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Czarnochowice II
19.04.2018
20:30
Czarnochowice II
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Wiarusy II
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
21.04.2018
 
Złomex II Branice
:
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Resovia Rzeszów
:
Cracovia Kraków
20.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
:
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
:
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil
:
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
:
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
:
SMS Łódź
22.04.2018
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
1:2
Dunajec Zakliczyn
18.04.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
21.04.2018
10:00
Sokół Słopnice
:
BKS Bochnia
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
:
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
21.04.2018
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
21.04.2018
14:00
KKP Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
21.04.2018
14:00
Juventa
:
Stal Mielec
21.04.2018
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2018
16:00
Dunajec Ostrowsko
:
Garbarnia Kraków
21.04.2018
11:00
AP 21 Kraków
:
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
14:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Wiatr Ludźmierz
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
21.04.2018
10:00
Dąb P.
:
Pcimianka
21.04.2018
11:00
Hutnik Kraków
:
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
AS Progres Kraków
21.04.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
21.04.2018
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
21.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia
21.04.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Wolania
21.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
21.04.2018
11:00
Puszcza
:
Glinik
21.04.2018
16:30
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
0:5
Pcimianka Pcim
18.04.2018
17:30
Gdovia Gdów
1:3
Orzeł Myślenice
18.04.2018
17:30
Górnik Wieliczka
:
UKS Sygneczów
21.04.2018
13:00
Gdovia Gdów
:
Beskid Tokarnia
21.04.2018
 
Orzeł Myślenice
:
Pcimianka Pcim
21.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Contra Sułków
22.04.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
3:1
Czarni Sosnowiec
18.04.2018
16:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Medyk Konin
18.04.2018
17:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
21.04.2018
11:00
AZS Wrocław
:
SMS Łódź
21.04.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
21.04.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
21.04.2018
17:00
Medyk Konin
:
Czwórka Radom
21.04.2018
14:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
22.04.2018
 

I liga polska kobiet (Południe)

Wanda Nowa Huta
:
Praga Warszawa
21.04.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
ISD-AJD Częstochowa
21.04.2018
13:00
GKS Katowice
:
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
:
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
:
AZS UG Gdańsk
21.04.2018
18:00
Piast Gliwice
:
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
:
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny