facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 7-11 kwietnia

Futmal w delegacji: 7-11 kwietnia

II liga kobiet, 07.04.2018
Naprzód Sobolów - Bronowianka Kraków, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 07.04.2018
Górnik Wieliczka - Gdovia Gdów, sb.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 07.04.2018
Start Kamień - Błyskawica Maślachowice, sb.16:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

III liga, 07.04.2018
Soła Oświęcim - Avia Świdnik, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 07.04.2018
Orzeł Ryczów - Clepardia Kraków, sb.17:00 
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Rozgrywki młodzieżowe, 08.04.2018
Małopolska Liga Talentów 2007, nd.09:00
reporterzy: Adam Murzański (foto), Wojciech Tracz (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.04.2018
Proszowianka Proszowice - Słomniczanka Słomniki, nd.16:30 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Dariusz Grochal (foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.04.2018
Grębałowianka Kraków - Sokół Kocmyrzów, nd.17:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.04.2018
Orzeł Iwanowice - Przemsza Klucze, nd.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Turniej szkół, 11.04.2018
III Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych, śr.10:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 11.04.2018
Pcimianka Pcim - Górnik Wieliczka, śr.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Finał Pucharu Polski PPN Wieliczka, 11.04.2018
UKS Sygneczów - LKS Śledziejowice, śr.17:00  www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto, video)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-04-06 13:12:31


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00