facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 24/25 marca

Futmal w delegacji: 24/25 marca

Turniej piłkarski, 24.03.2018
Prądniczanka Cup Skrzatów, sb.09:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Waldemar Ignaciuk (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Ekstraliga Kobiet, 24.03.2018
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Krzysztof Porębski (foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa A (Chrzanów), 24.03.2018
Start Kamień - Jutrzenka Ostreżnica, sb.15:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

III liga, 24.03.2018
Soła Oświęcim - Wólczanka Wólka Pełkińska, sb.15:30
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 24.03.2018
Hutnik Kraków - Clepardia Kraków, sb.15:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa A (Myślenice), 25.03.2018
LKS Rudnik - Górki Myślenice, nd.15:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 25.03.2018
Orzeł Iwanowice - Sokół Kocmyrzów, nd.16:30
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 25.03.2018
Górnik Wieliczka - Gościbia Sułkowice, nd.18:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Delegacje aktualizowane są do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-03-23 09:59:51


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00